Baner Baner
7°   dziś 10°   jutro
Piątek, 19 kwietnia Adolf, Tymon, Włodzimierz, Konrad, Leon, Leonia, Tytus
4270

Porady

Rezonans Magnetyczny Mszana Dolna i okolice

Bafis 2017-03-30 14:14:17
Witam.
Potrzebuję wykonać rezonans magnetyczny kolana (oznaczone jako BARDZO PILNE) i mam dwa pytania:
1. Czy poza Nowym Tagiem, Suchą Beskidzką i Zakopanem zrobię gdzieś w bliższej okolicy rezonans magnetyczny na NFZ?
2. Czy w Mszanie Dolnej lub w okolicy zrobię gdzieś rezonans magnetyczny kolana prywatnie? Jeżeli tak, to gdzie i w jakiej cenie?

Liczę na Waszą pomoc, pozdrawiam. :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Rezonans Magnetyczny Mszana Dolna i okolice
rekrut22 2017-03-30 20:52:26
Witam. Ja robilem rezonans magnetyczny w Nowym Saczu na ul. Mlynskiej w szpitalu a drgim razem tez w Saczu ale ul.nie pamietam poszukaj w google. Oba byly prywatnie na NFZ trzeba pytac.pozdrawiam
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Rezonans Magnetyczny Mszana Dolna i okolice
Danuta3 2017-03-30 22:20:55
Witam ,ja robiłam prywatnie ale własnie w Nowym Targu .Ale jeśli pierwszy raz i niema wcześniejszego wyniku do poruwnania to nie polecam.Pani ktura robi opis dwa razy napisała mi co innego mimo że miała poprawione po konsultacji z bardzo dobrymi specjalistami z Gdańska i Warszawy którzy stwierdzili to samo.:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Rezonans Magnetyczny Mszana Dolna i okolice
Danuta3 2017-03-30 22:34:43
Jeszcze jedno ,ja miałam polecony Nowy Targ ze względu na bardzo dobry aparat.A w Nowym Sączu mi doradzł znajomy lekarz z powodu kiepskiego aparatu .Ale warto zkonsultowac nie u jednego lekarza i to bardzo dobrego żeby nie było pomyłki.U mnie kilku innych lekarzy nic nie widziało a tamtym wystarczyła dosłownie sekunda,wiec jeżdżę do Warszawy tylko wizyta droga bo tylko prywatnie ten lekarz przyjmuje jest z Wojskowego szpitala .Ale to zależy jakiej musi być specjalizacji.Pozdrawiam.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Rezonans Magnetyczny Mszana Dolna i okolice
molly 2017-04-01 21:51:33
Nie sugeruj się tym że masz napisane pilne ...i tak czekać trzeba długo ja robiłam na NFZ w Zakopanym i mimo iż na skierowaniu napisane było PILNE niestety czekałam ponad 1,5 mieś niestety taka mamy służbę zdrowia... Jedyni co to prywatnie może aż tyle nie trzeba szukać tutaj jest stronka gdzie pisze ile i gdzie trzeba czekać na rezonans na NFZ
https://swiatprzychodni.pl/specjalnosci/rezonans-magnetyczny/malopolskie/
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Rezonans Magnetyczny Mszana Dolna i okolice
JacekRabinek 2017-04-06 11:33:17
W nowym sączu za 450-550 zł zrobisz rezonans prywatnie (w zależności jakiej części ciała to taka cena) Na fundusz trzeba czekać 2-4msc w zależności od okresu.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in