17°   dziś 23°   jutro
Piątek, 29 marca Wiktoryn, Wiktoryna, Helmut, Eustachy, Zenon
2166

Wydarzenia

restauracja na basenie

Nikitta 2012-06-09 15:21:19
Chwalę restaurację na basenie za ich sałatke indyjską. PYCHAA i oby się nie popsuli, bo chyba od niedawna są.:):)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: restauracja na basenie
Nikitta 2012-06-10 17:38:54
Przypomnialam sobie nazwe: Restauracja "Chilli,,. Polecam
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: restauracja na basenie
moimzdaniem 2012-06-10 21:46:44
.... jeżeli ktoś lubi dania z czosnkiem to pewnie to na pewno jest to bar , który może wybrać .Tam tylko we frytkach nie czuć czosnku ;(
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: restauracja na basenie
Nikitta 2012-06-11 12:38:10
A ja wcale nie czułam czosnku ani w sałatkach ani w obiadku, i chyba mówimy o dwóch róźnych lokalach.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: restauracja na basenie
renesa 2012-06-11 20:12:07
ja tak samo nie czułam nic podobnego, choć czosnkiem nie wybrzydzam, ale trzeba im przyznać, ze na robocie się znają.....
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: restauracja na basenie
elanvital 2012-06-11 20:16:00
marketing szeptany ?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: restauracja na basenie
miro 2012-06-11 20:20:02
Ja też potwierdzam, jedzenie super, sałatka ...chyba meksykańska, burito i nawet zwykłe hamburgery - pycha.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: restauracja na basenie
bubu2134 2012-06-13 23:14:09
Auto reklama fajnie kilka innych ników i jest ok. ha ha ha!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: restauracja na basenie
mari 2012-06-14 08:03:04
bubu2134- autoreklama jest wówczas jeśli wypowiadają się osoby o różnych nickach założonych w dniu dodania postu. Sprawdź użytkowników- założyli sobie konta na portalu kilka lat temu. Nie sądzę, że właściciel tej restauracji założył sobie dwa lata temu kilka nicków na portalu z myślą o tym, że w 2012 roku otworzy restaurację i będzie sobie tym sposobem naganiać klientów.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: restauracja na basenie
djdeejay 2012-06-14 09:57:58
No i pochwalcie tu ludzie lokal, to zaraz reszta narzeka że autoreklama... Co wam tak przeszkadza? może Wy jesteście z konkurencji i nie chcecie by ktoś chwalił ten lokal?

A co do tematu, to kebab, nuggatsy, hamburgery i zresztą wszystko mają dobre :) Więc często zamawiam na dowóz :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: restauracja na basenie
Kinia 2012-06-14 12:35:48
Ruskie opiekane - mistrzostwo świata :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: restauracja na basenie
djdeejay 2012-06-14 13:04:04
Ruskich nie lubię wogóle, więc niewiem, ale Wrap rządzi :P
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: restauracja na basenie
bubu2134 2012-06-14 16:19:48
@mari.Po prostu duża rodzina.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: restauracja na basenie
djdeejay 2012-06-14 16:40:38
@bubu2134:
1. Zauważyłem, że we wszystkich komentarzach coś Ci się nie podoba, coś cały czas wyśmiewasz itp.
2. Czemu z góry zakładasz, że to jest autoreklama i niszczysz tym reputację firmy? niewiesz jak to może szkodzić i równie dobrze jakie to karalne?
3. Jeśli coś Ci tam nie smakuje, nie odpowiada itp, to powiedz wprost.
4. Jesli jesteś anonimowy/a, to myslisz że możesz wszystko pisać, co na mysl przyjdzie? Przedstaw się z imienia i nazwiska, wtedy pogadamy. Ja mogę się przedstawić, niema żadnego problemu.

Irytuje mnie, i nie tylko mnie, że coraz więcej osób mysli że jak jest anonimowa, to może oszczekać wszystko i wszystkich. Choćby kto i co pisał, to i tak będzie wiecznie źle. A może by tak powiedzieć to pod własnymi prawdziwymi danymi, a nie nic nie mówiącym nickiem? Albo jesli ma się złość na wszystko wokół, to przemilczeć?

Pozdrawiam
Wojcieszak Mariusz

A teraz może nie zmieniajmy tematu w kierunku takich internetowych napinaczy jak Bubu, tylko trzymajmy się głównego tematu.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: restauracja na basenie
marian 2012-06-14 19:46:39
jadłem chyba raz hamburgera, nie ma się do czego przyczepić :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: restauracja na basenie
magbet38 2012-06-14 19:57:04
Zamówiłem tam raz tortille i powiem szczerze że w życiu nie widziałem tyle sosu w jednym naleśniku. Niestety zapomnieli o innych dodatkach typu kawałek mięsa itp. Gdyby nie to że wziąłem ją na wynos to poprosiłbym o zwrot pieniędzy bo katchup kosztuje 5 zł a nie 9 zł. Całkowicie nie polecam.https://img.limanowa.in/img/emotikony/error.png">
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: restauracja na basenie
cons 2012-06-22 22:39:31
bardzo dobre jedzonko polecam!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: restauracja na basenie
konto usunięte 2012-06-23 08:19:31
cholera jak tak dobrze to dlaczego jest tak źle,dlaczego ze stołówki nie korzysta obsługa basenu,przecież mają na miejscu,najlepiej ich spytać o zdanie
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: restauracja na basenie
renesa 2012-06-23 13:55:56
bo kanapki do pracy przynoszą, nie każdego jest stać, by na co dzień posilać się w restauracjach, czy gdzieś tam, a tak, zrobi sobie obsługa basenu kanapkę z tuńczykiem w domu i smacznie zje na przerwie, a właścicielom wątpię, zeby mieli coś do zarzucenia, trochę ich już znam, i wiem, ze są w porządku;
właścicieli pozdrawiam.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: restauracja na basenie
konto usunięte 2012-06-24 10:55:10
renessa@ to ja się pytam co robią tam samochody innych restauracji czy pizzerii w porze czy to obiadu, czy śniadań, czy kolacji,i wynoszą jakieś pakunki[nie wymieniam specjalnie nazw restauracji]
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: restauracja na basenie
djdeejay 2012-06-24 12:36:17
Też tak mam, że pracuję zaraz obok jednej restauracji, a często zamawiam z innych, np z Chilli. Poprostu na codzień nieda się jeść tego samego (piszę tak, bo menu mają tam puki co małe), więc często pewnie owi pracownicy zamawiają sobie pizze, kebaby, itp itd :) nikt im nie zabroni od innych, ani nie rozkaże zamawiać tylko w Chilli, bo na terenie Limanowej dojazd jest za free w każdej restauracji/barze.

Tak na chłopski rozum wyjaśniłem i z własnych zachowań :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: restauracja na basenie
Nikitta 2012-07-07 15:59:09
Spróbowałam ruskich opiekanych i rzeczywiście rządzą;) i do tego sosik!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: restauracja na basenie
damian91453 2012-07-11 12:31:20
Ja mogę wam sprzedać jak ktoś chętny karnety na basen jednogodzinne warte na basenie 8 zł a ja sprzedam wam za 4zł. Mam ich 10
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in