Baner Baner
10°   dziś 14°   jutro
Czwartek, 25 kwietnia Marek, Jarosław
1994

Tematy archiwalne

rekrutacja w ekonomie

paulina2 2010-12-24 16:11:44
od ilu pnuktów przyjmowlai w ostabim roku do ekonoma do techinkum ekonomicznego
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: rekrutacja w ekonomie
jaludz 2010-12-24 18:57:33
o ktoś się martwi o swoją przyszłość, i słusznie:) ale dostaniesz się na pewno ja rok temu skończyłem tą szkołę i jak były przyjęcia to na mat-inf było ok 130pkt na ekonomiczne jest troszkę niżej z tego co pamiętam, także bez obaw. Powodzenia
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: rekrutacja w ekonomie
kominiarz 2010-12-25 13:00:18
nie ma sie co juz martwić o takie rzeczy..po egzaminach to co innego ;P
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: rekrutacja w ekonomie
miro 2010-12-25 13:31:48
Po egzaminach to już po ptokach, teraz trzeba się martwić, żeby egzaminy dobrze napisać
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: rekrutacja w ekonomie
konto usunięte 2010-12-25 13:47:26
Nie ma siły żeby się nie załapać, na te 130 (albo i trochę mniej) punktów to każdy kto chce napisać-napisze. Nie wiem, co prawda jak są teraz te punkty przeliczane, bo dochodzi jeszcze język obcy (chyba) ale to też nie powinien być jakiś duży problem. Ja też kończyłem rok temu ekonoma (mat-inf). Powodzenia!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: rekrutacja w ekonomie
paulina2 2010-12-25 16:47:37
a w medyku
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: rekrutacja w ekonomie
L4WA 2010-12-27 09:44:28
chym ... wszystko zależy od was ... jeżeli będzie mało chętnych na ten profil to i próg będzie niższy. Jeżeli na przykład na testach lepiej pójdzie humanom xD to większy próg punktowy będzie właśnie na te profile a jak matematyka będzie łatwa to analogicznie na ekonomiczne i matematyczne profile będzie trzeba osiągnąć wyższy wynik ... nie ma z góry określonego progu ... trzeba też wziąć pod uwagę że mogą wam liczyć punkty z egzaminu językowego - złotego środka nie ma ale ... jestem pewien że się dostaniesz :) ... zapraszamy do ekonoma :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: rekrutacja w ekonomie
L4WA 2010-12-27 09:50:18
medyk nie będzie prowadził już rekrutacji a poza tym tam "były" (jak to dziwnie brzmi w czasie przeszłym xD) tylko licea z tego co się orientuję :) od razu uprzedzam pytanie ... w "starym" też tylko licea są, August to chyba nie to czego szukasz ... ekonomik jest jakąś alternatywą ... o IV LO nie wiem nic xD ... ja uważam że powinnaś wyznaczyć sobie cel i do niego dązyć! a nie szukać prostszych rozwiązań ;]
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: rekrutacja w ekonomie
paulina2 2010-12-27 12:53:01
a co lepsze mat-inf czy tech ekonomiczne
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: rekrutacja w ekonomie
konto usunięte 2010-12-27 13:02:06
Jasne, że mat-inf:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: rekrutacja w ekonomie
konto usunięte 2010-12-30 12:36:04
O ile pamiętam, to od bodajże 113 :D
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: rekrutacja w ekonomie
jjmrt 2011-01-02 19:25:33
... a ja znam mat - inf z ekonoma i uważam że są ciency jak nie wiem co ... jak ktoś chce umieć matematykę to szkoła jest obojętna liczy się praca własna
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in