12°   dziś 16°   jutro
Piątek, 26 kwietnia Marzena, Klaudiusz, Maria, Marcelina, Ryszard
1994

Tematy archiwalne

Rekolekcje na sali gimnastycznej

konto usunięte 2010-03-15 11:25:55
Jak zapewne wielu z użytkowników już słyszało na Kościelnej ambonie ZSTiO przeżywa w obecnych dniach rekolekcje nie są to zwykłe rekolekcje Dlaczego ? Dlatego że w tym roku dyrekcja szkoly wystąpiła z nową formą odprawiania rekolekcji a mianowicie Nauki Rekolekcyjne jak i równiez Msza Święta odbywają się na sali gimnastycznej przy zespole. Byłem dziś na takiej nauce ale widok który tamzastałem przeraził mnie Dyrekcja szkoły w ogóle nie postarała się o zorganizowanie warunków do przeprowadzenia nauk Młodzież tłoczyła się na sali wszyscy siedzieli albo na podłodze Lub na ławkach samemu wniesionych z korytarza szkoły. Wyobraźcie sobie co w takich warynkach sie dzieje i jak można sie skupić i kontemplowac nauki gloszone przez Księdza??? Sam nie mogłem się skupić i wyciszyć dlatego obawiając się ze na Mszy Świętej Warynki będą podobne an przerwie w naukach opóściłem "rekolekcje" Drodzy użytkownicy Co myślicie o takim rozwiązaniu sprawy rekolekcji? Może ktoś z was był tam dzisiaj i podzieli sie swoją opinią na ten temat...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Rekolekcje na sali gimnastycznej
boox 2010-03-15 12:02:36
Jak w tamtym roku frekfencję na naukach w kościele mieliście bliską zeru, to naprawdę niczemu już się nie dziwię ... Napiszcie podanie do dyrektora, żeby wogóle rekolekcji żadnych nie było jak nie chcecie chodzić
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Rekolekcje na sali gimnastycznej
konto usunięte 2010-03-16 08:09:34
Skoro nie chodziliście do kościoła to niestety ale takie są tego konsekwencje...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Rekolekcje na sali gimnastycznej
loleklima 2010-03-16 09:51:46
a niby jakie????
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Rekolekcje na sali gimnastycznej
konto usunięte 2010-03-18 19:51:22
Rekolekcje tak jak i religia nie powinny być w szkole i w godzinach przeznaczonych na nauke
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Rekolekcje na sali gimnastycznej
cdi 2010-03-22 22:00:39
co wy wiecie w d.... byliscie i g.... widzieliście mi tam się takie rozwiązanie podobało było takie inne;) a ty majki że jesteś kotem to nosiłeś ławki włos ci z głowy nie spadł
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in