Baner Baner
10°   dziś 14°   jutro
Czwartek, 25 kwietnia Marek, Jarosław
1994

Tematy archiwalne

Rekolekcje na sali gimnastycznej

konto usunięte 2010-03-15 11:24:55
Jak zapewne wielu z użytkowników już słyszało na Kościelnej ambonie ZSTiO przeżywa w obecnych dniach rekolekcje nie są to zwykłe rekolekcje Dlaczego ? Dlatego że w tym roku dyrekcja szkoly wystąpiła z nową formą odprawiania rekolekcji a mianowicie Nauki Rekolekcyjne jak i równiez Msza Święta odbywają się na sali gimnastycznej przy zespole. Byłem dziś na takiej nauce ale widok który tamzastałem przeraził mnie Dyrekcja szkoły w ogóle nie postarała się o zorganizowanie warunków do przeprowadzenia nauk Młodzież tłoczyła się na sali wszyscy siedzieli albo na podłodze Lub na ławkach samemu wniesionych z korytarza szkoły. Wyobraźcie sobie co w takich warynkach sie dzieje i jak można sie skupić i kontemplowac nauki gloszone przez Księdza??? Sam nie mogłem się skupić i wyciszyć dlatego obawiając się ze na Mszy Świętej Warynki będą podobne an przerwie w naukach opóściłem "rekolekcje" Drodzy użytkownicy Co myślicie o takim rozwiązaniu sprawy rekolekcji? Może ktoś z was był tam dzisiaj i podzieli sie swoją opinią na ten temat...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Rekolekcje na sali gimnastycznej
vegheta 2010-03-15 12:24:40
Ja osobiscie uwazam ze jest to zly pomysl z tymi rekolekcjami. Sam jestem uczniem tej szkoly jednakze na rekolekcje uczeszczam podobnie jak sasiadujace szkoly do Bazyliki w Limanowej. Uwazam ze pomysl z msza na sali gimnastycznej to zly pomysl. Msza powinna byc odprawiana w kosciele i takie jest moje zdanie.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Rekolekcje na sali gimnastycznej
thedarklord 2010-03-15 18:59:27
Według mnie ktoś raz dobrze pomyślał młodzież zamiast tłoczyć się na sali to tłoczyła się w kawiarniach zamiast chodzić na rekolekcje.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Rekolekcje na sali gimnastycznej
malutkag 2010-03-16 12:24:46
Nie mam nic przeciwko takim rekolekcjom jednak ten kto wpadł na ten pomysł powinien to zorganizować też od strony technicznej. Brałam udział w mszach w różnych dziwnych miejscach i wspominam je miło
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Rekolekcje na sali gimnastycznej
Andriu 2010-03-16 20:24:16
Popieram w 100%. Zamiast siedzieć na fontannie, stać pod arkadami lub przesiadywać po pizzeriach alkoholizując sie, to może wreszcie z tych rekolekcji coś wyniesie ta młodzież. A sam pomysł nie wyszedł od dyrekcji tylko od księży tam uczących.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Rekolekcje na sali gimnastycznej
szumilaska2212 2010-03-17 21:15:10
To były super rekolekcje!!! Jakie macie podejście tak przeżyjecie rekolekcje!!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in