12°   dziś 16°   jutro
Piątek, 26 kwietnia Marzena, Klaudiusz, Maria, Marcelina, Ryszard
2168

Wydarzenia

Reklamy na limanowskim rynku

marcins87 2012-03-03 11:10:01
Czy jest ktoś, kogo również rażą reklamy, które są ustawione na betonowych pachołkach na naszym rynku? Zobaczcie sobie na kamerkę, która jest ustawiona na rynek. Widać je dobrze po prawej stronie na przeciwko Myśliwskiej.

Myślę, że miasto powinno zrobić z tym porządek, kto na to wydał zgodę? Wygląda to niechlujnie i potęguje bałagan.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Reklamy na limanowskim rynku
piotr2626 2012-03-03 12:35:59
Zgadzam się całkowicie, może jeszcze przed Bazyliką postawią parę banerów. Przecież to szpeci rynek.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Reklamy na limanowskim rynku
renesa 2012-03-06 21:23:57
Skoro o tym mowa, to ja też wtrącę do tematu;
mnie rażą wyłożone towary na zewnątrz na pół metra szerokości chodnika z pewnych dwóch sklepów ogrodniczych znajdujących się przy ulicy krótkiej. Nie będę tu robić reklamy. Jadąc z dzieckiem wózkiem, czy nawet idąc z zakupami, ciągle mam problemy z ominięciem tegoż miejsca, ponieważ jest tam tego tak napchane, że nie sposób to ominąć. Czy Burmistrz wydając zgodę na coś takiego wziął pod uwagę takie okoliczności, że np. w/w sytuacje będą utrudnieniem w ruchu pieszych? A jeszcze gdy ktoś ogląda ten cały towar, to już w ogóle trzeba iść ulicą, bo nie ma szans przejść. Może ktoś miał już z czymś takim w tym miejscu do czynienia. Tylko bez głupich komentarzy.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Reklamy na limanowskim rynku
alim 2012-03-06 22:01:42
renesa- jestem facetem więc poniekąd lubię takie widoki
ale wszystko musi mieć swoje miejsce. Oczywiście doskonale wiem o jaki sklep chodzi i jak najbardziej podzielam Twoją opinię.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Reklamy na limanowskim rynku
misiek33 2012-03-07 05:55:06
na wszystko ktos musiał wydac zgode wiec sa odpowiedzialne osoby za to napewno
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Reklamy na limanowskim rynku
Doradca 2012-03-07 07:01:26
Dlaczego nie napiszecie jasno o jakie reklamy chodzi?.
Jednym wolno innym NIE!
Niech ktoś odpowie za bzdurne decyzje.
A Straż Miejska widzi reklamy 10 metrów nad ziemią, a na Rynku nie widzi?.Czy ktoś rozkazał ich nie widzieć?.8)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Reklamy na limanowskim rynku
renesa 2012-03-07 20:48:03
a jeszcze jedno: na parkingu przy ulicy krótkiej (od strony ul. Kościuszki) na słupie wisi łopata, dość duża. Kilkakrotnie uderzyłam o nią w głowę. Tak więc uważajcie ludzie mający więcej niż 175 cm wzrostu lub laki na wyyyysokich obcasach, bo z łatwością można guza nabić. A ową łopatę trudno zauważyć, bo pieszy musi większą uwagę zwracać na towary sklepów ogrodniczych, by się nie potknąć, lub nie zepsuć czegoś, bo właściciel z BMW wyskoczy i psami poszczuje....( wtajemniczeni wiedzą o co "come on"
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in