Baner Baner
9°   dziś 6°   jutro
Wtorek, 23 kwietnia Ilona, Jerzy, Wojciech
4271

Porady

Regeneracja głowicy Golf III

liliput 2012-06-05 14:56:00
Posiadam Golfa III 1,4 silnik i siadła mi w nim głowica, tzn zrobiła się w niej dziura, i teraz mam pytanie do fachowców. Lepiej kupić głowicę gdzieś na szrocie czy regenerować starą głowicę, chodzi głównie o poniesienie jak najmniejszych kosztów naprawy
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Regeneracja głowicy Golf III
Przemek217 2012-06-05 15:38:33
Nie wiem jakby miała wyglądać regeneracja takiej głowicy:/ chyba sie tego już uratować nie da:/ jaki masz kod silnika albo oznaczenie głowicy?? tu masz komplet na allegro http://allegro.pl/glowica-kompletna-golf-iii-1-4-b-gwarancja-i2367541034.html nie ważne czy kupisz używke czy będziesz regenerował starą roboty jest tyle samo <demontaż głowicy, planowanie jeśli jest potrzeba, docieranie gniazd zaworowych może też być konieczne, trzeba rozpinać rozrząd (można by go od razu zmienić jak dawno nie był robiony) i oczywiście to wszystko poskładać do kupy> moim zdanie lepiej kupić dobrą kompletną głowice tylko z tym to jest loteria nigdy nie wiesz co kupisz ale na 100% będzie lepsza niż dziurawa:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Regeneracja głowicy Golf III
polok1 2017-04-07 13:20:04
Warto zwrócić się o pomoc do specjalistów takich jak Polok - oni podpowiedzą, czy warto głowicę regenerować i jaki będzie całkowity koszt.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in