7°   dziś 11°   jutro
Czwartek, 25 kwietnia Marek, Jarosław
2168

Wydarzenia

Rachunki z ORANGE

marcin92 2011-02-24 14:31:36
Czy przychodzą wam rachunki z Orange np za telefon czy internet??? Bo u mnie przychodzi sms że wysłali fakturę a tu już ze 2 tyg. nie ma listu, dodam że wcześniej listy przynosili jacyś młodzi chłopcy, listy z takimi blachami, jeden z telefonem a za godzinę następny z internetem
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Rachunki z ORANGE
janko 2011-02-24 14:46:02
orange to kiepaska firma ,ostanio skroili znajomemu 5 dych za jakies wyimaginowane oplaty,i jakies specjalne esemesy ,oczywiscie na nic sie nie godzil ale oni twierdza inaczej ...i skocz im na kant ch..a.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Rachunki z ORANGE
iga45 2011-02-24 15:19:30
Mam telefon w Orange już od lat i jestem zadowolona ze sieci.Myślę,że poczta nawala-warto o to zapytać w UP lub listonosza.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Rachunki z ORANGE
leon 2011-02-24 17:02:41
Od kiedy Orange i TP.SA zrezygnowały z Poczty Polskiej i korespondencję powierzyły dziadowskiej firmie In.Post (filia na ul.Targowej) rachunki przychodzą mi zawsze po terminie płatności.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Rachunki z ORANGE
neon282 2011-02-24 17:15:03
Ja też dostaję rachunki po 3 tygodniach od terminu płatności.Ale zawsze dzwonię do Orange,mówię o problemie i przysyłają już Pocztą duplikat oraz przesuwają termin płatności.Więc spoko z ich strony.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Rachunki z ORANGE
konto usunięte 2011-02-24 17:46:05
Orange zrezygnował z usług Poczty Polskiej - rozpisał przetarg, wygrała firma, która się tego nie spodziewała i nie jest przygotowana do realizacji przesyłek.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Rachunki z ORANGE
zeniu 2011-02-24 23:09:25
Orange dostarcza i Poczta Polska i InPost wiec niewiadomo kto akurat nam dostarcza.Kiedyś dzwoniłem to sami nie potrafili odpowiedzieć którą firmą wysłali.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Rachunki z ORANGE
PIOTREK32V 2011-03-02 00:02:27
ale macie problem E-fakturka i po problemie mam na poczcie drukuję płacę po 3 dniach od wystawienia i po sprawie :)pozdrawiam.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Rachunki z ORANGE
logina 2011-03-02 00:06:14
dokładnie, lepiej przerzucić się na e-faktury :) Nie wyglądasz listonosza, a jeśli masz możliwość zapłaty przez internet, nie produkujesz zbędnych papierków :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in