17°   dziś 23°   jutro
Piątek, 29 marca Wiktoryn, Wiktoryna, Helmut, Eustachy, Zenon
1994

Tematy archiwalne

"UCIECZKA DO EGIPTU"

skorpion 2010-03-07 18:29:00
Czy "pisuary" PIS-u ze swoim CAREM skażą na wygnanie [EGIPT]-PRAWDZIWYCH POLAKÓW???
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: "UCIECZKA DO EGIPTU"
sencio 2010-03-07 18:42:38
??? - gdzie takie zioło dają?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: "UCIECZKA DO EGIPTU"
jaludz 2010-03-07 20:02:32
haha do Egiptu na wakacje to chyba oni pojada jak się do koryta dorwą. W ogóle przemówienie Kaczyńskiego mnie śmieszyło on chyba myśli ze polski naród jest ciemny i zacofany bo miałem wrażenie ze własnie mówił jak do takich ludzi .
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: "UCIECZKA DO EGIPTU"
gruszka 2010-03-07 22:37:11
Jaruś jak zwykle potrafi się świetnie skompromitować i wywołać uśmiech na wielu twarzach:]
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: "UCIECZKA DO EGIPTU"
skorpion 2010-03-08 08:44:12
/w Egipcie szaleją eunuchy- Jaruś dołączy do nich ze swoim kotem będzie wygłaszał swoje "farmazony" na brudnych plażach-zabierze ze sobą czekoladowych z Koszar i mamy dwie następne " plagi egipskie"-samoobrona już tam była czyli trzy-powodzenia "mały"!!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: "UCIECZKA DO EGIPTU"
pawell 2010-03-08 12:49:50
zaczyna się przedwyborcza "gorączka" zwolennicy prawej lub lewej nogi rzucają sondażowe hasła, , nie jestem sympatykiem dotychczasowych dokonań ani ich metod, dla przekory na moście w LUBNIU jest napis TUSK! DOŚĆ TYCH CUDÓW, PAKUJ SIE JEDZIEMY DO IRLANDII,...lecz tam tez bezrobocie...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: "UCIECZKA DO EGIPTU"
konto usunięte 2010-03-08 14:42:34
a ja mam andzieje, ze tak bdzie .. i ze zobacze pania kaczynska w stoju jakims arabskim, bo w kimono pieknie wygladala!! heyheh.. zygac mi sie chce ta cala rodzinka !!!!! WON z Pisem
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: "UCIECZKA DO EGIPTU"
talentosz 2010-03-08 18:14:03
Do Egiptu to będziemy wyjeżdżać jak Jaruś władze przedłuży, ale za .....ROBOTĄ :)))
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: "UCIECZKA DO EGIPTU"
skorpion 2010-03-09 09:47:48
/będziemy zrywać orzechy kokosowe z małpami!!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: "UCIECZKA DO EGIPTU"
wiedzacy 2010-03-09 11:28:42
pawell: napis jest tylko widac ze to dzielo jakiegos wszechpolaka bo napisane jest "pakój się"
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in