12°   dziś 16°   jutro
Piątek, 26 kwietnia Marzena, Klaudiusz, Maria, Marcelina, Ryszard
1994

Tematy archiwalne

"Tanie" ZAPIEKANKI !

CZARNULA 2011-01-13 20:23:03
Dzisiaj kupiłam sobie słynna Limanowską zapiekanke na ul. M.B.B. Bardzo zdziwiłam sie wysoką cena tej zapiekanki kosztowała całe 5 zł. Mimo tego miałam straszny dylemat w które drzwi wejsc czy od strony rynku czy tez od strony UG. Jednak zdecydowasłam sie wejsc od UG (niebyło kolejki)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: "Tanie" ZAPIEKANKI !
konto usunięte 2011-01-13 20:26:15
na ul. Krotkiej sa super zapiekaniki.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: "Tanie" ZAPIEKANKI !
AwM 2011-01-13 20:42:19
Mi tam smakowała w jackówce, a w lokalu na MBB nigdy kupowałem, jakoś nie było chęci widząc te kolejki.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: "Tanie" ZAPIEKANKI !
tkwm1906 2011-01-13 20:56:44
5 zł? dziwne? moim zdaniem nie...kumajcie ze wszedzie *POLSKA idzie w gore i nie ma bata na to!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: "Tanie" ZAPIEKANKI !
konto usunięte 2011-01-13 21:47:28
Ja zdecydowanie polecam zapiekanki te od rynku!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: "Tanie" ZAPIEKANKI !
gargamelek 2011-01-13 22:11:38
Oczywiście, że te od rynku!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: "Tanie" ZAPIEKANKI !
ogonek 2011-01-13 22:15:56
Koszt produkcji mega pizzy to ok 5zl kebaba ok 3 zl to ile moze kosztowac zapiekanka ? Maxymalnie 2zl ? Pewnie i taniej . Czysty biznes. Wcale się niedziwie iz ciągle powstają nowe pizzerie i fast foody. Niedługo w limanowej na kazdej ulicy beda tylko pizzerie ,banki ,apteki i fryzjerzy !
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: "Tanie" ZAPIEKANKI !
marcins87 2011-01-14 00:11:23
Uwielbiam zapiekanki z MBB, ale te od strony rynku. Moim zdaniem nawet te u Endziora w okrąglaku na Kazimierzu w Krakowie się chowają, ale to jest moje subiektywne zdanie. A cena? Jak byłem ostatnio to zapiekanka była po 4 zł, ale byłem parę tygodni temu. Nowy rok, nowy vat to i cena zapiekanki poszła w górę. Trudno.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: "Tanie" ZAPIEKANKI !
Vitaliss 2011-01-14 10:18:43
Zapiekanki w Limanowej to tylko na MBB te od strony rynku!!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: "Tanie" ZAPIEKANKI !
limonka 2011-01-14 10:31:01
Ogonek.Koszt produkcji to nie tylko koszt surowców, ale także energii elektrycznej i gazu (w gastronomii bardzo wysokie), pracownicy, drogi sprzęt gastronomiczny i wiele wiele innych składników, a niejednokrotnie bezpłatnej dostawy do klienta i opakowań. Więc i marże muszą być wysokie. Myślę, że mnogość nowo powstających fast foodów wynika właśnie z takiego myślenia, które Ty reprezentujesz. Sam prowadzę taki biznes (poza Limanową) i chętnie go odsprzedam. O "kokosach" płynących z fastfoodowego biznesu najlepiej przekonał się mój były pracownik, który po paru latach pracy u mnie zwolnił się i założył taki sam biznes. Wpakował się w kredyt i długoletnie umowy, a dzisiaj bardzo tego żałuje, bo pomimo że znał ten biznes "od wewnątrz", to przeliczył się z zyskami, na które liczył. Ponadto wielu, którzy zakładają taki biznes po raz pierwszy, uzyskuje pomoc finansową z Urzędu Pracy i płaci przez pierwsze lata zmniejszone zobowiązania. A po 2-3 latach, kiedy ulgi kończą się, zaczynają się schody. Więc jeżeli to dla Ciebie taki "czysty biznes" to spróbuj - zapraszam.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: "Tanie" ZAPIEKANKI !
konto usunięte 2011-01-14 10:56:24
Limonka - 100 procent racji, wszyscy myślą , że prywaciaże mają kokosy i sra.ą pieniędzmi ! Otóż nie !!! Nie dziwie się , że ceny zapiekanek poszły w górę - wszystko idzie do góry, tylko pensje jakoś stoją w miejscu o ile nie spadajają w dół. Jesli chodzi o cenę 5 zł to było ,nie było -"duży" wzrost ceny. Mogli stopniowo podnieśc - najpierw na 4,50 a powiedzmy w okresie wiosennym, letnim dobic do 5zł.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: "Tanie" ZAPIEKANKI !
TmK 2011-01-14 15:04:34
Zapiekanki, które według mnie są najlepsze w całej Limanowej to TYLKO i wyłącznie na MBB od strony rynku. Według mnie są warte swojej ceny, pomimo tego, że jest troche wysoka. Są duże i bardzo dobre a jeżeli według Was zapiekanki, które są m.in. w Apollo są lepsze to już wasz gust.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: "Tanie" ZAPIEKANKI !
amfa1507 2011-01-14 18:32:21
nie wiem dlaczego 5 zł to dla wiekszości dużo???? wytknijcie swoje nosy troche dalej niż limanowa (praktycznie wszędzie tyle kosztuja) a co do jakości to ....nie ma porównania- te na MBB w limanowej to moim zdaniem najlepsze zapiekanki na lini Limanowa-Sącz- Krynica(w tych miastach zjadłam ich mnóstwo).....ale gusty są różne
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: "Tanie" ZAPIEKANKI !
iwcia124 2011-01-20 00:31:06
Zapiekanki Limanowskie na MBB mają już swoją sławę nawet w Krakowie nie wspominając już o Sączu. Co do ceny to przez dobre parę lat się nie podnosiła więc przy tych zmianach to było nieuniknione. Co wy macie z tymi od rynku, te drugie są pierwsze w ogóle i mi smakują najlepiej od podstawówki smakują tak samo, a to jest najważniejsze...smak dzieciństwa...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: "Tanie" ZAPIEKANKI !
iwcia124 2011-01-20 00:32:24
Zapiekanki Limanowskie na MBB mają już swoją sławę nawet w Krakowie nie wspominając już o Sączu. Co do ceny to przez dobre parę lat się nie podnosiła więc przy tych zmianach to było nieuniknione. Co wy macie z tymi od rynku, te drugie są pierwsze w ogóle i mi smakują najlepiej od podstawówki smakują tak samo, a to jest najważniejsze...smak dzieciństwa...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: "Tanie" ZAPIEKANKI !
konto usunięte 2011-01-22 18:35:24
Te od rynku mają więcej glutaminianu sodu...przez to są smaczniejsze...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: "Tanie" ZAPIEKANKI !
konto usunięte 2011-01-31 16:57:48
a w czym ten glutaminian??? W pieczarkach???:-)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in