22°   dziś 23°   jutro
Poniedziałek, 20 maja Aleksander, Bazyli, Bernardyn, Krystyna
1994

Tematy archiwalne

"SOLIDARNOŚĆ"- 30 rocznica porozumień sierpniowych

konto usunięte 2010-08-30 23:23:20
(Jest już ten wątek na forum ale niestety dyskusja nie na ten temat). Przykro patrzeć, gdy coś co łączyło ludzi i dało im wolność teraz ich dzieli. Wiem że to już nie jest ta sama "Solidarność" co kiedyś i być może jej celem już nie jest uwolnienie Polski spod jarzma komunizmu, wszechobecnej cenzury i zniewolenia ale myślę, że jest ona Polsce potrzebna, chociażby po to żeby przypominać o tym co się kiedyś w naszym kraju działo jednak uważam, że nie w takim stylu jak na dzisiejszych obchodach....
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: "SOLIDARNOŚĆ"- 30 rocznica porozumień sierpniowych
skorpion 2010-08-31 06:39:13
PiS pokazał swoją "kulturę"-co tam w ogóle robił Kaczyński ze swoją [damą]-30 lat temu schował się u mamusi pod pierzyną,tchórz!!!pisuary zepsuli tak piękne święto-wszystko psują ,zrobił się jarmark,żenada jak na meczu w Bydgoszczy...Pani Krzywonos powiedziała prawdę Kaczyńskiemu ale do tego człowieczka [karalucha]. nic nie dociera...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: "SOLIDARNOŚĆ"- 30 rocznica porozumień sierpniowych
skorpion 2010-08-31 08:58:29
kiedy dowiemy się że Bracia Kaczyńscy obalili mur berliński-że Wałęsa ukradł Kaczyńskiemu Nobla-żądamy prawdy!!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: "SOLIDARNOŚĆ"- 30 rocznica porozumień sierpniowych
janko 2010-08-31 13:31:27
niebawem sie okzae ze to karly obalily komune
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: "SOLIDARNOŚĆ"- 30 rocznica porozumień sierpniowych
konto usunięte 2010-08-31 14:06:40
"Pod koniec zjazdu Tadeusz Mazowiecki podszedł do prezesa PiS. - To nieprawda, żeśmy chcieli kapitulacji - przypominał. - Mam inną wizję - odparł Kaczyński. - Tu nie chodzi o wizję, tylko o fakty - odparł Mazowiecki. Był wyraźnie poruszony, że Kaczyński oskarżył jego nieżyjącego przyjaciela. - Przecież Geremek nie żyje, jak można, fakty są inne - nie dowierzał." źródło wyborcza.pl
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: "SOLIDARNOŚĆ"- 30 rocznica porozumień sierpniowych
konto usunięte 2010-08-31 20:03:26
Mam nadzieję że ci co uwierzyli w przemianę Kaczyńskiego w trakcie kampanii prezydenckiej przekonali się że była to gra obliczona na dojście do władzy w każdy możliwy sposób nawet poprze całowanie postkomuny w d.....
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in