7°   dziś 11°   jutro
Środa, 24 kwietnia Aleksy, Horacy, Horacja, Grzegorz, Aleksander, Fidelis, Bona, Jerzy
1994

Tematy archiwalne

"Rozwód kościelny".?

skorpion 2010-09-01 07:40:32
rosną kolejki po rozwód kościelny lub jak kto woli unieważnienie małżeństwa-pytanie-jak można rozwiązać to co Bóg złączył- biskupi są ponad Bogiem ,dla mamony zrobią wszystko!!!żenada-TOTALITARYZM WATYKAŃSKI...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: "Rozwód kościelny".?
konto usunięte 2010-09-01 07:47:15
Skorpion ..Bóg dał Nam też przykazania... a kto je przestrzega? Odnośnie rozwodu kościelnego - ile rozwodów , tyle samo przyczyn ... Nie Nam to oceniac ! Jednak ... znam pary , które są po takim rozwodzie i .... a zresztą .... to temat rzeka ! Dobrze wiesz o tym ....
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: "Rozwód kościelny".?
skorpion 2010-09-01 07:59:20
masz rację,temat Amazonka...ale kasa duża..
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: "Rozwód kościelny".?
skorpion 2010-09-01 08:19:49
sukienkowi spryciarze,najpierw ślub za 2 tysiące a póżniej rozwód za [od 10 do 30]tysięcy-czysty zysk ,tak się robi kasę bracia rodacy i co Wy na to.?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: "Rozwód kościelny".?
konto usunięte 2010-09-01 09:06:16
Co mnie i innych obchodzi kto komu ile i za co płaci - skorpion mogłeś nie płacić tyle, bo ja za ślub dałem 500zł i to jest moja sprawa i kasa. Skorpion ty już na całym forum słyniesz z podgrzewania nienawiści międzyludzkiej- żałosnyś...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: "Rozwód kościelny".?
goya 2010-09-01 09:26:37
...cokolwiek zwiążecie na ziemi będzie związane w niebie, cokolwiek rozwiążecie na ziemi będzie rozwiązane w niebie...więc chyba jakąś tą władze daną z góry mają a nie tak jak ty to próbowałeś przedstawić.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: "Rozwód kościelny".?
skorpion 2010-09-01 10:08:37
bobi o jakiej nienawiści piszesz-co powyższy temat ma wspólnego z nienawiścią-kochajcie się żeńcie,róbcie dzieciątka,unieważniajcie małżeństwa a my i tak weżmiemy kasę nawet po śmierci-heeeej!!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: "Rozwód kościelny".?
skorpion 2010-09-01 10:14:29
goya-a władzę to mają i to potężną,zwłaszcza nad najgłupszymi i najbiedniejszymi na całym świecie,przepraszam niedouczonych ale tak jest-opium ludu.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: "Rozwód kościelny".?
andzia287 2010-09-01 13:50:57
nie rozwód tylko unieważnienie małżeństwa,a jak mąż pije i bije żonę, nie chce się leczyć, zabiera wszystkie pieniądze, to co? ona ma sie do końca życia z nim męczyć?, taki człowiek nie jest zdolny do spełniania funkcji małżenśkich, dlatego dochodzi do unieważnienia, czemu przez całe ma za to płacić kobieta i nie móc sobie na nowo ułożyć życia z kimś innym, czasem są sytuacje, właśnie po to jest unieważnienie
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: "Rozwód kościelny".?
miro 2010-09-01 16:09:22
Unieważnienie polega na stwierdzeniu , że małżeństwo było od początku nieważne.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: "Rozwód kościelny".?
skorpion 2010-09-01 16:14:29
życie można sobie ułożyć bez ślubu kościelnego-andzia287-co Ci da unieważnienie ślubu a na złego małżonka są inne sposoby,paragrafy-pozdrawiam!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: "Rozwód kościelny".?
dionelwa 2010-09-02 12:57:36
jak patrzę na wypowiedzi to mam obraz w oczach jak młode pokolenie siedzi narynku i ciągnie w nos dopalacze wtórna głupota i jeszcze bardziej zaściankowa wiocha w której juz nikt prawie nie chodzi do kościoła bo stare pokolenie już wymarło lub będzie bronić krzyża gdzieś w polu żeby go nie przenosić. klub mocherowych beretów jak dinozaury wyginie i zostaną tylko inno wiercy albo wyznawcy kolorów zgniłej i przeterminowanej tęczy barwionej sztucznymi barwnikami utrwalona e220 i spasteryzowana na uht
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: "Rozwód kościelny".?
konto usunięte 2010-09-02 15:27:10
oj rzeczywiście widać wtórną głupotę i zaścianek. np. po twoich prymitywnych komentarzach dionelwa. niewyleczalna głupota i prymitywizm.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: "Rozwód kościelny".?
konto usunięte 2010-09-02 15:27:11
oj rzeczywiście widać wtórną głupotę i zaścianek. np. po twoich prymitywnych komentarzach dionelwa. niewyleczalna głupota i prymitywizm.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: "Rozwód kościelny".?
stasnol 2010-09-14 20:36:15
A Ja do skorpiona: Przecierz do slubu nas nikt nie ciagnie ani batem do kościoła nie goni. Kazdy ma wolna wole i robi to z dobrej i nie przymuszonej woli. Lepiej sie nie rozwodzic i nie płacić....!!!!!!!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in