10°   dziś 9°   jutro
Piątek, 19 kwietnia Adolf, Tymon, Włodzimierz, Konrad, Leon, Leonia, Tytus
1994

Tematy archiwalne

Pytanie

edith 2011-01-17 12:29:23
Mam Pytanie do Pana TOP.Kto Pana jezeli mozna wiedziec upowaznil do udostepniania detalicznych i szczegolowych informacji? chodzi mi glownie o sprawy zwiazane z policja,jak Pan moze ujawniac niektore dane bez zgody poszkodowanego lub sprawcy? kto Panu je udostepnia w tak szybkim tempie? prosze o wyjasnienie.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pytanie
DRKidlerr 2011-01-17 12:52:15
Oj TOP-ku, chyba komuś wszedłeś za skórę, ktoś na ciebie jest wyjątkowo wściekły. A tak na marginesie do "edith" - To TOP nic nie pisze, czego nie można, co jest prawnie zakazane. Informacje otrzymuje od rzecznika Policji p. Piegzy. Czytaj ze zrozumieniem, to wszystko co pisze na temat informacji przekazywanych przez Policję. We wszystkich tych informacjach jest "JAK BYK NAPISANE", kto udzielał informacji.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pytanie
roxy 2011-01-17 14:38:27
top się w końcu doigra:) ostatnio mnie doszły słuchy (nie wiem czy prawdziwe) że były burmistrz się na topa zasadza :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pytanie
edith 2011-01-17 16:03:15
DRKidlerr nikt nie jest na Pana TOPA wsciekly,doceniam to co robi,uwazam tylko ze czasami przesadza ze szczegolami,ktore w koncu kiedys moga komus zaszkodzic,a to co czytam to doskonale rozumie,i chyba On jako glowny redaktor nie musi slowo slowo upowszechniac wszystkiego co powie Pan RZECZNIK,tymbardziej ze chodzi tutaj o taka mala miescine jak Limanowa,gdzie wszyscy wszystkich znaja.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pytanie
mogielica 2011-01-17 16:23:17
edith - powiedź lepiej o co ci konkretnie chodzi, o jaki temat?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pytanie
top 2011-01-17 16:38:44
edith a mozesz powiedziec co konkretnie masz na mysli?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pytanie
chanel 2011-01-17 19:23:16
TOP: Proszę czytać ze zrozumieniem to Pan pojmie sens. To Pańska rada skierowana onegdaj do mojej osoby.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pytanie
roxy 2011-01-17 20:34:31
bez jaj! zróbmy jeszcze większy zaścianek z limanowej! najlepiej jak dulscy! porażka! bardzo dobrze, że się pisze i mówi o wszystki co się w tej mieścinie dzieje! a top poza przychylnością do kościoła ( dla mnie powinien bluzgać i pluć na tą sekte:):):) ) robi kawał dobrej roboty:)! i mam nadzieję, że dalej będzie taki otwarty i na wytykanie błędów zarówno władzy jak i zwykłym pionkom:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pytanie
szefo 2011-01-17 20:55:25
bardzo dobrze powiedziane roxy
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pytanie
Slawek964 2011-01-17 21:41:11
Noo roxy czekamy jak się potkniesz w życiu i Cię opiszą:P
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pytanie
janko 2011-01-17 21:52:01
taa wlasnie...piszmy wszystko ale jak o kims ...o nas samych to juz jak najmniej szczegółowych inf...co nie roxy ??
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pytanie
roxy 2011-01-17 22:08:43
ludzie opanujcie się top nie pisze o zdradzanych żonach czy męzach bo się dowiedział od pani z czy pani k ani o tym kto zapil i gdzie tylko podaje informacje publiczne z komendy policji!!!!! nikogo w nich nie oczernia tylko przedstawia " dokonania" deliwenta, które zostały przez policje ujawnione zresztą z utanieniem danych osobowych!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pytanie
top 2011-01-17 23:13:39
Jeszcze raz prosze o konkretny przyklad kiedy to podalismy takie dane.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pytanie
konto usunięte 2011-01-17 23:51:03
chyba to glos konkurencji.....
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pytanie
edith 2011-01-18 08:27:29
Panie TOP widze ze nie jest Pan w stanie udzielic mi jednej konkretnej odpowiedzi/szkoda/ Nie chodzi mi o jakas indywidualna sprawe,ale o OGOL,uwazam ze czasami przesadza Pan z detalami,ktore nie powinny ujzec swiatla dziennego.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pytanie
top 2011-01-18 09:08:08
Prosze podac przyklad, bo tak nie sadze. Staramy sie tego unikac szczegolnie w waznych przypadkach. Przykladem niech bedzie np. nastolatek, ktory w sobote chcial popelnic samobojstwo. Nie pisalismy nawet kto podaje informacje z policji, gdyz byloby jasne, ze z tego, a tego terenu musial pochodzic, nie podalismy takze wieku piszac "nastolatek", itp.itd. Uwazam ten zarzut za bezpodstawny.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pytanie
Margaretka23 2011-01-18 09:12:16
Masakra edith mam wrażenie ze Ty albo ktoś Tobie bliski miał delikatne problemy z prawem i chyba został tu opisany hmmm ? Wyluzuj :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pytanie
top 2011-01-18 09:14:06
Żebym mógł odpowiedzieć konkretnie na Twój zarzut, to muszę usłyszeć konkretne pytanie "dlaczego w tym tekście napisaliście to i to, co spowodowało, że osoba została przez to i to rozpoznana". Fajnie jest pisać "jak Pan moze ujawniac niektore dane bez zgody poszkodowanego lub sprawcy"...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pytanie
happyboy 2011-01-18 09:39:40
kiedys czytalem kronike policyjna o mezczyznie, ktory zostal zatrzymany za jazde po pijanemu. Z racji tego, ze podany byl wiek mezczyzny,miejsce zamieszkania, marka samochodu oraz kolor od razu wiedzialem kim jest ten czlowiek, gdyz nikt oprocz niego nie posiadal ten typ samochodu w tej miejscowosci. Wiele osob rowniez rozpoznalo tego pana po czym zaczeli nabijac sie z niego , ze go opisuja na limanowa.in. Moim zdaniem to jest prywatna sprawa kazdego z tych ludzi. Owszem mozna napisac, ze zatrzymano tego czy owego, nie ujawniajac az takich szczegolow. Bo co to kogo obchodzi jakim samochodem jechal, a moze to naprawde pomoc w rozpoznaniu tych osob. TOP wykonujesz bardzo dobra robote, portal jest bardzo znany i doceniany, ale nie rozslawiaj go kosztem innych.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pytanie
edith 2011-01-18 09:51:19
happyboy DZIEKI WIELKIE!!! za zrozumienie,dobrze to ujales:))) BRAWO!!!! Panie TOP:Ja niczego Panu nie zarzucam,prosze tylko czasami sie dobrze zastanowic nad tym co Pan PUBLIKUJE,i czy tym czyms nikomu Pan nie zaszkodzi.Dziekuje.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pytanie
happyboy 2011-01-18 10:15:47
edith podalem tylko przyklad, o ktory TOP sie upominal w wyzej napisanych postach. Bardzo lubie ten portal i czesto tu zagladam, zeby poczytac to i owo na temat innch,ale jak wiadomo mieszkamy w malych miejscowosciach gdzie kazdy kazdego prawie zna, wiec troszecze dyskrecji nie zaszkodzi.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pytanie
top 2011-01-18 10:17:08
Nie przypominam sobie inf. o kolorze samochodu. Jak juz cos to podawana jest marka i co najwyzej model. Rozumiem, ze macie w takim razie "ale" do oficjalnych Informacji Prasowych KPP w Limanowej, ktore sa wysylane do wszystkich mediow, tak? Edith nadal nie moge zrozumiec Twoich zarzutow, ktore zawarlas w pierwszym poscie: "jak Pan moze ujawniac niektore dane bez zgody poszkodowanego lub sprawcy?" które to były konkretnie? "kto Panu je udostepnia w tak szybkim tempie? prosze o wyjasnienie" których konkretnie? Bez konkretnego pytania nie będę mógł udzielić odpowiedzi, więc czekam.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pytanie
happyboy 2011-01-18 10:36:32
TOP to ty jestes redaktorem limanowa.in i to Ty decydujesz jakie informacje beda dostepne do wiadomosci publicznej. Nie sadze aby KPP w Limanowej decydowala o tym co masz napisac. Jezeli piszesz kronike policyjna to po co do cholery podajesz marke, model, oraz wiek kierujacego, zwlaszcza, ze np osoba ta nie spowodowala zadnego wypadku czy kolizji?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pytanie
edith 2011-01-18 10:46:17
Takich przykladow jest wiecej,znam przypadek gdzie rezultatem opublikowania szczegolow na tym portalu,moze byc utrata pracy.Stad to pytanie do Pana TOP.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pytanie
Margaretka23 2011-01-18 10:50:54
edith napisz do Top-a moze prywatnie i napisz o konkretnym przykładzie jak ja pisze Top, bo pewnie nie dojdziecie do porozumienia tutaj na forum.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pytanie
top 2011-01-18 10:52:53
Takie dane, ktore sa prawem dozwolone podawac bedziemy, zreszta otrzymujemy je z policji, wiec samo przez sie mowi, ze sa zgodne z prawem i tego nie zmienimy. Przypomnijcie tez sobie, ze jeszcze kilka lat temu byly decyzje o publikowaniu wizerunku pijanych za kolkiem, by inni widzieli, kto pijany jezdzi po drodze.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pytanie
roxy 2011-01-18 11:29:47
ludzie jak ktoś wsiada po pijaku do samochodu zagrażając jednoczesnie życiu innych bo, że samemu sobie to jego sprawa niech się liczy z tym, że komenda policji nie będzie go ochraniać i pisać np "w powiecie limanowskim albo może lepiej w małopolsce spowodował zdarzenie drogowe człowiek w pojezdzie!!!! " coby nie wiadomo było ska czy to konieta czy męzczyzna a nawet czy jechał rowerem, hulajnogą czy też traktorem! komenda nie podaje informacji o danych osobowych a każdy z czytelników może wejść na strone i przeczytać to samo co tutaj top publikuje, żeby czytelnik nie musiał odwiedzać kilku stron! a osoby, które dopuszcza
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pytanie
roxy 2011-01-18 11:30:40
ją się łamania prawa powinny być piętnowane, żeby każdy następny wiedział z czym się wiąże jazda po pijaku czy inne przestępstwo!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pytanie
edith 2011-01-18 11:48:50
Dobrze Panie TOP,a gdzie ochrona DOBR OSOBISTYCH??? ktorych przestrzeganie Pana jako glownego REDAKTORA rowniez obowiazuje!!! prosze sie tez z tym liczyc,i powtarzam tu chodzi o/LIMANOWA/gdzie wszyscy wszystkich znaja.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pytanie
top 2011-01-18 11:53:41
Dobr osobistych czy danych osobowych?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pytanie
gazda 2011-01-18 12:03:29
Panie TOP dobrze Pan robisz i proszę tak trzymać. Potencjalny pijany kierowca na drodze jest przestępcą a często zdarza się i zabójcą.Proszę popatrzeć na statystykę wypadków.Więc nie powinny być zachowane żadne anonimowości do tych osób,wręcz przeciwnie powinna być pokazana ich fotografia i dane .osobowe. Tym którzy bronią pijaczków kierowców proponuję odwiedzenie szpitala oddział urazówki oraz oraz rodzin gdzie byli i są nadal poszkodowani w wyniku wypadków .
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pytanie
gazda 2011-01-18 12:09:10
Proszę nie pić i nie wsiadać za kierownicę pojazdu i nie mieć pretensji że ktoś pisze prawdę .
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pytanie
konto usunięte 2011-01-18 12:09:17
edith mam wrazenie, ze z nudow walnales jakis post na forum, w ktorym oskarzasz Topa o ujawnianie danych osobistych czy dobr osobistych( ciezko wykapowac o co Ci chodzi), ale nie masz na to najmniejszych dowodow. Czyzby jakas brudna sprawa dotyczaca twojej osoby miala ujrzec w niedalekiej przyszlosci swiatlo dzienne??? Boisz sie, ze Ciebie tez opisze? @ roxy zgadzam sie z Toba w 100% jesli chodzi o pijakow.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pytanie
Margaretka23 2011-01-18 12:13:06
Czy można chronic "Dobra osobiste" hahahaha to jakas masakra ten post bearchen masz rację :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pytanie
edith 2011-01-18 12:17:56
/DOBR OSOBISTYCH/....Jezeli chodzi o wypowiedz /gazda/ to zgadzam sie w calosci,i absolutnie nie bronie osob ktore prowadza pod wplywem alkoholu,ale z niektorymi szczegolami jednak powinno sie uwazac,tym bardziej ze moze to kiedys dotyczyc kazdego z NAS,i nawet jako osoba poszkodowana moge sobie nie zyczyc ujawniania pewnych informacji.Mam do tego PRAWO jako zwykly smiertelnik.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pytanie
konto usunięte 2011-01-18 12:28:01
edith chlopie/kobieto podajzesz cholera jakies dowody. O co ci czlowieku biega normalnie. Oczywiscie, ze masz prawo do ochrony DANYCH osobistych, ale TOP tez ma prawo wiedziec na jakiej podstawie stawiasz mu te zarzuty.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pytanie
Margaretka23 2011-01-18 12:32:28
bearchen a Ty jestes kobietą czy mężczyzną ?? :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pytanie
konto usunięte 2011-01-18 12:35:27
margaretka23 jestem kobietka:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pytanie
Margaretka23 2011-01-18 12:40:52
a widzisz juz chciałam sie z Tobą umówić :P:P:P
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pytanie
happyboy 2011-01-18 12:46:03
Margaretka23, @bearchen a co wy sie tak smiejecie, siano potanialo czy konia macie w rodzinie. Widac, ze nie macie zielonego pojecia o prawie, gdyz pojecie "dobra osobiste" istnieje i zalicza sie do nich np: zdrowie, wolnosc, czesc( godnosc i dobre imie) itp itd. Zaczerpnijcie inf, zanim sie wypowiecie na dany temat.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pytanie
Margaretka23 2011-01-18 12:51:26
happyboy o ile sie nie mylę mamy prawo do wyrażania własnych opinii po to jest to forum tak....dobrze ze istnieje wikipedia co tacy jak happyboy mogą zaczerpnąć nieco informacji :) bo to co napisałeś żywcem ściągnięte jest właśnie stamtąd .
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pytanie
konto usunięte 2011-01-18 12:51:31
widzisz Margaretka, jakbys miala nick Hiacynt23 albo inny r.m.,to pewnie tez bym sie z Toba chciala umowic.:D Moze masz brata?:D
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pytanie
Margaretka23 2011-01-18 12:53:15
hehehe mam ale pod warunkiem ze Ty tez go masz :) może mała wymiana :):):):D
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pytanie
happyboy 2011-01-18 12:54:45
Oczywiscie ze zaczerpnalem informacji z wikipedia. Na co ty wczesniej nie wpadlas, przez co siejesz herezje na forum.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pytanie
Margaretka23 2011-01-18 12:55:05
bearchen trzeba wrócić do tematu bo happyboy sie za chwile popłacze....:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pytanie
Margaretka23 2011-01-18 12:59:50
No to wejdz raz jeszcze na wikipedie i przeczytaj o znaczeniu słowa herezja :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pytanie
konto usunięte 2011-01-18 13:04:00
tez mam brata, to kiedy dokonamy wymiany:) happyboy czyzby jakas ciezka zabawka upadla ci dzisiaj na glowke? Wyluzuj chlopczyku(nie)szczesliwy..
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pytanie
edith 2011-01-18 13:06:35
Dzieki heppyboy:)jednak wydawalo mi sie,ze wypowiadaja sie tutaj osoby madrzejsze i powazniejsze szkoda:( to do Pan: /Margaretka i bearchen/
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pytanie
Margaretka23 2011-01-18 13:12:48
Jak juz kochanie to Pani Margaretka i Pani bearchen. Weź kobieto napisz list i wyślij do mnie , a nie zaprzątam ludziom głowy jakimiś niepopartymi faktami, nie wiadomo skąd wziętymi.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pytanie
happyboy 2011-01-18 13:19:43
spoko edith, kobiety tak czasem maja...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pytanie
konto usunięte 2011-01-18 13:24:25
edith spotkaj sie z TOP-em, wyjasnisz mu co Ci na sercu lezy i bedzie ok. Szkoda dnia na klotnie. Milego popoludnia Panowie i Panie:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pytanie
DXi12 2011-01-18 14:34:49
Chyba wiem kto kryje się pod nickiem edith! Słynny pseudo rajdowiec pan Grzegorz W.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pytanie
konto usunięte 2011-01-18 14:36:29
DXi12 "chyba" to jest malo przekonujace:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pytanie
roxy 2011-01-18 14:47:43
edith według ciebie dlatego, że limanowa to małe miasto należy się specjalne traktowanie przestępców bo jeszcze nie daj boże ktoś ich rozpozna! a op powinien cenzurować informacje publiczne podawane przez komende policji żeby ktoś kto przeczyta forum miał mniej informacji na temat sprawcy. to może jeszcze program pomocy dla przestępców w kraju, gdzie ofiara nie ma zapewnionego wsparcia!!!!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pytanie
Margaretka23 2011-01-18 15:05:15
DXi12 przeczytaj kilka postów wyżej bearchen jest kobietą :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pytanie
mogielica 2011-01-18 15:16:13
nick nie ma znaczenia, bo tak naprawdę to nie wiadomo kto się kryje pod jakim nickiem. co do edith to uważam że jej czy jego oskarżenia są bezpodstawne! to nie białoruś i rządy łukaszenki!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pytanie
fajnaanja 2011-01-18 17:34:36
Happyboy - masz szczescie,ze nie spotkales sie z tym pijanym na drodze... z pewnoscia mial bys wtedy inne zdanie na ten temat... I nie wiem,czy jazda po pijaku tp "prywatna sprawa kazdego"...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pytanie
pawel188 2011-01-19 11:00:37
Powiem wam koledzy że jestem ZA podaniem do informacji publicznej IMIENIA I NAZWISKA idioty który naraża życie i zdrowie swoje i całego otoczenia. Jest to w pewien sposób straszak- wszyscy będą się śmiać z Idioty - happyboy coś wie na ten temat, jak się domyślam. A może ktoś ze strachu przed ośmieszeniem," np" nie wsiądzie po pijanemu za kierownicę i kogoś na drodze nie zabije...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pytanie
Margaretka23 2011-01-19 13:20:06
Pieknie w końcu ktoś pisze tutaj do rzeczy :) Pozdrawiam pawel188
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pytanie
konto usunięte 2011-01-19 16:38:44
Rowniez jestem za!!pozdro Margaretka23:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pytanie
Margaretka23 2011-01-19 17:18:55
bearchen również Ciebie pozdrawiam ja :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in