10°   dziś 14°   jutro
Czwartek, 25 kwietnia Marek, Jarosław
1994

Tematy archiwalne

Pudzian wygrał!!!!

Piotr 2009-12-12 00:00:48
Pudzianowski wygrał w 44 sek walki zawstydził A.Gołotę... :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pudzian wygrał!!!!
propaganda 2009-12-12 00:08:50
teraz tylko patrzeć jak kijanka się będzie pozorował na Pudzianie......
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pudzian wygrał!!!!
HiKrush 2009-12-12 14:12:23
Ale ta walka była jakaś lewa. Pudzian co prawda pokazał niezwykłą technikę, opanowanie i kunszt(ironic mode-off), ale jakoś to wszystko trąci stolcem. Najman jest zbyt doświadczony, żeby się tak przestraszyć.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pudzian wygrał!!!!
loleklima 2009-12-12 17:27:48
szybko zarobiona kasa.....
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pudzian wygrał!!!!
Piotr 2009-12-12 18:05:17
... no tak w sumie szybko zarobiona kasa chyba tylko dla Najmana ( 50 tyś) a czy dla Pudz. 200 tys to aż tak wiele?? Z tego co pamiętam z jednego z artykułów z zeszłego roku "Ile zarabiają gwiazdy" dochody M.P wyniosły ok 1,5 mln w skali roku więc hmm... no napeno nie pogardził ale czy to wszystko dla kasy?? Ok szanowny "HiKrush" racja z tym stolcem :) trochę z tą technika to przesada ( podobna tech widziałem często w Hexe na imprezie tak samo kopali sie po kostkach ) ale + za opanowanie... W kazdym razie M.P jest mimo swojej masy mięśniowej wprost proporcjonalnie ambitny MMA jest "sportem" .. wymagajacym więc osobiście trzymam kciuki facet ma parę , technikę dorobi i do tego kopie jak koń :
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pudzian wygrał!!!!
adzik 2009-12-12 21:53:12
Najman to źle rozegrał. Bo miał potencjał, żeby Pudzianowi dokopać.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pudzian wygrał!!!!
HiKrush 2009-12-13 11:28:33
Pudzian kopie dokładnie tak, jak wieśniaki w mechaniku piłkę na wuefie, a co do bicia rękami, to moja świętej pamięci babcia lepiej ubijała kotlety.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pudzian wygrał!!!!
tyrael21 2009-12-13 16:01:16
ciekawe co na to "gumioc"
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pudzian wygrał!!!!
Piotr 2009-12-13 18:58:16
..hahah dokładnie co do mechanika :) niestety dokładnie tak to wygląda więc zwracałem uwagę na technikę :) u nas na podwórku będzie niepokonany może być gorzej z zawodnikami MMA którzy mają zbliżone warunki fizyczne ( wzrost ,waga.. ) ale o niebo lepszą technikę i wieloletnie doswiadczenie.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pudzian wygrał!!!!
propaganda 2009-12-14 11:27:08
ja bym chciał zobaczyć Pudziana z Basem Ruttenem ..zastanawiał bym się nad przegrana Pudziana...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in