12°   dziś 16°   jutro
Piątek, 26 kwietnia Marzena, Klaudiusz, Maria, Marcelina, Ryszard
4272

Porady

psycholog dziecięcy

asia2 2011-10-05 12:43:13
Poszukuję dobrego psychologa dla dziecka w wieku przedszkolnym w L-wej lub okolicy,moze być prywatny lub przyjmowac na NFZ-kogo polecacie?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: psycholog dziecięcy
mari 2011-10-05 14:21:42
zdecydowanie polecam psychologów z Krakowskiego Ośrodka Terapii (http://www.kot.krakweb.pl/23/kontakt/) a szczególni p. Basię- dyrektorkę ośrodka. Fakt, jest to Kraków ale warto. 6 lat temu był to ośrodek bezpłatny. Dwa tygodnie temu poznałam mamę dziecka 10 letniego leczonego u limanowskich psychologów i dlatego odradzam Limanową. Mama musiała przenieść dziecko do innej szkoły, bo przez 5 lat "leczenia" w Limanowej dziecko nadal było bardzo agresywne.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: psycholog dziecięcy
aniolek 2011-10-06 22:10:23
Wystarczy zająć się dzieckiem i nie będzie trzeba szukać psychologa.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: psycholog dziecięcy
mari 2011-10-10 23:30:03
banalne...
takie mądre to zawsze są mamy otoczone rodziną (która zajmuje się ich dziećmi, robi zakupy itd) i niepracujące lub pracujące tylko "trochę" z dochodami powyżej średniej krajowej i z dziećmi, które "bawią się same".
Podpowiem, że są też odwrotne sytuacje, w których jest potrzebna pomoc- jeśli nie rodziny w odciążeniu z obowiązków to choćby mądrego psychologa, który nie będzie obwiniał biednej matki o złe wychowanie i niedopilnowanie dziecka. KAŻDE DZIECKO JEST INNE- niektórym trzeba organizować każdą minutę życia a to jest bardzo trudne i obciążające matkę i właśnie dlatego potrzebna jest pomoc.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: psycholog dziecięcy
Iwa 2011-10-11 08:48:30
Ja też byłam z dzickiem u psychologa (u P. Anny Tylawskiej w Sowlinach) z powodów wydawałoby się banalnych i zupełnie nie wychowawczych. Mój 7-letni syn panicznie boi się zwierząt (wszystkich, nawet kury :)). I zrobił się z tego problem, z którym nie mogliśmy sobie już sami poradzić. Pomogła pani psycholog. Nie oceniajcie więc ludzi i ich potrzeb. Jeżeli ktoś prosi o radę, to radźcie, a nie osądzajcie. Ja osobiście polecam Panią Tylawską. Pozdrawiam :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: psycholog dziecięcy
alfabip 2011-10-11 20:39:49
Jest w Limanowej poradnia dla dzieci, na Witosa w Sowlinach właśnie, psycholodzy i psychiatra. Znajomym to polecili jak byli w Klinice w KR, więc o pewnym standardzie to mówi. powodzenia
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: psycholog dziecięcy
psychtransmed 2020-02-11 19:05:11
Doświadczona psycholog, psychoterapeutka - mgr Angelika Ndreca przyjmuje dzieci i młodzież w Centrum psychologicznym Transmedica ul. Piłsudskiego 10, w środy i piątki od 13. Zapraszamy 733 451 423.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in