10°   dziś 14°   jutro
Piątek, 26 kwietnia Marzena, Klaudiusz, Maria, Marcelina, Ryszard
2168

Wydarzenia

Przyszowa palenie śmieci!

Mojo1 2016-09-19 17:50:06
Dziś w godzinach popołudniowych, przechodząc koło budowy w centrum, wyczuwam charakterystyczny zapach spalonego styropianu! Niech mi ktoś wytłumaczy, czy to jest legalne! Gdzie są odpowiednie służby! Kiedy ktoś zrobi porządek z tymi pseudo wykonawcami! BHP brak, nadzoru brak! Panie inwestorze niech Pan zwróci uwagę, co ci ludzie robią :O, jest 21 wiek a dalej się robi jak w średniowieczu, i sąsiadów smrodzi! Pozdrawiam :-(:-(
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Przyszowa palenie śmieci!
piterek 2016-09-20 20:16:11
cały czas palą i śmierdzi to na budowie u nowogórskiego....
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Przyszowa palenie śmieci!
ZdzisiuKrecina 2016-09-21 09:44:18
CHCIELI TO MAJO hahahahttps://img.limanowa.in/img/emotikony/favorite.png">
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Przyszowa palenie śmieci!
sliwa5 2016-09-22 11:01:24
Na pewno palenie worków po cemencie i wapnie nie należy do dobrego zapachu. Nie ukrywam, że czekam z utęsknieniem na otwarcie tegoż obiektu bo naprawdę centrum Przyszowej ożyje. Dobrze że kupił to Nowogórski bo będzie tam prawdziwe centrum gdzie zmieści i tam wszystko co potrzebne dla mieszkańców a muszą teraz jeździć do innych miejscowości i na odpowiednim poziomie włącznie z gabinetami lekarskimi i rehabilitacją. Budynek będzie chluba miejscowości bo gdyby Wójcina Łukowicy tym zawiadywała rosła by trawa i syf.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Przyszowa palenie śmieci!
ZdzisiuKrecina 2016-09-22 12:34:15
sliwa5 - HMMM.... JA słyszałem że jak się nie wynajmie to być miejsce dla imigrantów UNIA DOPŁACI he he8)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Przyszowa palenie śmieci!
widok1 2016-09-23 09:44:50
sliwa. Masz rację Przyszowa po ostatnich wyborach samorządowych gdy nie udzieliła poparcia obecnej wójt straciła, nic nie zostało zrobione. Radni nic nie robią tylko spią, Łukowica pięknieje. Nasze pieniądze wydawane na drogie chodniki, klomby, ogrodzenia, przedszkole, sala sportowa a gimnazjum będzie stać puste. Ostatnie tchnienia władz, najwyższy czas na nowy wybór albo pospolite ruszenie.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in