Baner Baner
8°   dziś 3°   jutro
Sobota, 20 kwietnia Czesław, Agnieszka, Marian, Czech
2168

Wydarzenia

PRZYSZOWA - GANG PLEBANII

konto usunięte 2016-06-14 09:36:37
Witam :) co się dzieje W naszej Przyszowej to kpina jakaś i tyle ! Nie ma pieniędzy na nic , na wszystko zbierają ( organy ,kaplice itd.) a kasy jest i to za dużo jak się okazuje ! Jednej rodzinie spaliły się zabudowania gospodarcze , ksiądz probosz posatnowił pomóc i dobrze .. zrobił ofiarę przed kościołem żeby im pomóc w odbudowaniu ale .. dopilnować na co te pieniądze ( nasze pieniądze - mieszkańców ) to już nie ma komu !!! Rodzina ta ów buduje sobie duży garaż murowany obok domu , stawia te zabudowania gospodarcze a w dodatku kupili synom motocykl który jak twierdzą dostali ! Jaki interes miał w tym ksiądz proboszcz ? o co tu chodzi ?... kasy nie ma żeby stodołę odbudować a garaż i motocykle to już się kasa znalazła - nasza kasa parafian ! pozdrawiam was drodzy parafianie i nie dajmy się robić w bambuko ! jak się organizuje takiego typu składki trzeba pilnować na co te pieniądze idą a nie !!! kościół bez kasy dawniej istniał a teraz już z kasą przestaje istnieć! :-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: PRZYSZOWA - GANG PLEBANII
wikijuda 2016-06-14 10:31:59
Płaczesz bo ma motorek lepszy od twojego ? :P:P:P
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: PRZYSZOWA - GANG PLEBANII
Frann 2016-06-14 10:43:53
@dawca123 z całym szacunkiem do Twojej osoby..ale co ma przysłowiowy "piernik do wiatraka"? Skoro wiedziałeś co to za rodzina i jakie ma priorytety (motorki wszelkiej maści to tam absolutnie nie nowość) to PO CO DAWAŁEŚ KASĘ, której teraz jak widać żałujesz??? Jeśli nawet to prawda co piszesz, to zgłoś to księdzu a nie wypisuj pierdół po necie. Przejdź się po wsi i rozejrzyj uważnie ilu jest krętaczy, którzy żyją choćby na koszt państwa czyli wszystkich obywateli płacących podatki a zwątpisz w jakąkolwiek uczciwość czy praworządność. Jak to mówią "każdy orze jak może". Jeszcze jedno. Ja do puszki wrzuciłam dla tych ludzi. Podzieliłam się tym co mam. Jeśli to zmarnowali to ich problem, ale im nie żałuję i nie będę wymawiać i zaglądać czy betonowe czy drewniane i za ile. Moim szczęściem jest to, że nie zazdroszczę drugiemu niczego, bo potrafię się cieszyć tym co mam. Jeszcze jedno: składka i chodzenie do kościoła obowiązkowe nie są.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: PRZYSZOWA - GANG PLEBANII
konto usunięte 2016-06-14 10:55:55
Dawca wyskrobałeś to już naprawdę przesada !!! Ludzie ucierpieli w pożarze, sąsiedzi i mieszkańcy wsi pospieszyli im z pomocą, teraz m.in. za te pieniądze odbudowują swoje gospodarstwo, a Ty na portalu wypisujesz głupoty ... stare porzekadło głosi, że mowa jest srebrem , a milczenie złotem, więc zamilcz chłopcze, tak będzie zdecydowanie lepiej
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in