10°   dziś 9°   jutro
Piątek, 19 kwietnia Adolf, Tymon, Włodzimierz, Konrad, Leon, Leonia, Tytus
4270

Porady

przesyłki na poczcie jak sprawdzić

junak83 2013-08-02 08:25:48
mam takie pytanie jak sprawdzić czy pan X wysłał do mnie przesyłkę czy mnie robi w balona

rozchodzi sie o to, miesiąc temu wysłałem rzecz do naprawy do pana x dwa tygodnie temu miała być zrobiona i wysłana
po kontakcie z panem, pan stwierdził że wysłał w poniedziałek ale dziś mamy piątek

problem z naprawianą częścią jest taki że jak juz sie znajdzie używana to kosztuje 1500-2000 ale to rzadkość a nowa to 5tyś w serwisie, więc juz sie trochę zaczynam martwić

ps;pytałem na poczcie i pani stwierdziła "jak przyjdzie to przyjdzie,listonosz brał jakieś przesyłki "
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: przesyłki na poczcie jak sprawdzić
konto usunięte 2013-08-02 08:59:08
Hej Junak,
W pierwszej kolejności to osoba, która wysłała przesyłkę powinna sprawdzić co się z nią dzieje i to biorąc pod uwagę, że opóźniona jest już około trzech dni powinna naprawdę szybko zareagować.
Przede wszystkim zawsze poproś o numer przesyłki, później sam możesz sprawdzić co się z nią dzieje.

Podaję poniżej linka do śledzenia przesyłki.
http://sledzenie.poczta-polska.pl/

Pozdrawiam:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: przesyłki na poczcie jak sprawdzić
AwM 2013-08-02 10:37:49
Skoro jest to rzecz większej wartości, może lepiej było wysłać kurierem.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: przesyłki na poczcie jak sprawdzić
rafi 2013-08-02 14:50:34
Witam .Myślę ze musisz się uzbroić w cierpliwość,ja na przesyłkę z Warszawy czekałem tydzień,a teoretycznie powinna dojść za 3 dni.Pozdrawiam
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: przesyłki na poczcie jak sprawdzić
bonnnie 2014-10-30 15:50:14
dlatego ja zawsze wysyłam z zaufanym kurierem. Na FastPost.pl można śledzić paczkę i zawsze wiem kiedy do mnie dojdzie.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in