Baner Baner
10°   dziś 14°   jutro
Czwartek, 25 kwietnia Marek, Jarosław
1994

Tematy archiwalne

Przeróbka anglika

kyniu 2010-03-31 20:37:26
Witam. Będę potrzebował przerobić anglika. Może ktoś poleci porządny warsztat?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Przeróbka anglika
mogielica 2010-03-31 23:19:47
jaka fura do przerobienia?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Przeróbka anglika
oskarczan 2010-04-01 13:16:00
czy to się jeszcze w ogóle opłaca?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Przeróbka anglika
kyniu 2010-04-01 19:02:59
Ta fura to Laguna II.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Przeróbka anglika
DXi12 2010-04-01 19:22:51
W Tymbarku jest gość co przerabia FREELANDER-y, ale chyba innymi się nie zajmuje. Z tego co czytałem RENAULT Laguna jest prosta w przeróbce, bo mniej więcej jest przystosowana do przeróbki, tzn np nie potrzeba ciąć ściany grodziowej jak np w PEUGEOTach. Ale powiedz szczerze czy opłaca Ci się ją przerabiać? Weź pod uwagę ile części musisz kupić, między innymi: przekładnia kierownicza, reflektory (chyba że jest opcja przeróbki lamp), mechanizm wycieraczek + ramiona wycieraczek ( w angolu są wyprofilowane w drugą stronę) deska rozdzielcza, dla perfekcji dochodzą jeszcze dywaniki i przeróbka foteli pasażera a kierowcy, cięcie i dolutowywanie lub przeplatanie instalacji elektrycznej i masę drobiazgów np. zmiana licznika, jeżeli masz na tylnej klapie wycieraczkę to w angolu jest też z drugiej strony, panele przełączników elektrycznych szyb na drzwiach… No ale jeżeli masz autko za półdarmo to może i się opłaca… ?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Przeróbka anglika
ats 2010-04-01 21:26:44
Tylko tak czy siak później trudno sprzedać anglika ,bo nie każdy chce po takich przeróbkach itp
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Przeróbka anglika
olek 2010-04-02 06:57:42
pytaj sie chlopakow na auto-zlomie w tymbarku(pod OSP zjazd w dół).
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Przeróbka anglika
crusader 2010-04-02 07:49:03
nie dość ze laguna to jeszcze do przerobienia, czy ty chłopie myślisz? mało prządnych samochodów na rynku?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Przeróbka anglika
loleklima 2010-04-02 12:20:59
szukaj w GOOGLE!!!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Przeróbka anglika
konto usunięte 2010-04-02 13:43:26
crusader co masz na myśli pisząc porządny samochód? VW ? Audi z pięciu kawałków? Czy jakiś inny modny wiejski wehikuł?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Przeróbka anglika
mogielica 2010-04-02 23:48:31
Reno to może nie mecedes, ale wcale nie jest gorszy od szmelcwagenów!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Przeróbka anglika
mogielica 2010-04-03 12:06:48
crusader – mam wrażenie że jesteś bardzo konfliktową osobą! Po co piszesz komentarze jak nie masz zielonego pojęcia o czym piszesz? Jak gość chce przerabiać i się mu to opłaci to proszę bardzo! Można taki „zabieg” przeprowadzić. A RENAULT-y są dość proste w przeróbce, czego nie można powiedzieć o VW czy Mercedesach. P.S. podobnie pisałeś w temacie o placu dla rolników, człowieku czy wszystko na tym świecie ci przeszkadza? (http://www.limanowa.in/wydarzenia,1392.html)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Przeróbka anglika
konto usunięte 2010-04-03 20:39:28
Mogielica akurat crusader ma racje jesli chodzi o ten samochód poczytaj na forach ze laguna 2 jest niewypałem grupy Renault.Ale jak na takiej klasy samochód to w Bardzo dobrych pieniądzach.Dlatego tez przeróbka i zaoszczedzenie 2-3 tysiecy mija sie z celem.Pozdrawiam
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Przeróbka anglika
mogielica 2010-04-03 22:24:53
Miałem okazję użytkować Lagunę II i nigdy nie miałem z nią problemów. A wracając do przeróbki to osobiście bym się nie bawił, tylko kupił Lagunę z fabrycznie zamontowaną kierownicą po lewej stronie, no ale jak już pisałem jeżeli koledze się to opłaca to są warsztaty które się tym zajmują… Jednak przed przeróbką radziłbym dokładnie się z nimi dogadać, aby później nie było że miało kosztować tyle a kosztuje tyle… Laguna II to bardzo fajny samochód, 100 razy bardziej komfortowy niż niby wyższy o klasę passat b6.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Przeróbka anglika
Bolek2403 2010-04-04 07:49:08
jest gośc w rabce co przerabia ale naprawde nie poliecam straszny gnieciuch i nie umie robic
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Przeróbka anglika
kyniu 2010-04-05 13:42:28
Dzięki wszystkim za rady
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in