17°   dziś 23°   jutro
Piątek, 29 marca Wiktoryn, Wiktoryna, Helmut, Eustachy, Zenon
1204

Hyde Park

Przeprosiny

konto usunięte 2013-12-22 20:16:18
Chciałbym przeprosić wszystkie osoby które poczuły się obrażone moimi wpisami, ja nie czuję się obrażony, ale jak by co to wybaczam wszystkim którzy uczynili mi jakiekolwiek zło i życzę radosnych i błogosławionych Świąt Bożego Narodzenia.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Przeprosiny
Julek 2013-12-22 21:59:37
Spadaj prowokatorze!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Przeprosiny
ABS0LLUT 2013-12-22 22:46:35
A @gek też przeprasza? ;)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Przeprosiny
namoR 2013-12-23 18:06:28
@ABS0LLUT
Wydaje mi sie, iz nie powinienes zadawac takich pytan na publicznym forum jako jeden z Moderatorow tego portalu.

Nie wiem jak innym Czytelnikom, ale dla mnie osobiscie, takie pytanie wskazuje, naprowadza i sugeruje, ze @Alexa uzywa lub uzywal drugiego nicka @gek.

Nie mam nic przeciwko temu, gdy inni Uzytkownicy podpowiadaja lub sugeruja cos tam, jest to niezla zabawa...ale Moderator wedlug mnie, nie powinien tego robic.

To, ze Ty posiadasz troche wiecej informacji od pozostalych Uzytkownikow, do czegos zobowiazuje. Jezeli chcesz naprowadzac, sugerowac i w taki, a nie inny sposob wskazywac na cos tam, to rob to z wszystkimi, ktorzy uzywaja dodatkowych nickow, wtedy bedzie mozna powiedziec, ze jest to sprawiedliwe..;)

Tak jak napisalem, iz wydaje mi sie tylko, moge byc zawsze w bledzie i mozesz sie ze mna nie zgodzic, ale ja, jako czytelnik w ten sposob pewne sprawy interpretuje i odbieram, wiem rowniez, ze Moderator zawsze ma racje, nawet gdy jej nie ma...;)

Bardzo Cie prosze, odbierz ten moj komentarz jako konstruknywna i potrzebna krytyke, a nie cos tam innego...

Pozdrawiam.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Przeprosiny
konto usunięte 2013-12-23 18:24:17
Ależ oczywiście szczeniaczku Absolut, gratulaje dla TOP że zatrudnia dzieci jako adminów.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Przeprosiny
ABS0LLUT 2013-12-23 20:29:32
@namoR: Daleko idąca nadinterpretacja, rodem niczym z Kuriera Pekińskiego.

Przeprosiny na forum od @Alexa były podobne to tych zamieszczonych wcześniej przez usera @gek w komentarzu pod jednym z artykułów, czytanym przez większość użytkowników, usuniętym potem pewnie ze względu na snucie absurdalnych teorii spiskowych na temat działania Redakcji (nie ja to zrobiłem).

Skoro ktoś wcześniej przeprasza w jakimś temacie a powstaje podobny wątek z przeprosinami na forum, to nie można mu dać okazji do wypowiedzenia się tu (o co zapytałem jedynie zdaniem składającym się z czterech słów)?

Ostatni komentarz przemilczę, chociaż nawet mnie rozbwaił. :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Przeprosiny
Doradca 2013-12-23 21:36:06
To wszystko jest takie Prawe i Sprawiedliwe że aż się płakać chce.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Przeprosiny
dyskryminator 2013-12-23 22:05:23
Super ksero mojego tematu, no więc ode mnie trzy słowa do kseroboya.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Przeprosiny
jeden1 2013-12-23 22:46:19
uuuuuuuuuuuuuch,nie tylko Alexa i gek.Jest jeszcze kilka bardzo znanych nicków "w jednym":D.Bystrzejsi wiedzą o kogo biega>:-D
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Przeprosiny
Doradca 2013-12-23 23:30:45
@ gek "Doradco, ja piszę z jednego nicka,kto używa więcej jest zwykłym oszustem , ja nie biorę przykładu z pana Zonia, bo i nie ma z kogo"

hm podobno każdy sądzi według siebie.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Przeprosiny
edi60 2013-12-24 10:45:55
chwała dla @Alexa nie sztuka jest pisać brednie ale sztuka jest się do tego przyznać i przeprosić a co do pozostałych internautow co tak wrednie i głupio się wypowiadają szkoda słow co kolwiek napisac dostawiam bez kom...........nie będę nazywal tego po imieniu ale drodzy czy to wasze komentarze sa na miejscu ??????????????mysle ze nie WESOŁYCH SZCZESLIWYCH SWIAT dla wszystkich bez wyjątku
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Przeprosiny
AwM 2013-12-24 11:24:36
Po co przepraszać, skoro za chwilę dalej lecą epitety?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Przeprosiny
konto usunięte 2013-12-24 17:08:11
Ja czekam, kiedy błazen piszący raz jako kpiarz a innym razem jako Doradca przeprosi za bredni które wypisuje. E, rozmarzyłem się :P


@ABSOLUT:

Przecież dobrze wiesz, dlaczego gek nie przeprosi :D
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Przeprosiny
Doradca 2013-12-26 15:09:32
@ Wislak jeżeli ktoś poczuł się urażono jakimkolwiek moim komentarzem to przepraszam.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Przeprosiny
konto usunięte 2013-12-28 18:33:48
Ja tam się nie obrażam. Mnie one bawią :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Przeprosiny
konto usunięte 2014-01-02 08:34:41
myślę że radca powinien przeprosić Pana Starostę za dawne komentarze,chociaż ostatnio bardzo zmienił stosunek do Niego,nawet coraz więcej pozytywów,czegoś się wystraszył,że zmienił ton
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in