Baner Baner
7°   dziś 11°   jutro
Środa, 24 kwietnia Aleksy, Horacy, Horacja, Grzegorz, Aleksander, Fidelis, Bona, Jerzy
2168

Wydarzenia

Przeprosiny

sprzedawca 2011-09-07 16:59:03
Widze że już kolejny koleś mysłał ze mu wszystko wolno, obrzuci kogoś błotem i sie z tego wywinie. Przynajemniej ma nauczke na przyszłość i sie 10 razy zastanowi zanim napisze. Pozdro
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Przeprosiny
Przeciwny 2011-09-07 18:06:01
Miasto policyjno-klerowskie hehehehe za buzodrom nikt dalej nie odpowiedział a za kilka słów trzeba przepraszac hahaha zapyziała limanowa.Z góry Przepraszam hehehe
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Przeprosiny
konto usunięte 2011-09-07 19:39:20
Buzodrom to na prawdę samo "piękno", które stoi na środku rynku. Szczerze mówiąc dalej nie wiem po co to coś jest zbudowane ale jak już jest to powinno chociaż ładnie wyglądać. Nie dziwię się, że ludziom puszczają nerwy widząc coś takiego i że czasem wyrwie się nieco za dużo, nie mówię żeby obrzucać błotem ale jak wszyscy (powiedzmy) odpowiedzialni za chociażby wygląd buzodromu udają, że wszystko jest teraz ok to się mylą. Aha i oczywiście od razu Przepraszam!!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Przeprosiny
Aska71 2011-09-07 19:40:44
Chętnie przeczytałabym uwagi recenzenta na temat PINB - sama niedawno miałam z nimi kontakt i niestety jestem bardzo rozczarowana
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Przeprosiny
przyjezdna 2011-09-07 20:03:46
a ja całkiem z innej beczki; chcę zakupic bilet miesieczny na busa z pisarzowej do sącz, którą firmę polecicie bo ja się jeszcze nie zorientowałam, która lepsza ta z limanowej czy z męciny?:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Przeprosiny
konto usunięte 2011-09-07 20:04:31
Jeszcze chciałbym dodać, że recenzent chyba bardziej zna się na rzeczy niż całe grono wymienione w przeprosinach. Za to przepraszał już nie będę.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Przeprosiny
pawel188 2011-09-07 20:16:46
Można mieć różne doświadczenia z pracownikami PINB, można się również nie zgadzać z ich decyzjami.... ale trochę kultury nie zaszkodzi- nikomu.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in