7°   dziś 11°   jutro
Środa, 24 kwietnia Aleksy, Horacy, Horacja, Grzegorz, Aleksander, Fidelis, Bona, Jerzy
1994

Tematy archiwalne

Przeniesienie poczty z Dobrej do Jodłownika ???

pawelku 2010-12-19 20:43:53
Witam, Chciałem za pośrednictwem forum zapytać/potwierdzić, czy przeniesienie poczty z Dobrej to tylko plotka czy to już przesądzone. Pozdrawiam.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Przeniesienie poczty z Dobrej do Jodłownika ???
music 2010-12-19 21:00:59
skąd Ty masz takie dziwne wieśći!? czemu to niby miałoby służyć?!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Przeniesienie poczty z Dobrej do Jodłownika ???
pawelku 2010-12-19 21:51:26
Taka plotka obiła mi się o uszy. W sumie w Jurkowie zlikwidowali, a w Dobrej to wynajmują pomieszczenie w budynku straży pożarnej... tylko dlaczego do Jodłownika... sam nie wiem dlatego pytam. Pozdrawiam
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Przeniesienie poczty z Dobrej do Jodłownika ???
konto usunięte 2010-12-20 08:10:08
Tak to prawda to sa "CIECIA BUDZETOWE PANSTWA" tak zdecydowała UP LIMANOWA ???
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Przeniesienie poczty z Dobrej do Jodłownika ???
noti 2010-12-20 08:31:01
tak to prawda oficjalnie jest za małe pomieszczenie i przenoszą pocztę do Jodłownika
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Przeniesienie poczty z Dobrej do Jodłownika ???
konto usunięte 2010-12-20 09:19:33
Może ktoś wie jakiego kodu pocztowego należy używać jeśli już zlikwidowano pocztę.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Przeniesienie poczty z Dobrej do Jodłownika ???
pawelku 2010-12-20 09:21:58
Barak słów.../cenzura...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Przeniesienie poczty z Dobrej do Jodłownika ???
konto usunięte 2010-12-20 10:23:36
pawelku kurierzy jeżdżą z Nowego Sącza, Krakowa, albo z Tarnowa to dlaczego listonosze nie mogą? Moim zdaniem sztuka polega na tym żeby wyliczyć jak daleko ma jechać listonosz a jak daleko żółty dostawczak. Wydaje mi się że łączenie Jodłownika i Dobrej jest bezsensowne.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Przeniesienie poczty z Dobrej do Jodłownika ???
pawelku 2010-12-20 11:09:56
Zgodzę się z Tobą "west" , że listonosze mogą jeździć z Jodłownika, ale co z ludźmi szczególnie starszymi z okolic Dobrej. Teraz im zostanie jeździć do Tymbarku. Poza tym sporo ludzi korzysta z innych usług poczty, nie tylko paczki i listy ale i równierz przekazy ,kredyty a nawet fundusze inwestycyjne... itd. Co do kurierów to żeby zamówić sobie kuriera to trzeba mieć chyba z nim podpisaną umowę, a w Dobrej jeszcze jest pocztex i nie potrzebujesz żadnej umowy a paczkę wyślesz nawet z opcją "na jutro" - a z kurierami wszyscy wiemy jak jest... Pozdrawiam
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Przeniesienie poczty z Dobrej do Jodłownika ???
konto usunięte 2010-12-20 11:52:01
pawelku mój znajomy jest listonoszem. Jeśli "wgryziesz się" w ofertę poczty, to dowiesz się że u listonosza załatwisz wszystko, może Ci nawet mydło, i 20 zł z Banku Pocztowego przynieść o ile do niego zadzwonisz przed 8. Więc wydaje mi się że gdyby ludzie o tym wiedzieli to poczta na wsi zatrudniałaby wyłącznie listonoszów a nie byłoby stanowiska "w okienku". Wydaje mi się że tu jest cała tajemnica reformy.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Przeniesienie poczty z Dobrej do Jodłownika ???
pawelku 2010-12-20 14:19:37
Dobre argumenty przytaczasz "west", zgodze się z Tobą że mimo przeniesienia wszystko powinno funkcjonować normalnie, tylko że zaczynamy się cofać w rozwoju - teraz przykładowo osoba z Wilczyc będzie miała ok~19km do własnej poczty, czy to nie chore ??
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in