9°   dziś 6°   jutro
Środa, 24 kwietnia Aleksy, Horacy, Horacja, Grzegorz, Aleksander, Fidelis, Bona, Jerzy
4271

Porady

PRZEDSZKOLE LIMANOWA

Maja 2014-03-03 16:04:14
BARDZO PROSZĘ O OPINIE PRZEDSZKOLA PRZY UL.SŁONECZNEJ BISKUPA BEDNARCZYKA I PRZEDSZKOLA W SZKOLE NR.1 BLISKO MAMY DO SZKOŁY 10 MINUT NA NOGACH, MALUCH IDZIE NA 4 LATKA WIĘC MNIEJSZY BÓL...ALE KUSI NAS SŁONECZNA CZY WARTO?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: PRZEDSZKOLE LIMANOWA
konto usunięte 2014-03-03 21:13:24
Nie pisz tu na temat przedszkola, bo zaraz przyleci debil cooba000 i zacznie wyzywać Cię od dziwek. Powie, że pewnie zaliczyłaś wpadkę i teraz szukasz miejsca, żeby zostawić swój "balast". Nie ma co prowokować psychopatę :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: PRZEDSZKOLE LIMANOWA
mosia 2014-03-04 07:45:49
Maja moje dziecko chodzi do przedszkola w szkole nr 1 i jest tam świetna opieka, dziecko super się rozwija. O przedszkolu na słonecznej też słyszałam bardzo dobre opinie, tyle że już jest chyba dużo droższe.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: PRZEDSZKOLE LIMANOWA
konto usunięte 2014-03-04 08:45:19
Warto córka tam daje swoje dziecko i jest zadowolona.

Co do wypowiedzi debila @wiesmaka to nie bierz pod uwagę bo on sam jest "dziełem" zabawy w te sprawy dwojga debilatek!!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: PRZEDSZKOLE LIMANOWA
kas07 2014-03-20 21:06:43
ja mam dziecko w przedszkolu na ul. Słonecznej. Opieka jest bardzo dobra tym bardziej że grupy są do 15 dzieci i są po 3 panie. W przedszkolu non stop coś się dzieje a wszystkie dzieciaki są traktowane równo- nie ma lepszych i gorszych. Polecam ;)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: PRZEDSZKOLE LIMANOWA
exkalibur 2014-03-20 21:20:04
lg 1 i wislak odpuscie troche bo was wysla na leczenie hehe
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in