9°   dziś 6°   jutro
Środa, 24 kwietnia Aleksy, Horacy, Horacja, Grzegorz, Aleksander, Fidelis, Bona, Jerzy
4271

Porady

PRZEDSZKOLE - KTÓRE WYBRAĆ ?

gosiia 2016-03-15 11:15:53
Witam , mam taki problem bo chcę posłać dziecko do przedszkola , ale nie wiem które jest dobre najbliżej mam do przedszkola nr 2 w Sowlinach, ale ono ma dosyć złą opinie i różne rzeczy tam mówią o tej dyrektorce. Doradźcie gdzie posłać , czy ktoś może jakieś opinie napisać o tym przedszkolu nr 2 w Sowlinach
proszę o wasze opinie
Gośka
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: PRZEDSZKOLE - KTÓRE WYBRAĆ ?
boziw 2016-03-20 22:14:42
:) jetem bardzo zadowolona z przedszkola- Słoneczo w Sowlinach, na ul. Słonecznej ( nad torami koło Biedronki)Jest to prywatne przedszkole, grupy 15-osobowe, świetna opieka, jest logopeda, psycholog, mają dodatkowe zajęcia jak angielski, rytmika, wf, jazda konną. Ogólnie: wyżywienie i czesne za cały miesiąc wynosi około 370 zł z zajęciami dodatkowymi. Polecam!!! ;)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: PRZEDSZKOLE - KTÓRE WYBRAĆ ?
matkasmokow 2016-03-20 22:35:09
hmm...chyba cos sie kolezance wyzej pomylilo:)w Limanowej na ul. Słonecznej jest przedszkole im.P.Bednarczyka, natomiast przedszkola "Słoneczko" są na ulicy Reymonta, Czecha i ponoc na M.B.Bolesnej się nowa filia otwiera...Ja na razie zapisałam mojego syna do obu, gdzie nas przyjmą zobaczymy:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: PRZEDSZKOLE - KTÓRE WYBRAĆ ?
mosia 2016-03-21 12:12:25
W SP nr 1 tworzy się przedszkole od września, teraz to oddział przedszkola z ul. Jordana, super przedszkole, a i opłaty niskie.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: PRZEDSZKOLE - KTÓRE WYBRAĆ ?
kago 2016-03-21 13:54:32
Moje dzieci chodzą do przedszkola nr 2. Jestem zadowolona i dzieci chętnie tam chodzą. Jak coś dziecku "nie pasuje" to od razu zgłaszam to wychowawczyni i problem jest rozwiązywany (nawet poprzez podejście indywidualne w obec mojego syna). Jedzenie super. Zajęcia też fajne i różne. Więcej szczegółów na Priv.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in