14°   dziś 18°   jutro
Czwartek, 28 marca Aniela, Sykstus, Joanna, Antoni, Sonia
2166

Wydarzenia

Przebudowa portalu - czekamy na Twoje propozycje!

top 2013-08-05 12:48:38
Po ponad dwóch latach nadszedł czas na przebudowę portalu Limanowa.in do której przystępujemy jak zawsze wraz z firmą intellect.pl

Ostatnia gruntowna przebudowa portalu - szczególnie graficzna - miała miejsce w lutym 2011 roku. Od tamtego czasu na bieżąco prowadzone były zmiany, ale z reguły mało widoczne dla Użytkownika.

Rzeczywistość dookoła się zmienia, zmieniać musi się także i portal Limanowa.in. Na razie jesteśmy na etapie wizji ogólnej i zbierania pomysłów, szukania nowych funkcjonalności. Jeśli ktoś z Was - Szanownych Użytkownikow portalu ma uwagi, pomysły, wizje, jak portal powinien wyglądać i co należy w nim zmienić przy okazji przebudowy - czekamy.

Na pomysły czekamy też na pod adresem mailowym pomysly@limanowa.in
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Przebudowa portalu - czekamy na Twoje propozycje!
konto usunięte 2013-08-05 12:55:06
Odpolitycznienie portalu.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Przebudowa portalu - czekamy na Twoje propozycje!
bellaar 2013-08-05 13:26:18
popieram wislaka, piszcie coś o problemach ludzi a mniej chwalenia tych Panów z Miasta i Gmin!B)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Przebudowa portalu - czekamy na Twoje propozycje!
namoR 2013-08-05 17:34:32
@TOP
"...Rzeczywistość dookoła się zmienia, zmieniać musi się także i portal Limanowa.in..."

Ja swoje pomysly, wizje i uwagi przedstawilem pod ta publikacja:

http://limanowa.in/wydarzenia;przebudowa-portalu-czekamy-na-twoje-propozycje,14671.html

Nie bede sie wiec powtarzal, co moge jedynie obiecac z mojej strony, to cierpliwosc i oczekiwanie w wdrazaniu tych waznych zmian, ktore nikomu nie zaszkodza, a portalowi Limanowa.in jedynie pomoga dalej sie rozrastac i rozwijac...oczywiscie w tym dobrym kierunku, gdzie zaufanie wszystkich czytelnikow, uzytkownikow i mieszkancow bedzie dalej BUDOWANE TYLKO i WYLACZNIE na:
- rzetelnosci
- sprawiedliwosci
- bezstronnosci
- niezaleznosci
- suwerennosci
- neutralnosci
- niezawislosci
- obiektywizmie
- autonomii
- samodzielnosci
- wolnosci
- swobodzie
- niepodleglosci
- odrebnosci
- wspolpracy
- zgodzie
- itd.itp...

Pozdrawiam :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Przebudowa portalu - czekamy na Twoje propozycje!
bearchen 2013-08-05 18:24:34
Zeby nie powtarzac podlacze sie pod post @namoR.
Mam nadzieje, ze nie masz mi tego za zle :)
Pozdrawiam Cie i milego zycze :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Przebudowa portalu - czekamy na Twoje propozycje!
namoR 2013-08-05 18:53:06
@bearchen
Oczywiscie ze nie mam Ci tego za zle:)

Podlaczac sie pod moj post moze kazdy, kto tylko ma na to ochote :)

Ciesze sie niezmiernie, ze nie jestem odosobniony w moich wizjach na gruntowna przebudowe portalu... :)

Rowniez pozdrawiam i milego tygodnia zycze:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Przebudowa portalu - czekamy na Twoje propozycje!
Janek64 2013-08-05 19:06:44
Juz napisalem :) na dzisaj nie mam pomyslu chyba zaduzy upal -moze jutro :) POZDRAWIAM
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Przebudowa portalu - czekamy na Twoje propozycje!
Janek64 2013-08-05 20:17:29
@ namor jezeli tak bedzie wygladal ten portal jak napisales to dla Ciebie musi byc nagroda NOBLA Pozdrawiam
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Przebudowa portalu - czekamy na Twoje propozycje!
namoR 2013-08-06 07:45:00
@Janek64
Mysle i wierze w to mocno, ze Nobla i wiele innych nagrod zostanie przyznanych portalowi juz wkrotce po gruntownej przebudowie, nie tylko graficznej...

Pozdrawiam i dobrego dnia zycze :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Przebudowa portalu - czekamy na Twoje propozycje!
Doradca 2013-08-06 08:20:02
@ namoR:
- rzetelnosci
- sprawiedliwosci
- bezstronnosci
- niezaleznosci
- suwerennosci
- neutralnosci
- niezawislosci
- obiektywizmie
- autonomii
- samodzielnosci
- wolnosci
- swobodzie
- niepodleglosci
- odrebnosci
- wspolpracy
- zgodzie
- itd.itp...

Podaj przykład który portal takimi się kieruje.
Będzie można się na nim wzorować ;)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Przebudowa portalu - czekamy na Twoje propozycje!
M44 2013-08-06 10:06:03
wg mnie portal nie potrzebuje jakiejs gruntownej przebudowy . moze poprawienie działania na roznych przeglądarkach i tyle.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Przebudowa portalu - czekamy na Twoje propozycje!
konto usunięte 2013-08-06 10:14:02
Większe litery bo ciężko dowidzieć.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Przebudowa portalu - czekamy na Twoje propozycje!
konto usunięte 2013-08-06 10:14:53
Oczywiście nie w reklamach, tylko w artykułach.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Przebudowa portalu - czekamy na Twoje propozycje!
Tusik 2013-08-06 10:43:49
Zmiany zazwyczaj są dobre. Przyzwyczailiśmy się do nowego loga, itp. Co do kolorów, to jestem daltonistą, więc się o nich nie wypowiadam. ;-) Natomiast, jeśli chodzi o komentarze... pewnie nie zawsze da się szybko i sprawnie reagować ze strony moderatorów, czy administratora, bo jest sporo komentarzy. Dlatego apeluję by nie ranić nimi ludzi, bo chociaż człowiek pokazuje, że się nimi nie przejmuje, to jednak organizm inaczej reaguje i wiem coś na ten temat. ;-) Jak zawsze, wielką sztuką jest zwracanie komuś uwagi tak by kogoś nie urazić (a żeby zrozumiał). Reszta? - dla mnie jest ok (może jeszcze temat wyskakujących okienek z reklamami tu podzielam). Jeśli coś jednak po zmianach mi się nie spodoba, to na pewno o tym tu napiszę. :-)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Przebudowa portalu - czekamy na Twoje propozycje!
namoR 2013-08-06 16:53:21
@Doradca
No co Ty...:) ja mam podawac jeszcze wzorce do nasladowania? Nie mam takiego autorytetu, a poza tym, mam dosmiertnie zakazane podawania linkow i nazw innych portali tutaj, nie tylko z konkurencji...

Przeciez jeszcze wczoraj pisales, ze wszystko jest "oki" i ja Ci uwierzylem... a dzisiaj poszukujesz wzorcow do nasladowania?

To jak to w koncu jest, czy czegos brakuje na tym portalu z tej mojej "wyliczanki", czy to moze jakies moje imaginacje i przywidzenia https://img.limanowa.in/img/emotikony/help.png"> ;)

Kazdy ma swoje sumienie, ktore podpowiada jakie decyzje wybierac w zyciu. Te nasze codzienne decyzje dotykaja bardzo czesto innych osob, przyjaciol i rodziny. Moje sumienie i serce podpowiedzialo mi nie tylko w ostatnich dniach, aby zwrocic na to uwage i o tym napisac, tylko i wylacznie dla dobra portalu, wszystkich czytelnikow i lokalnego spoleczenstwa. Przemyslenia moje wynikaja tylko i wylacznie z kilkuletnich obserwacji jako jeden z mieszkajacych daleko uzytkownikow i czytelnikow limanowa.in.

Staralem sie zwrocic ta moja uwage na wazne sprawy tak, aby nikogo nie urazic, ale zeby ktos cos zrozumial, tak jak to napisal @Tusik.

Jezeli ta sztuka mi nie wyszla, to przepraszam serdecznie wszystkich urazonych.

Dla mnie to juz koniec pisania na temat moich "wizji" o gruntownych zmianach na portalu.

Pozdrawiam serdecznie, pieknie dziekuje za uwage, zycze milego kazdego kolejnego dnia i samych dobrych decyzji dla Redakcji i wszystkich Uzytkownikow i Czytelnikow :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Przebudowa portalu - czekamy na Twoje propozycje!
Janek64 2013-08-06 20:09:30
Najlepszym dzialaniem na lepsze czegokolwiek jest powstawanie konkurencji :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Przebudowa portalu - czekamy na Twoje propozycje!
dex 2013-08-06 21:25:00
Do poprawy jest edytor do pisania komentarzy. Jest zbyt prosty żeby nie powiedzieć beznadziejny.
Po dodaniu komentarza nie ma możliwości edycji tylko trzeba wszystko usunąć (jak się zdąży). O wyborze czcionki i innych przydatnych funkcjach nawet nie wspomnę.
Więsze portale mają też czat chociaż z tego co się orientuję to droga impreza.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Przebudowa portalu - czekamy na Twoje propozycje!
forfiter 2013-08-07 21:02:43
W ramach rubryki "Nie samym chlebem" widziałbym zakładkę "Czym jeżdżą nasi pasterze"- tutaj co tydzień prezentowałby się park maszynowy księży z kolejnych parafii w powiecie,
z podaniem marki, modelu i roku produkcji.

To będzie bardzo ciekawe obserwować na bieżąco jak biorą sobie do serca i wcielają w czyn zalecenia i wskazówki papieża Franciszka.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Przebudowa portalu - czekamy na Twoje propozycje!
konto usunięte 2013-08-07 21:12:37
Ostatnio przy poświęcaniu samochodów proboszcz zastanawiał się czy poświęcić mój rower a przecież tym rowerem dojechałem nad Atlantyk. Co prawda rowerek się przeleciał samolotem z Krakowa do Dublina, dwa razy tam i z powrotem.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Przebudowa portalu - czekamy na Twoje propozycje!
konto usunięte 2013-08-08 21:31:26
Dlaczego do komentarzy pod artykułami nie ma możliwości dodawania ikonek jak tuhttps://img.limanowa.in/img/emotikony/help.png">https://img.limanowa.in/img/emotikony/error.png">https://img.limanowa.in/img/emotikony/warning.png">https://img.limanowa.in/img/emotikony/favorite.png">
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Przebudowa portalu - czekamy na Twoje propozycje!
pawell 2013-08-09 10:14:29
...wpływ na rzeczywistość to polityka- tylko idiota nie chce tego "zmieniać"...no i "komfortowi emeryci"...
bez urazy to nie do Was...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Przebudowa portalu - czekamy na Twoje propozycje!
vegas 2013-08-16 22:34:13
Przeglądam sobie reklamy na limanowa.in, aż tu nagle wiadomości lokalne :P Z adblockiem strona w ogóle się nie ładuje, warto nad tym popracować, chyba że to zamierzony efekt...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Przebudowa portalu - czekamy na Twoje propozycje!
gruszka 2013-08-16 22:43:50
Mnie się marzy przestrzeganie prostych zasad interpunkcji i poprawność stylistyczna wpisów. Nie, nie chodzi mi o te na forum, bo to już sprawa każdego, ale redaktor mógłby jednak trochę popracować nad jakością swoich tekstów ;)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Przebudowa portalu - czekamy na Twoje propozycje!
saleen22 2013-08-16 23:20:06
@Namor,,,,Romku zawsze masz trafne posty tez sie podpisuje podtwoimi,,,jestes wielki :)) pozdro
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Przebudowa portalu - czekamy na Twoje propozycje!
Doradca 2013-08-16 23:38:17
Na te 4 lata ja dorzucę swoje:

"Alleluja i do przodu, żeby pan to wszystko wytrzymał";)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Przebudowa portalu - czekamy na Twoje propozycje!
saleen22 2013-08-17 00:11:32
@Tusik,,,sorry zapomnialem o Tobie jestes tez wybitny,,i od serca zycze Ci wiecej sukcesow,jako redaktor:)) masz potencjal,, pozdro
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Przebudowa portalu - czekamy na Twoje propozycje!
saleen22 2013-08-17 06:14:43
@Top,,,podziwiam was wszystkich ktorzy nad tym portlalem paracuja,,,to jest kupa pracy i czasu,,naprawde was podziwiam za wasza pasje pozdro:)))
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Przebudowa portalu - czekamy na Twoje propozycje!
bearchen 2013-08-17 07:57:25
Dorzuce jeszcze jedna rzecz od siebie. A mianowicie.
Mozliwosc usuwania wiadomosci na pw masowo( opcja zaznacz wszystko, usun) tak jak np w @ to jest.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Przebudowa portalu - czekamy na Twoje propozycje!
konto usunięte 2013-08-17 09:40:00
@Wislak odpolicyjnienie portalu przydałoby się.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Przebudowa portalu - czekamy na Twoje propozycje!
konto usunięte 2013-08-17 10:41:19
- :) ustawić tylko możliwość mienia jednego konta na limanowa.in zapobiegłoby to możliwości bycia jednej osobie pod wieloma nickami.

- :) Powiadomienie sms o interesującej ofercie pracy w dziale ogłoszeń praca, w dziale ogłoszeń poszukuję. Pomysł naprawdę dobry, ale czy ktoś podejmie się jego realizacji ? Sam pomysł miałby wyglądać tak:

Loguję się do swojego konta na limanowa.in. Klikam w rubrykę płatności i tam wybieram operatora swojej sieci komórkowej i dokonuję zakupu pakietu sms-ów np: 20 szt, które są ważne bezterminowo. Po zakupie pakietu dostaję kod aktywujący mój zakupiony pakiet, który wpisuję do swojego konta tym samym aktywując go. Następnie w tym samej rubryce wpisuję nazwy zawodów w jakich szukam pracy. np: kierowca, grafik komputerowy, pracownik biurowy itp. Jeżeli tylko w dziale ogłoszeń praca na stronie limanowa.in pojawiłoby się takie ogłoszenie, które w swojej treści lub tytule zawierałoby wymienione przeze mnie słowa, to automatycznie byłby wysyłany sms z treścią ogłoszenia na moją komórkę. Proszę pomyśleć, że nikt z nas nie siedzi cały dzień przed komputerem i nie zawsze ma możliwość sprawdzania czy wpłynęła interesująca oferta, której szukamy. W ten sposób można przegapić ciekawe oferty, a wiadomo jak to jest z pracą, kto pierwszy ten lepszy. To samo można by było zrobić z działem POSZUKUJĘ, pomysł analogicznie jak powyżej.

Ps.Zamiast zakupu pakietu smsów i aktywowaniu go przez otrzymany kod, można zrobić przekierowanie na stronę płatności naszego banku.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Przebudowa portalu - czekamy na Twoje propozycje!
Janek64 2013-08-17 17:15:05
A na 5-te urodzinki jakis torcik bedzie ?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Przebudowa portalu - czekamy na Twoje propozycje!
konto usunięte 2013-08-17 18:15:59
Dobrze by było wydłużyć listę forum na pasku po prawej ponieważ tematy dość szybko spadają. Poza tym fajnie by było mieć możliwość szybkiego podglądu komentarzy następujących po swoim. Rozumiem że tutaj Limanowa jest centrum, może dałoby się jakoś posortować wiadomości na gminy?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Przebudowa portalu - czekamy na Twoje propozycje!
saleen22 2013-08-18 05:41:51
Ja jestem za aby kazdy mial tylko jednego Nicka,,mysle ze by sie skonczylo podszywanie za kogos kim sie nie jest pozdro
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Przebudowa portalu - czekamy na Twoje propozycje!
konto usunięte 2013-08-18 09:22:33
@saleen wydaje mi się że to jest za trudne. Nie ma takiego zabezpieczenia którego nie dało by się obejść jeśli ktoś potrzebuje rozmawiać sam ze sobą.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Przebudowa portalu - czekamy na Twoje propozycje!
leaf 2013-08-18 12:31:04
Proszę o osobny blok tematyczny na forum dotyczący wesel, kapel, lokalu, makijażów ślubnych etc., bo są to tematy interesujące wąską grupę "szczęśliwców", a poza tym nieustannie się powtarzają. A po co?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Przebudowa portalu - czekamy na Twoje propozycje!
djdeejay 2013-08-18 12:32:41
Ja jestem za powiązaniem z kontem FB, bo teraz to większość ludzi myśli że jest anonimowa na pierwszy rzut oka i że może skakać każdemu do gardeł (Jak do mnie pewien Pan, że pokazuję swoją głupotę i jestem idiota, że poleciłem jednego mechanika, i publicznie śmiałem napisać, że ŻADEN mechanik z Limanowej nie był w stanie naprawić mojego samochodu <w czym tu kogoś uraziłem? - niewiem> ). Chodzi o to że logowanie przez FB czy coś podobnego nie przymusowo, tylko opcjonelnie, ja bym skorzystał, bo niemam do ukrycia swojej tożsamości.

Edycja wpisów by się przydała lepsza

Mniej reklam, bo szczerze mówiąc u mnie czasami przytnie strona, jak AdBlocka wyłącze, a znam ludzi, którzy mają naprawdę słaby komputer i ze strony nei da się korzystać.

WERSJA MOBILNA PORTALU!! przydałoby się, do wygodniejszego przeglądania na smartfonach

Komentarze/system dyskusyjny w profilu użytkowanika, coby każdy sobie mógł spokojnie popisać w swoim profilu z innym użytkownikiem.

Takie podstawowe, bardziej społecznościowe funkcje. Resztę jak wymyslę to zaproponuję, bo mam wiele propozycji, ale takie rzeczy obciążą serwer (jak mój :) )
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Przebudowa portalu - czekamy na Twoje propozycje!
saleen22 2013-08-18 17:31:30
@west,,,zgadzam sie z Toba,,ale sprobowalem bo mnie to drazni jak ktos ma pare nickow i podszywa sie ,,po za tym masz trfnego :nicka: zawsze na west ,,,pozdro
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Przebudowa portalu - czekamy na Twoje propozycje!
konto usunięte 2013-08-26 14:49:25
Powinna być dodana jeszcze możliwość ignorowania niektórych użytkowników i ich postów. Czemu muszę czytać posty np Wiślaka skoro co drugi post jest obraźliwy ?? a tak daje sobie ignoruj i nie widzę co pisze :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Przebudowa portalu - czekamy na Twoje propozycje!
konto usunięte 2013-08-26 15:25:49
Proponuję odebrać zarobkową możliwość niektórym użytkownikom. Bo co mnie obchodzi, że np. taki kpiarzu czyt Amstrong trolluje limanowa.in, żeby wyrobić sobie dniówkę u Biedy? Niech spamuje sobie gdzieś indziej, gdzie mój wzrok nie sięga :D
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Przebudowa portalu - czekamy na Twoje propozycje!
urzednik 2013-08-26 15:28:41
Namor ciekawe są Twoje wpisy i pisz dalej czytam je z ciekawością.Janek 64 Ty nie masz co się obawiać przebudowy wszyscy Cię znamy. Tak trzymać Panowie
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Przebudowa portalu - czekamy na Twoje propozycje!
kinia434 2013-08-26 16:27:44
portal mozna zmienic grafike tez..ale ma to sens? skoro jad zawisc i obrzucanie sie wyzwiskami poprzez piszacymi komentarze pozostanie..:(
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Przebudowa portalu - czekamy na Twoje propozycje!
Aerwin 2013-08-27 16:32:41
Ja mam taką propozycję, żeby każdy zarejestrowany użyszkodnik tego portalu, z listy dostępnych opcji mógł sobie zaznaczyć dziedzinę w jakiej jest ekspertem. Od razu byłoby łatwiej rozpoznać trolla od eksperta. A i może rządzący by skorzystali bo zamiast przeszukiwac komentarze w poszukiwaniu ekspertów (a jak wiadomo, mamy ich tutaj mnóstwo) mogliby od razu szukać ekspertów po tagach.

Problem z rondem na Piłsudskiego? Żaden problem! Od razy 20 ekspertów w zakresie budownictwa dróg i infrastruktury wypowiedziałoby się w temacie.

Bezrobocie albo brak kasy w budżecie? Również żaden problem bo jak wiadomo i od tego znajdą się tutaj eksperci. Tylko siedzą poukrywani i ciężko ich znaleźć, a przy okazji jakiegoś konkretnego tematu (czyt. każdego) się dopiero uaktywniają
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Przebudowa portalu - czekamy na Twoje propozycje!
Aerwin 2013-08-27 16:35:27
Np. ja bym sobie zaznaczył, że jestem ekspertem w dziedzinie aerodynamiki i awiacji, biotechnologii molekularnej, radcą prawnym, inżynierem budowy mostów, kucharzem i chirurgiem.

A na poważnie, edycja postów by się przydała :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Przebudowa portalu - czekamy na Twoje propozycje!
Julek 2013-09-23 15:14:07
W ramach zmian portalu proszę o automatyczne zamieszczanie przy postach IP komputera z jakiego post został napisany.

Niech społeczeństwo wie, czym się zajmują w godzinach pracy utrzymywani przez nich gryzipiórki!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Przebudowa portalu - czekamy na Twoje propozycje!
Aerwin 2013-09-23 18:33:09
Julek - a co Ci da taka informacja? :D
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Przebudowa portalu - czekamy na Twoje propozycje!
konto usunięte 2013-09-23 19:02:59
Może dzięki temu tutejsze nieroby wreszcie znajdą sobie pracę i przestaną okupować ten portal w godzinach przedpołudniowych ;)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Przebudowa portalu - czekamy na Twoje propozycje!
Doriska 2013-09-23 20:06:03
Wislak- powinieneś skonsultować się i to jak najprędzej z dobrym specjalistą...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Przebudowa portalu - czekamy na Twoje propozycje!
konto usunięte 2013-09-24 05:09:31
A co Dorisko, Ty już skorzystałaś i chcesz mi go polecić? A może chcesz pomóc zarobić znajomemu? :D
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Przebudowa portalu - czekamy na Twoje propozycje!
saleen22 2013-09-24 07:09:53
wislaku Doriska ma racje,..moim zdaniem jestes jak kupa zlomu na twoim avatarze,,,atakujesz bez powodu ale kiedys sie doigrasz
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Przebudowa portalu - czekamy na Twoje propozycje!
konto usunięte 2013-09-24 10:21:49
A co mi zrobisz złomiarzu, zastrzelisz mnie w GTA V? :D Wracaj do roboty na farmie, przewracać gnój w oborze ;)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Przebudowa portalu - czekamy na Twoje propozycje!
konto usunięte 2013-09-24 10:29:44
Świetne słowa, świetne słowa !!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Przebudowa portalu - czekamy na Twoje propozycje!
AwM 2013-09-24 12:59:03
Gdyby wislak był taki odważny w realu, już dostałby po mordzie.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Przebudowa portalu - czekamy na Twoje propozycje!
saleen22 2013-09-24 13:32:32
@Wislaczku gdybys wiedzial co robie to bys nie byl mocnym krzykaczem,,,,ale po ryju w realu odemnie bys napewno zarobil z twoje bezmogowe posty
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Przebudowa portalu - czekamy na Twoje propozycje!
konto usunięte 2013-09-24 14:15:38
Czemu wy go nie ignorujecie ?? przecież to gołym okiem widać, że gościowi to sprawia przyjemność. Olać dziada, to się mu w końcu znudzi.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Przebudowa portalu - czekamy na Twoje propozycje!
Janek64 2013-09-25 19:00:36
Saleen piszesz ze w realu @Wislak by od Ciebie po ryju zarobil hmmmm a co bybylo jak by sie okazalo ze @Wislak to twoj portalowy przyjaciel hmmmmm czy dalej bys tak zrobil jak napisales ?. Pozdrawiam Saleen:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Przebudowa portalu - czekamy na Twoje propozycje!
jeden1 2013-09-25 22:40:49
Pomyślałem o tym samym co Janek napisał
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Przebudowa portalu - czekamy na Twoje propozycje!
saleen22 2013-09-25 23:52:20
@Janek 64 zaskoczyles mnie,,,,,moj przyjacielo..nie wierze wto,,ja ma paczke w ChIcago...i to yo naprawde "TIDE
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Przebudowa portalu - czekamy na Twoje propozycje!
saleen22 2013-09-25 23:58:26
Niedokonczyczylem...wislak dla ,mie jest hiena i nigdy nie bedzie moim przyjaciele,...nie jade jadem ale tedo goscia wyjatkowo nie cierpie :9 ps --pozdro DLA JANEK 64
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Przebudowa portalu - czekamy na Twoje propozycje!
budu 2013-09-26 11:15:20
Myślę, że warto popracować nad dodawaniem ogłoszeń. Podzielić je jakoś czytelnie wg kategorii np.: meble, ogród, dla dzieci itp
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Przebudowa portalu - czekamy na Twoje propozycje!
Janek64 2013-09-26 18:31:21
oj ten wirtualny swiat. Tyle zlego czasem przynosi chociaz moglby dobro przynosic. No ale takie zycie :)Pozdrawiam was Panowie . Moze zmieni sie portal na lepsze to i niektorzy powroca i bedzie normalnie .
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Przebudowa portalu - czekamy na Twoje propozycje!
PasazerLinii7 2013-09-26 19:12:11
Wprowadzić możliwość edycji postów (dla wszystkich, a nie tylko dla znajomych redakcji).
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Przebudowa portalu - czekamy na Twoje propozycje!
xxx83 2013-09-26 19:55:28
Masz rację @Amstrong. Gość najwyraźniej się podnieca. Po kilku takich wpisach osiąga orgazm i później jest chwilą spokoju.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Przebudowa portalu - czekamy na Twoje propozycje!
jeden1 2013-09-26 20:05:42
a kto powiedział że to gościu?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Przebudowa portalu - czekamy na Twoje propozycje!
konto usunięte 2013-09-26 21:20:33
@Janek64:

Ja również pozdrawiam ;) A co do saleenka to może jeszcze się opamięta :)


@xxx83:

Znowu opisujesz mi swoje dewiacje seksualne? Wybacz ale nie interesuje mnie to. Załóż sobie bloga albo zacznij pisać pamiętnik ;)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Przebudowa portalu - czekamy na Twoje propozycje!
bearchen 2013-09-26 22:05:51
Dawno sie tak nie usmialam jak, z niektorych postow w tym temacie.
Niektorzy tak sie latwo daja zrobic w "uja"... whahahahaha:D:D:D:D:D:D
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Przebudowa portalu - czekamy na Twoje propozycje!
crusader 2013-09-27 09:48:29
wniosek jest taki, ze trzeba rozbudowac portal o dzial bluzgi i trollowanie
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Przebudowa portalu - czekamy na Twoje propozycje!
kinia434 2013-09-27 10:14:51
dla mnie to nie tyle śmieszne co nie zrozumiałe..@crusader ma rację..stworzyć taką stronę gdzie jak ktoś będzie miał ochotę powarczeć na drugiego..powyzywać poprzeklinać to niech wejdzie w ta stronę i tam pozachowuje się jak niespełna rozumu...bo inaczej nie można tego nazwać ..dzieci się lepiej zachowują na wspólnym osiedlowym deptaku..masakra..bić by się chcieli tylko jaki to powód macie panowie?? czy życie nie jest zbyt krótkie żeby się przejmować takimi pierdołami..
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Przebudowa portalu - czekamy na Twoje propozycje!
doncorleone 2013-09-27 11:27:00
- warto zmienić logo portalu, ciekawie wyglądało to z pierwszego portalu.
- Informacje z Gorlic i Nowego Sącza powinny być usunięte z portalu.
- warto zmienić slideshow u góry z proponowanymi artykułami na jakiś nowocześniejszy, ładniejszy
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Przebudowa portalu - czekamy na Twoje propozycje!
krz08 2013-09-27 14:44:51
nie wiem czy ktoś już pisał ale wersja mobilna by się przydała
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Przebudowa portalu - czekamy na Twoje propozycje!
AwM 2013-09-27 15:52:01
Popieram krz08.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Przebudowa portalu - czekamy na Twoje propozycje!
Doriska 2013-09-27 21:59:14
Wiślak- oczywiście że skorzystałam-pomogło! Tobie radzę czym prędzej się udać...
Co do psychiatrów- nie chce nikomu dać zarobić bo ich nie znam... znam natomiast psychologa- moja koleżanka- świetna kobieta lecz jak czyta Twoje posty także uważa iż powinieneś skorzystać z pomocy psychatry, a wierz mi- dziewczyna zna się na rzeczy ...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in