Baner
10°   dziś 9°   jutro
Piątek, 19 kwietnia Adolf, Tymon, Włodzimierz, Konrad, Leon, Leonia, Tytus
4270

Porady

Prywatna położna do porodu !!!!

malutka88 2013-05-16 18:56:52
Wiem że taki temat juz kiedyś był ale dawno temu więc chciałabym dowiedzieć się na dzień dzisiejszy która położna prywatna Waszym zdaniem jest najlepsza i która polecacie do porodu. Sama rodzę za niedługo. Słyszałam o Pani Joannie Twaróg i Dorocie Dutce że są godne polecenia. Czekam na opinie mam które juz rodziły przy prywatnej położnej.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prywatna położna do porodu !!!!
juditha 2013-05-17 07:20:22
jak chcesz namiary na fajna położną - sama korzystałam z jej usług - to pisz na priv;)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prywatna położna do porodu !!!!
do2000 2013-05-17 13:10:01
ja proponuje Panią Danusie Kwiatkowska, rodziłam 3 tyg temu przy niej,bardzo milutka spokojna kobietka:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prywatna położna do porodu !!!!
liri 2013-05-17 15:19:51
pani Beata Jeż, cudowna położna. Przy niej nawet poród niestraszny:) ok. 3 tyg temu rodziłam przy niej swoje pierwsze dziecko, już umówiłam się na następne:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prywatna położna do porodu !!!!
konto usunięte 2013-05-17 15:55:01
Pani Beatka Jeż :). Ostoja spokoju i hart ducha w jednym :). Ja też już umówiłam się na następny poród z jej asystą ;)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prywatna położna do porodu !!!!
konto usunięte 2013-05-17 21:30:07
Pani Dorota Dutka :) Polecam jak najbardziej :]
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prywatna położna do porodu !!!!
miszczpatelni 2013-05-17 22:03:07
Dorota Dutka bardzo konkretna wie co robi. A do głaskania męża.:)Powodzenia.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prywatna położna do porodu !!!!
limonka 2013-05-17 22:35:51
Pani Dorota D. 600 964 992
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prywatna położna do porodu !!!!
asik 2013-05-17 23:20:25
czy naprawdę poczujesz się lepiej jak jakaś położna będzie koło ciebie skakała za kasę?! jak coś będzie nie daj Boże nie tak to i tak wezwą lekarza z dyżuru.
ja rodziłam dwa razy bez prywatnej połoznej i jestem bardzo zadowolona, to tylko napędzanie komuś kasy i niestety moda wśród mam.
osobiście miałam przykład jak pewna położna wpadła w panikę bo niespodziewanie zaczęły rodzić równocześnie dwie jej prywatne klientki a kasa leci...
decyzja należy do ciebie, życzę udanego porodu i zdrówka dla was. moim zdaniem zarówno przy porodzie jak i potem opieka super, no chyba że ja miałam takie szczęście. pa
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prywatna położna do porodu !!!!
isabell 2013-05-18 10:10:40
Ja tez uważam ,że te nowatorskie pomysły z prywatna połozna są niepotrzebne!Tak czy siak urodzic trzeba a choćby złota położna obok ciebie stała to i tak ci bólu nie ujmie!Radzę ci lepiej przeznaczyc pieniądze dla położnej na jakis inny zakup naprawdę potrzebny dzidziusiowi!pozdrawiam i życzę powodzenia :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prywatna położna do porodu !!!!
malutka88 2013-06-10 20:59:57
W sumie to mi nie doradziłyście zbytnio, ale już wiem którą wezmę.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prywatna położna do porodu !!!!
silva 2013-06-10 21:38:19
Następna, której się wydaje, że jak zapłaci to urodzi szybciej, czy może będzie mniej bolało czy jeszcze nie wiem co.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prywatna położna do porodu !!!!
szejk 2013-06-10 22:41:36
Jak jest spokojny poród to każda sobie poradzi. Jak się robią problemy to potrzebny jest lekarz. Wiem co mówię i jednej z ww. nie polecę.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prywatna położna do porodu !!!!
krateczka 2013-06-10 22:45:00
Jeżeli jeszcze nie wybrałaś to ja również polecam panią Dorotę Dutkę! :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prywatna położna do porodu !!!!
gosiain 2013-06-11 22:31:08
wiem że się boisz co będzie i chcesz się uspokoić ,jak każda z nas,ale zgadzam się z tym ze to wyrzucanie pieniędzy w błoto,bo położną będziesz miała za darmo zawsze jest bo musi być przy porodzie nigdy niema samego lekarza , ja też się długo wahałam ale w końcu nikomu nie płaciłam i nie żałuje to nabijanie ludzi w butelkę naciąganie na kase,ona za Ciebie nie urodzi a lepiej kupić coś dla dziecka ::)) jeśli jednak naprawdę chcesz położną to zapytaj swojego ginekologa on na pewno Ci doradzi,z całego serca życzę powdzenia:::))))
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in