Niedziela, 27 września
Damian, Amadeusz, Kosmo, Mirabela, Wincenty
4146

Porady

Prywatna położna do porodu !!!!

Wiem że taki temat juz kiedyś był ale dawno temu więc chciałabym dowiedzieć się na dzień dzisiejszy która położna prywatna Waszym zdaniem jest najlepsza i która polecacie do porodu. Sama rodzę za niedługo. Słyszałam o Pani Joannie Twaróg i Dorocie Dutce że są godne polecenia. Czekam na opinie mam które juz rodziły przy prywatnej położnej.
RE: Prywatna położna do porodu !!!!
jak chcesz namiary na fajna położną - sama korzystałam z jej usług - to pisz na priv;)
ja proponuje Panią Danusie Kwiatkowska, rodziłam 3 tyg temu przy niej,bardzo milutka spokojna kobietka:)
pani Beata Jeż, cudowna położna. Przy niej nawet poród niestraszny:) ok. 3 tyg temu rodziłam przy niej swoje pierwsze dziecko, już umówiłam się na następne:)
Pani Beatka Jeż :). Ostoja spokoju i hart ducha w jednym :). Ja też już umówiłam się na następny poród z jej asystą ;)
Pani Dorota Dutka :) Polecam jak najbardziej :]
Dorota Dutka bardzo konkretna wie co robi. A do głaskania męża.:)Powodzenia.
Pani Dorota D. 600 964 992
czy naprawdę poczujesz się lepiej jak jakaś położna będzie koło ciebie skakała za kasę?! jak coś będzie nie daj Boże nie tak to i tak wezwą lekarza z dyżuru.
ja rodziłam dwa razy bez prywatnej połoznej i jestem bardzo zadowolona, to tylko napędzanie komuś kasy i niestety moda wśród mam.
osobiście miałam przykład jak pewna położna wpadła w panikę bo niespodziewanie zaczęły rodzić równocześnie dwie jej prywatne klientki a kasa leci...
decyzja należy do ciebie, życzę udanego porodu i zdrówka dla was. moim zdaniem zarówno przy porodzie jak i potem opieka super, no chyba że ja miałam takie szczęście. pa
Ja tez uważam ,że te nowatorskie pomysły z prywatna połozna są niepotrzebne!Tak czy siak urodzic trzeba a choćby złota położna obok ciebie stała to i tak ci bólu nie ujmie!Radzę ci lepiej przeznaczyc pieniądze dla położnej na jakis inny zakup naprawdę potrzebny dzidziusiowi!pozdrawiam i życzę powodzenia :)
W sumie to mi nie doradziłyście zbytnio, ale już wiem którą wezmę.
Następna, której się wydaje, że jak zapłaci to urodzi szybciej, czy może będzie mniej bolało czy jeszcze nie wiem co.
Jak jest spokojny poród to każda sobie poradzi. Jak się robią problemy to potrzebny jest lekarz. Wiem co mówię i jednej z ww. nie polecę.
Jeżeli jeszcze nie wybrałaś to ja również polecam panią Dorotę Dutkę! :)
wiem że się boisz co będzie i chcesz się uspokoić ,jak każda z nas,ale zgadzam się z tym ze to wyrzucanie pieniędzy w błoto,bo położną będziesz miała za darmo zawsze jest bo musi być przy porodzie nigdy niema samego lekarza , ja też się długo wahałam ale w końcu nikomu nie płaciłam i nie żałuje to nabijanie ludzi w butelkę naciąganie na kase,ona za Ciebie nie urodzi a lepiej kupić coś dla dziecka ::)) jeśli jednak naprawdę chcesz położną to zapytaj swojego ginekologa on na pewno Ci doradzi,z całego serca życzę powdzenia:::))))
Komentarze
Nowe
Popularne
Masz do nas sprawę? Skontaktuj sie z nami mailowo kontakt@limanowa.in