7°   dziś 10°   jutro
Piątek, 19 kwietnia Adolf, Tymon, Włodzimierz, Konrad, Leon, Leonia, Tytus
2168

Wydarzenia

prwako

jasiu123 2012-11-23 13:40:38
co myślicie o "PIWOWARCZYKU" ,"SOWA" ," AUTO SZKOŁA" i "U BOGDANA "
opinie i cena na kat B
jak wyglądają jazdy
jacy instruktorzy
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: prwako
mobilek2000 2012-11-23 14:15:55
z doświadczenia... nie sluchaj zbytnio narzekan na tym forum gdyz niestety czesto zdarzaja sie pseudoreklamy. W Limanowej wez pod uwage Piwowarczyka i Speeda. Odradzam Sowe, Kite. Cena jest podobna. Ja robilem w Speedzie i placilem 999zł za B (3 pierwsze osoby w miesiacy za 999zł) intruktorzy swietni ;] Pan Marek, Darek wymiatacze :P Wybór należy do Ciebie. Przeważnie każda osoba chwali szkole w ktorej miala kurs. Pozdrawiam
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: prwako
Elizabet131 2012-11-23 14:38:49
Jak najbardziej polecam Speed.:P:):)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: prwako
konto usunięte 2012-11-23 16:19:29
zgadzam sie komentami powyzej.w limanowej to tylko Speed albo Piwowarczyk.pan Paweł Kuziel ze Speeda ( o ile jeszcze jezdzi z kursantami) swietnie uczy.profesionalista.wiadac ze zalezy mu zeby nauczyc jezdzic a nie wziasc kase z kurs i odbebnic godziny.wytlumaczy wszystko podaczas jazdy od a do z ,te detale przez ktore niekiedy egzamin idzie sie je....c.tak ze z czystym sumieniem polecam ta szkołe.ale jak wspomnialem na poczatku
Piwowarczyk na 2 miejscu ,tez pełna profeska.pozdro
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: prwako
beta192 2012-11-23 16:46:15
Najlepsza szkola jazdy w Limanowej jest u SOWY.https://img.limanowa.in/img/emotikony/important.png">https://img.limanowa.in/img/emotikony/important.png">
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: prwako
mobilek2000 2012-11-24 12:03:52
@beta192 ... z pełnym szacunkiem ale prosze Cie.. nie rozsmieszaj ludzi...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: prwako
djdeejay 2012-11-24 14:29:52
Ja robiłem u Piwowarczyka - zdane za 1 razem :) Polecam gościa i jego instruktorów
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: prwako
konto usunięte 2012-11-24 17:39:04
Nie bardzo rozumiem (@mobilek2000): "z doświadczenia... nie sluchaj zbytnio narzekan na tym forum gdyz niestety czesto zdarzaja sie pseudoreklamy" a później kogoś się poleca, a kogoś odradza, to chyba zaprzeczanie samemu sobie. A Sowa nie wiem czy jest najlepszy, bo nie mam porównania z innymi ale jak dla mnie u niego było spoko.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: prwako
sama12 2012-11-24 19:38:30
u Piwowarczyka polecam jazdę u p.Roberta, i u tomka i Marcina a nie u Grześka
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: prwako
mobilek2000 2012-11-24 23:59:02
Moim doświadczeniem są właśnie poprzednie tematy na forum. Polecam ich przeczytanie. No i właśnie o tym też wspomniałem. Każdy poleci swoją szkołę w której uczył się jeździć a później zdał prawko. Niezaprzeczalnie Speed i Piwowarczyk wiodą prym w Limanowej, jednak jeśli autor wybierze inną szkołę to prawdopodobnie również będzie zadowolony tak jak inni, nie uczący się w w/w, ze względu na chociażby brak porównania do konkurencji. Ja podzieliłem się tylko swoimi uwagami oraz tym co ,,słychać na mieście" a autorowi tematu życzę zdania prawka za 1 razem gdziekolwiek nie miałby kursu bo to najważniejsze:P pozdrawiam
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in