7°   dziś 10°   jutro
Piątek, 19 kwietnia Adolf, Tymon, Włodzimierz, Konrad, Leon, Leonia, Tytus
4270

Porady

Proszę o pomoc w znalezieniu Pracy lub informacji na temat uczciwych firmy w Austrii lub innym kraju .

LUKI100 2013-07-13 16:57:08
Wiatam poszukuję pracy za granicą jako pracownik budowlany jestem uczciwy i bez nalogów alkoholowych z doświadczeniem gdyby ktoś mial kontakt na jakąs uczciwą firmę to bardzo proszę o kontak.Dziękuje
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Proszę o pomoc w znalezieniu Pracy lub informacji na temat uczciwych firmy w Austrii lub innym kraju .
oskarczan 2013-07-14 01:11:27
chłopie jest internet, telefony ... a Ty myślisz, że ktoś ci podsunie robotę pod nos , chyba że jakiś złodziejski pośrednik
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Proszę o pomoc w znalezieniu Pracy lub informacji na temat uczciwych firmy w Austrii lub innym kraju .
konto usunięte 2013-07-14 07:02:34
Masz link do austriackiego arbeitena, poszukaj sobie co chcesz.
http://www.arbeiten.at/
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Proszę o pomoc w znalezieniu Pracy lub informacji na temat uczciwych firmy w Austrii lub innym kraju .
LUKI100 2013-07-14 07:21:37
"Odskarczan" nie nie chodzi mi o podsówanie paracy pod nos bo caly czas pracuję tylko w Polskiej firmie która wyzyskuje na każdym kroku a w internecie ogloszenia to większość oszusci a lepiej chyba napisać na forum bo może akurat ktoś ma kogoś zaufanego kogo może polecić a ja nie blagam o prace tylko o informacje.Dziękuje pozostalym za odpowiedz
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in