3°   dziś 9°   jutro
Wtorek, 19 marca Józef, Bogdan, Aleksandryna
4268

Porady

Projektant / Architekt ogrodowy

4ever 2020-01-09 14:10:35
Czy moglibyście polecić mi kogoś, kto zaprojektowałby mi ogród i doradził w wyborze roślin koło domu?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Projektant / Architekt ogrodowy
Spokojny 2020-01-25 18:06:40
Kurde powiem tak za pieniądze zawsze będzie to nie twój ogród Poczekaj . Pooglądaj , polecam wycieczkę to Kapiasa na śląsku. I pamiętaj na spokojnie ja swój urządzam od 9 lat (18 arów) i uwierz mi nigdy nie będzie skończony. Wybór roślin ... u w tych czasach masz naprawdę duuuze możliwości nawet okoliczne szkółki mogą cie zaskoczyć ( może nie te nastawione na komercje ) ale w naszej okolicy można już kupić super okazy do każdego ogrodu. Zastanów się nad stylem przemyśl czego szukasz w ogrodzie: spokoju czy miejsca na rodzinne spotkania. Czy jest w nim miejsce na staw nawet mały z rybkami, czy może zmieści się kawałek naturalnej łąki. Spokojnie i dobrej zabaw. Ja lubię wpadać szczególnie do Pani Zosi na Bałazówce.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Projektant / Architekt ogrodowy
zosia_k 2020-01-28 09:14:26
A co myślicie o lampach ogrodowych w kształcie kuli? Bardzo mi się podoba jak ich światło odbija się wśród zieleni tylko zastanawiam się czy u mnie się to sprawdzi. - mała działa, dużo roślin i boje się, że zginą gdzieś pod liśćmi. Chociaż z drugiej strony tutaj cudnie to wygląda: https://blog.mirjan24.pl/nowy-asortyment-w-mirjan24-lampy-nowodvorski/
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in