Wtorek, 22 września
Tomasz, Maurycy, Joachim, Milana
1993

Tematy archiwalne

Profesjonalne forum strony Limanowa.in

Witam! Chciałbym zrobić forum strony limanowa.in, które zostanie oparte o profesjonalny skrypt. To forum pozostawia wiele do życzenia, nie obrażając autorów, którzy to forum pisali. Potrzebuję drugiej osoby, która zajmie się stroną merytoryczną forum. Co o tym pomyśle myślicie? Jeżeli byłby ktoś współtworzeniem forum proszę się zgłosić tu, bądź na GG: 4256098. Z góry dziękuję i pozdrawiam.
RE: Profesjonalne forum strony Limanowa.in
Nie ma to jak ogłoszenie we właściwym miejscu i do właściwej osoby.
Już dawno mówiłem Top-owi żeby zrobił coś z tym forum. Może teraz się coś zmieni
Mamy to na uwadze, bo zamierzamy calosciowo przebudowac portal, ale po prostu brakuje czasu :/
przecież jest limanowskie forum http://forum.limanowa.net/index.php po co kolejne?
Wystarczy powiązać to "nowe" forum ze stroną i będzie :)
Top wiesz dlaczego odwiedzam limanowa.in? ponieważ strona jest prosta czytelna i nie zlewa z tłem. Gdy wchodze do konkurencyjnych portali to aż mi się niedobrze robi- jeden wielki bajzel, nie wiadomo co gdzie szukać etc. Więc prosze nie zmieniaj nic na tym portalu ( oprocz forum bo jest beznadziejne). P.S ludzie nie lubią zmian!
mirek chentnie pomoge ci w tej robocie moge tworzyc forum mysle ze sie nadaje
Strona jest w porządku, tylko to forum... Co do wymagań technicznych potrzebna by był serwer FTP i baza danych MySQL. Potrzebny też jest dobry grafik, który zna się na HTML-u i CSS. Można by było zrobić oddzielną domenę dla forum np. www.forum.limanowa.in i dać odnośnik na stronie,tylko czy będą chęci ze strony administracji. Ja jestem gotowy. Jakby co proszę pisać tu bądź na GG.
ja sie odezwe na gg i umowimy sie co i jak
Jeśli ty mialbys miec jakis wklad w nowe forum, to podziekuje.
html i css ? hahaha
HTML i CSS do wykonania stylu dla forum.
Jest sporo takich stron,które oferują darmowe fora,np www.pun.pl Masz tam gotowe wzory.Ja sama mam tam forum.No cóż,każda pliszka swój ogonek chwali,więc polecam właśnie tą stronę
Jest sporo takich stron,które oferują darmowe fora,np www.pun.pl Masz tam gotowe wzory.Ja sama mam tam forum.No cóż,każda pliszka swój ogonek chwali,więc polecam właśnie tą stronę
Masz do nas sprawę? Skontaktuj sie z nami mailowo kontakt@limanowa.in