12°   dziś 16°   jutro
Piątek, 26 kwietnia Marzena, Klaudiusz, Maria, Marcelina, Ryszard
4272

Porady

Problem z wypadającymi włosami.

QQo 2013-08-03 18:52:37
Witam

Czy macie jakieś niezawodne sposoby na wypadające włosy?
Jakieś ziołowe kuracje? Tabletki? Szampony?
Podzielcie się ze mną swoimi sposobami.
Pozdrawiam!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Problem z wypadającymi włosami.
mari 2013-08-03 19:35:53
Włosy wypadają jeśli mają powód. Inne powody wypadania włosów są u mężczyzn a inne u kobiet. Inaczej też "leczy" się wypadanie włosów u każdej płci. A ja nie wiem jakiej jesteś płci.
Czasem włosy wypadają z nadmiernej eksploatacji organizmu: karmienie piersią, praca w ekstremalnych warunkach itp. I wówczas wystarczy wzbogacić dietę w dodatkowe witaminy: albo gotowe tabletki z apteki albo z pożywienia. Można stosować płukanki ze skrzypy polnego i pokrzywy.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Problem z wypadającymi włosami.
bearchen 2013-08-03 21:54:37
Sprobuj kuracje Vitapil(tabletki) i szampon plus odzywka Kerastase. Powinno pomoc. Ale powody wypadania sa rozne wiec noe gwarantuje ze pomoze. U mnie zadzialalo.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Problem z wypadającymi włosami.
ladyM 2013-08-04 07:58:03
jeśli wypadają bardzo to polecam odwiedzić dermatologa, tylko nie w limanowej bo przepisze Ci biotynę i na tym się skończy wizyta. W Krakowie jest paru dobrych lekarzy którzy każą Ci zrobić badania, bo czasami problem z wypadaniem jest związany z tarczycą, z hormonami, z silnym stresem trwającym przez dłuższy czas. A nie leczone może trwać długo. Jak chcesz namiary na lekarza to napisz na priv. To napiszę Ci dokładniej co i jak.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Problem z wypadającymi włosami.
dm1 2013-08-05 18:09:11
Jeśli jesteś facetem i w wieku 20 - 30 lat to poprostu wyłysiejesz całkiem . Wiem to po swoim przykładzie , ale się nie przejmuj i nie maskuj łysiny . Testosteronu nie opanujesz , a koło 35-40 lat kiedy kedzierzawi siwieja ,będzie czas patrzeć na loczki z góry . Najlepszym sposobem jest siebie zaakceptować . Ja naprawde wiem co mówie ,
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Problem z wypadającymi włosami.
konto usunięte 2013-08-05 19:56:28
Wyrwij pozostałe :D Takie przerzedzone wyglądają gorzej niż "łyse kolano" ;)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Problem z wypadającymi włosami.
nata 2013-08-06 10:23:55
Żaden szampon czy odżywka do włosów nie pomogą na wypadanie. Najlepszym sposobem są wcierki w skórę głowy, polecam napar z kozieradki, pokrzywy lub Jantar firmy Farmona. Dodatkowo picie herbatki z pokrzywy (może być z dodatkiem skrzypu polnego). Najpierw jednak proponuje wizytę u lekarza jak radzi "ladyM"
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Problem z wypadającymi włosami.
markus123 2013-08-11 20:06:40
jesli jestes facetem jesli lysiejesz to wylysiejesz nic wiele na to nie poradzisz
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Problem z wypadającymi włosami.
zwen 2020-08-28 07:13:36
Podbijam. Co Wam pomogło?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Problem z wypadającymi włosami.
mariab 2020-08-28 08:47:57
Wypadanie włosów moze mieć rózne podłoże. Może być spowodowane
zmianami hormonalnymi
stresem
nieodpowiednią dietą
nieodpowiednia pielęgnacją

Najważniejsze to zrobić sobie podstawowe badania krwi, tak aby zobaczyć czy wypadanie włosów nie wynika z niedoborów. Poza tym dobrze jest wprowadzić dodatkową suplementacje witaminową oraz poprawić swoja dietę.
Z kosmetyków bardzo polecana jest seria trychologicznych kosmetyków od Delpos: https://delpos.pl/ Kosmetyki do najtańszych kosmetyków tego typu nie należą. Ale daja intensywne działanie ograniczające wypadanie włosów tak wiec dobrze jest się nimi na pewno zainteresować.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Problem z wypadającymi włosami.
peres 2020-08-28 10:29:53
Drugie konto @zwena? Ta sama taktyka?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in