Baner Baner
8°   dziś 3°   jutro
Sobota, 20 kwietnia Czesław, Agnieszka, Marian, Czech
1994

Tematy archiwalne

Problem z media expert na Kościuszki

mada 2010-01-10 20:19:25
Witam i przedstawiam moja ciekawą sprawe. 7 miesięcy temu oddałam drukarkę do naprawy gwarancyjnej okazuje sie że po 3 miesiącach serwisant odesłał ją spowrotem do sklepu dalej zepsutą z adnotacją że to z mojej winy zaschnął tusz i mam sobie ja odebrac. Tylko że jak oddawałam ją do naprawy to kupiłam nowy kadridz z tuszem w tym sklepie i drukarka niemiała zaschnietego tuszu więc nierealne jest ze to z mojej winy. Nieodbierałam ja nawet tylko na miejscu w sklepie napisałam zażalenie i odesłałam ją spowrotem, mineły 4 miesiące i nic .Teraz odwiedziłam ten sklep i zostałam poinformowana że serwisant zamknął swój punkt napraw i mam czekac jak otworzy sie jakiś nowy. Ludzie czy to nie jest porażka?.Życze powodzenia w naprawach pogwarancyjnych a ja czekam dalej. Pozdrawiam.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Problem z media expert na Kościuszki
atosek 2010-01-10 20:59:06
Jakiej firmy jest ta drukarka> ? proponuje znalesc na internecie autoryzowany punk serwisowy a w tym sklepie wiecej nie kupowac.....jezeli tusz kupiony w sklepie nie byl orginalny (serwis bierze pod mikroskop i bada) to niestety nie ma gwarancji.Chodzi wiec o ty czy tusze były orginalne a nie gdzie kupione.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Problem z media expert na Kościuszki
mada 2010-01-10 21:34:39
oczywiście, że tusz był orginalny.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Problem z media expert na Kościuszki
am4 2010-01-10 22:10:26
Ja do "Media Expert" już nigdy nie pójdę, bo tam sprzedaje rodzinka Moniki B... także lepiej nie mieć z nimi nic wspólnego:D :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Problem z media expert na Kościuszki
konto usunięte 2010-01-10 22:15:17
Ja też nie polecam tego sklepu bo pracuje tam jedna osoba,która jest ogromnym oszustem...NIE POLECAM TEGO SKLEPU!!!!!!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Problem z media expert na Kościuszki
efka45 2010-01-10 22:20:43
Wiem nawet która to osoba jest z rodziny MONIKI B.... ja bym się spaliła ze wstydu że mam taką rodzinkę!!! I też tego sklepu nie polecam!!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Problem z media expert na Kościuszki
mb3 2010-01-10 23:46:37
Zgłosić sprawę do Rzecznika Konsumenta - mamy takiego w Starostwie. Podaję dane kontaktowe. 34-600 Limanowa ul. Józefa Marka 9 tel.: (018) 337 58 22; fax: (018) 337 58 80 rzecznik.konsumentow@powiat.limanowa.pl
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Problem z media expert na Kościuszki
mada 2010-01-11 06:40:49
dzięki mb3
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Problem z media expert na Kościuszki
konto usunięte 2010-01-11 08:52:03
jeżeli tam sprzedaje rodzina Moniki B-B lub Tomusia B. to ja tez na pewno ta nogi nie postawie, możliwe że też coś kombinują... ;)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Problem z media expert na Kościuszki
ben33 2010-01-11 10:40:47
Ja też już tam nigdy nie pójdę nie dlatego że kierownik czy sprzedawca jest krewnym Moniki bo rodziny się nie wybiera, ale dlatego że wchodząc do tego sklepu czuję się osaczony ww osoba próbuje wszystko na siłę wciskać i to z jakim "cwaniactwem". Jest tyle fajnych sklepów AGD RTV w L-wej że jest w czym wybierać...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Problem z media expert na Kościuszki
konto usunięte 2010-01-11 10:51:12
Witam...opowiedzialbym wam historie z tego sklepu ale zbyt dlugo by to trwalo.... niech nikt tam nie chodzi ...zlodzieje i oszusci ... chora Firma ----
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Problem z media expert na Kościuszki
chomik 2010-01-11 11:46:56
Potwierdzam, cwaniacy niesamowici... Bardzo ciekawy maja system rekrutacji nowych pracownikow, najwazniejszym kryterium jest nie to gdzie wczesniej pracowales i jakie masz kwalifikacje, lecz ile zarabiales, trzeba dolaczyc specjalna deklaracje na ich druku do CV. Proponuje omijac szerooooooooookim lukiem ten sklep.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Problem z media expert na Kościuszki
M44 2010-01-11 18:30:37
Prosze zapoznac sie z dniami w których pani/pan Rzecznik Praw Obywatelskich jest w limanowej i dzwonic. Gwarantuje dowiesz się wszystkiego . Mowie to z własnego doswiadczenia.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Problem z media expert na Kościuszki
konto usunięte 2010-01-11 19:39:03
juz niedlugo przedstawie wam historyjke tego sklepu.. nie pojdziecie tam na 100 %i to nie ze wzgledu na pracownikow a na caly system tam.. oszustwa , dziwne obietnice i robienie z ludzi zlodzieji.....uwaga!! nie polecam tego sklepu i to nie ze wzgledu na pracownikow!!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Problem z media expert na Kościuszki
konto usunięte 2010-01-11 19:40:07
Mada, co do Twojej drukarki, to ona pewno nigdy byla poslana do serwisu :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Problem z media expert na Kościuszki
limonka 2010-01-13 16:53:20
Jest to jeden ze sklepów sieciowych firmy ASTRAL z Gorlic. http://www.astral.pl/index.php?action=sklepy&mst=gorlice Próbujcie tam zgłaszać swoje reklamacje: BIURO OBSŁUGI KLIENTA - tel. 18 353-57-33
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Problem z media expert na Kościuszki
atosek 2010-01-18 11:05:41
ten sklep to jedno wielkie nieporozumienie....ceny z kosmosu , a jak sie cos kupi i jest nie tak wymiguja sie jak moga.....odradzam !!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in