17°   dziś 23°   jutro
Piątek, 29 marca Wiktoryn, Wiktoryna, Helmut, Eustachy, Zenon
1994

Tematy archiwalne

Prezydent chyba tylko na papierze...

konto usunięte 2010-05-25 08:49:37
Gafy i niefortunne wypowiedzi kandydata Platformy Obywatelskiej na prezydenta Bronisława Komorowskiego musiały mocno zdenerwować premiera Donalda Tuska i dlatego też w minionym tygodniu szef rządu postanowił przypilnować trochę marszałka Sejmu, który ostatnio dobrej reklamy Platformie zdecydowanie NIC NIE ROBIŁ!!! Nie do końca się to udało. Ponadto kandydat Platformy jedynie asystował premierowi w gospodarskich wizytach na terenach powodziowych, co tylko wskazuje na to, że prezydentem mógłby być jedynie papierowym.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prezydent chyba tylko na papierze...
konto usunięte 2010-05-25 08:55:40
a ja dodam wypowiedź komorowskiego kolejne ZŁOTE MYŚLI: "W zeszłym roku powódź, w tym roku powódź, więc pewnie ludzie są już oswojeni, obyci z żywiołem - oceniał sytuację Komorowski, wizytując w piątek tereny w okolicach Kaniowa koło Bielska-Białej" Nie ma to jak współczucie......
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prezydent chyba tylko na papierze...
konto usunięte 2010-05-25 11:40:05
Tylko ten kto nic nie robi nie popełnia gaf =]
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prezydent chyba tylko na papierze...
domi919 2010-05-25 13:23:54
Kaczyński się za to ukrywa, więc nie ma co komentować. Zawsze się znajdą tacy co wynajdą jakieś choćby jedno słowo. Widać candy zwolennik PiSu.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prezydent chyba tylko na papierze...
konto usunięte 2010-05-25 13:37:58
A ty zagorzały zwolennik PO, A co to o tej partii już nie wolno napisać. A co oni święci??
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prezydent chyba tylko na papierze...
domi919 2010-05-25 13:49:32
Wolno, ale zaraz można odpisać o Pisie i to trwa w nieskończoność. Jeżeli piszesz, że Komorowski asystował jedynie Premierowi to gdzie był Kaczyński. Jeżeli zdecydował się kandydować to nie może się ciągle tragedią tłumaczyć. Jak dla mnie to te dwie partie największe nie powinny się miedzy sobą tak wykłócać. Takie komentarze tutaj wcale nie są potrzebne. Wiadomo, że wygra jeden z dwóch kandydatów.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prezydent chyba tylko na papierze...
Janek64 2010-05-25 14:05:43
domi919-candy ma takie prawo i ty też masz swoje prawo.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prezydent chyba tylko na papierze...
domi919 2010-05-25 14:43:52
No i co z tego? Ja nie piszę takiego posta na forum :) z prostej przyczyny, wszędzie jest pełno o tym i zwolennicy danej partii piszą na kandydata innej coś - po co zaśmiecać internet. Nie jest tutaj napisane nic nowego, co nie przewija się już gdzieś tam (oprócz niechęci do PO). To jest własne zdanie w sumie i jest wolność słowa, ale po co tutaj pisać o tym.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prezydent chyba tylko na papierze...
loleklima 2010-05-25 15:31:29
ej ludzie....... jak czytam wasze złote myśli to mnie rozpier...a.... czy nie czytacie gazet i tv nie oglądacie??? donaldinio nie promuje komora bo się boi ,że przestanie być liderem i wolałby żeby kaczor wygrał wybory bo by było na kogo zwalać weta i inne niepowodzenia.... z kolei pisuary mają w gaciach bo jak jaro wygra to kto będzie wodzem??? no a jak odpadnie w pierwszej turze to cała partyja wyp.....a ... POLITYKA TO SZMBO a wy sie tu kłucicie o pierdoły... dla mnie nie ma dobrego kandydata ale komor przynajmniej ma jakiś wygląd i nie będzie wojen o komiksy wywoływał.... mniejsze zło...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prezydent chyba tylko na papierze...
niepis 2010-05-25 17:02:35
oczywiście,Komorowski przynajmniej sie wypowiada w tonacji pokojowo dyplomatycznej,a inni się wola nie oddzywac bo inaczej nie potrafią jak z wyszczerzonymi zębami.Nie wszyscy ale ze trzech takich w tej ekipie się doliczyc można.Dośc już wojny polsko polskiej.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prezydent chyba tylko na papierze...
domi919 2010-05-25 19:16:33
I o to mi właśnie chodzi niepis
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prezydent chyba tylko na papierze...
konto usunięte 2010-05-25 20:56:40
Dziś Donaldos Tuskos miał konfernecję i bardzo promował Komorowskiego. Myslę, że sam Komorowski jest za cieńki w gadce i działaniach żeby wygrać, więc Donaldos robi co może żeby ludzie o Bronku nie zapomnieli
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prezydent chyba tylko na papierze...
pinkfloyd 2010-05-25 21:35:57
Nie popieram,aby prezydent i rząd byl z jednej opcji,a tak naprawdę żaden mi nie pasuje-choć wiem i jestem przekonany,że"czy będzie ten,czy ten-nam się nic nie poprawi,jak sobie sami nie poprawimy"
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prezydent chyba tylko na papierze...
Janek64 2010-05-25 22:03:21
pinkfloyd- na co czekać zaczynajmy.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prezydent chyba tylko na papierze...
pinkfloyd 2010-05-25 22:34:19
Janek64-a czy nie mam trochę racji w tej kwesti?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prezydent chyba tylko na papierze...
skorpion 2010-05-26 04:55:34
/dobrym prezydentem byłby profesor Bartoszewski-umie dziadek gadać i świat go ceni!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prezydent chyba tylko na papierze...
loleklima 2010-05-26 16:10:20
albo ty Skorpion..... też jesteś wygadany i ludzie cie lubią....;]
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prezydent chyba tylko na papierze...
Janek64 2010-05-26 21:05:39
pinkfloyd-masz całą i całkowitą rację,jeszcze zeby reszta chciała dołączyć do nas, a zwłaszcza skorpion, bo przecież wszyscy chcemy lepszej Polski. pozdr...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prezydent chyba tylko na papierze...
skorpion 2010-05-27 09:27:04
/nam potrzebny jest człowiek,który na wszystkim potrafi robić kasę--tj.ojciec.Tadeusz-najprawdziwszy z prawdziwych-byłem u niego przy odwiertach-to wiem co piszę...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in