7°   dziś 11°   jutro
Środa, 24 kwietnia Aleksy, Horacy, Horacja, Grzegorz, Aleksander, Fidelis, Bona, Jerzy
1994

Tematy archiwalne

Prezent na 50 urodziny

Megi 2010-11-04 14:08:05
Pomóżcie please... Ma ktoś jakiś dobry/oryginalny pomysł? Prezent ma być dla kobiety:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prezent na 50 urodziny
mistrzyni 2010-11-04 14:20:40
To zalezy od osoby... Ja z siostrami kupilysmy wspolnie (bo to juz byl wiekszy wydatek) bardzo ladny zloty medalik z Matka Boska i zloty lancuszek... Mama baaardzo sie ucieszyla z tego prezentu i nosi medalik zawsze na szyi :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prezent na 50 urodziny
malutkag 2010-11-04 14:22:40
Zależy jaką kwotę na to przeznaczysz. I kim jest jubilatka, mamą, sąsiadką, koleżanką.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prezent na 50 urodziny
Megi 2010-11-04 15:10:10
to mamusia moja:) mój budżet ok. 200 zł:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prezent na 50 urodziny
malutkag 2010-11-04 15:22:08
A może wiesz o czym marzy? Z pewnością kwiaty i coś do nich, jakaś biżuteria, może np. zabierz mamę na taki babski dzień: fryzjer, kosmetyczka, masaż ... Może fotel , taki na biegunach (ja byłabym zadowolona)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prezent na 50 urodziny
konto usunięte 2010-11-04 15:31:29
a jako dodatek to śmieszną koszulkę z napisami np "Mam 18 lat plus 32 lata doswiadczenia"
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prezent na 50 urodziny
konto usunięte 2010-11-04 15:38:14
mi się podobają (u natanka robione), mimo że tanie i dla niektórych kiczowate, poduszki z wybranymi zdjęciami i tekstem, który samemu można wymyślić. I np wydrukować tam siebie z rodzinką itp. Można ewentualnie coś do tego. Albo bukiet z 50 kwiatów? Albo nadmuchać 50 baloników, ponumerować i napisać na każdym coś miłego do przeczytania? Ten babski dzień malutkiej też fajna sprawa. Zależy jaki temperament ma twoja mama, co na co dzień lubi. Nie pamiętasz jakiejś rzeczy która ją zachwyciła?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prezent na 50 urodziny
Megi 2010-11-04 15:50:30
pomysły świetne tylko moja mamuśka niezbyt cieszy się z rzeczy niepraktycznych, więc kwiaty, baloniki (mimo, że extra pomysł) dla niej to strata pieniędzy:) myślałam o pierścionku z jej ulubionym kamieniem, tylko w Limanowej niestety nie mogę go dostać... rewelacyjny jest pomysł "nick-a":) to z pewnością wykorzystam:) Myślałam też o foto-książce ale nie mam pojęcia jaki jest koszt w Limanowej. Orientuje się ktoś? Serdecznie dziękuję za pomysły:*
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prezent na 50 urodziny
skorpion 2010-11-04 17:46:08
Megi-kup mamusi gadającą papugę-są długowieczne i mama będzie miała z kim rozmawiać...powodzenia.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prezent na 50 urodziny
Mlodyyy24 2010-11-04 18:23:25
Moim zdaniem to ma byc cos wyjątkowego jakaą może kolacja i w ogóle... Żeby to zapamiętała do końca życia!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prezent na 50 urodziny
konto usunięte 2010-11-04 18:38:23
oj ... myślę , że najlepszym prezentem będzie wnuczek lub wnuczka ... :) Mamusia będzie miała rozrywkę na ładnych parę lat ... i jaką radośc .... :) Podobno wnuki kocha się najbardziej ...!!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prezent na 50 urodziny
Megi 2010-11-04 18:44:22
Robaczku niestety na wnuka moja mamunia liczyć jeszcze nie może:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prezent na 50 urodziny
konto usunięte 2010-11-04 18:45:35
kiedyś musi byc ten pierwszy raz ....;)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prezent na 50 urodziny
MAGNUM 2010-11-04 19:06:55
a jakby 50 czerwonych róż Megi?a Ty drogi robaczku111 zmień nick na owsik bo wszędzie Cię pełno i wszędzie się wkręcisz czy się to komuś podoba czy nie..a 111 to chyba Twoja średnia ocen ze szkoły..bez poważania dla Robaka:MAGNUM:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prezent na 50 urodziny
konto usunięte 2010-11-04 19:11:47
MAGNUM to wolny kraj i będę robiła to na co mam ochotę ... z jednym trafileś .. moja edukacja skonczyła się na przedszkolu zadowolony ....:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prezent na 50 urodziny
konto usunięte 2010-11-04 19:24:54
MAGNUM jestes poprostu zazdrosny, ze wiekszosc osob na tym forum lubi posty od Robaczka111.Chcesz tez zaistniec ale jakos nie mozesz biedaku.BEARCHEN:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prezent na 50 urodziny
MAGNUM 2010-11-04 19:30:06
Bearchen...żałosna jesteś..zachowujesz się jak jej adwokat..porównaj sobie ilość moich postów a Twoich i kto tu chce zaistnieć..śmieszna jesteś..większość osób??ciekawe która??
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prezent na 50 urodziny
Megi 2010-11-04 19:42:31
hej spokojnie:) Robaczek niestety tak ma, lubi drażnić swoimi postami... trzeba czasem pewne rzeczy po prostu ignorować:) serdecznie wszystkich pozdrawiam i dziękuję jeszcze raz za pomysły, niektóre na pewno wykorzystam:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prezent na 50 urodziny
konto usunięte 2010-11-04 19:44:36
MAGNUM ... "porównaj sobie ilość moich postów a Twoich " TY chyba piłeś ..a może nacpany jesteś ?? Tak bardzo chcesz byc popularny ... a może prowadzisz statystykę swoich postów ... wiedziałam , że dureń z Ciebie ... ale że aż taki..?????/ Zresztą ambicja mi nie pozwala bym wdawała się w dyskusję z kimś "takim " jak TY!!! Nie podobają CI się wpisy więc trzymaj gębę na kłódkę .... nie reaguj . nie komentuj i będzie ok ! Każdy z Nas pisze swoje zdanie ..bo ma takie prawo .... I przypominam CI , że to TY pierwszy się przeczepiłeś do mnie ... pozostaje mi tylko powiedziec ... spadaj stary to nie ta bajka !!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prezent na 50 urodziny
konto usunięte 2010-11-04 19:46:13
Megi .. uwierz ... Mamusia oszaleje ze szczęścia jak Babcią zostanie :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prezent na 50 urodziny
Megi 2010-11-04 19:50:36
akurat z tego pomysłu nie skorzystam:P
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prezent na 50 urodziny
konto usunięte 2010-11-04 19:51:30
buhahahahh buahahahah wiedziałam ...:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prezent na 50 urodziny
Misia 2010-11-04 19:57:34
koszt foto-ksiązki w Limanowej w granicach 150-300 zł w zależności od liczby stron...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prezent na 50 urodziny
MAGNUM 2010-11-04 19:59:15
Robaczek..nie zniże się do Twojego plebsowego poziomu i kultury,której za grosz nie masz...Popularna widzę,że ty chcesz być,a wręcz chorujesz na to..nie chce mi się z Tobą gadać..Twój iloraz inteligencji jest równy kilu gwoździ.a co do ambicji...to najpierw musisz ją mieć.mocna jesteś w gębie a rozumu i analizy zero..
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prezent na 50 urodziny
Megi 2010-11-04 20:05:05
dobrze wiedzieć:) śliczne dzięki Misia:) MAGNUM - nie ma sensu się unosić:) ktoś musi być mądrzejszy by zakończyć słowne przepychanki:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prezent na 50 urodziny
konto usunięte 2010-11-04 21:45:41
MAGNUM ja nie licze swoich postow, wiec nie bede porownywac ilosci. Jezeli mam ochote to pisze, jezeli nie to milcze. Nie rozumiem dlaczego sie tak unosisz jesli chodzi o Robaczka.Nie staram sie byc Jej adwokatem bo nawet Jej nie znam.Rozumiem, ze przyszla jesien i humory nie wszystkim dopisuja, ale u Ciebie to juz wogole tragedia.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prezent na 50 urodziny
asik 2010-11-04 22:28:29
wiesz pomysł z foto ksiażką jest super, albo album robiony ręcznie ze zdjęciami z jej życia, młodość, ślub, dzieci itp. aby przedstawiało jej życie no i jak możliwość to przyjęcie niespodzianka, najbliższa rodzina, tort itp. przerobiłam to.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prezent na 50 urodziny
konto usunięte 2010-11-05 11:20:04
MAGNUM.. wiesz co mam wrażenie , że wyżej srasz jak doope masz !!! Dobrze wiem , że moje uwagi są czasem złośliwe wręcz krytyczne ... jednak nie zamierzam udawac , grac ... jestem sobą .... :) Naskoczyłeś na mnie i bearchen .... o ilośc postów ..kto ma więcej !!! człowieku zastanów się co TY piszesz !!! Traktujesz to jako rywalizację ..:) Jesteś zwykłym chamem ....!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prezent na 50 urodziny
konto usunięte 2010-11-05 11:50:23
Dzięki Megi, że mój pomysł się spodobał. Też ostatnio kupiłam koszulke ze śmiesznymi napisami dla koleżanki.Była zachwycona :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prezent na 50 urodziny
konto usunięte 2010-11-05 11:52:26
A co do waszych kłótni to NIE LICZY SIĘ ILOŚĆ, TYLKO JAKOŚĆ.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prezent na 50 urodziny
borek 2010-11-05 14:31:31
Może obraz z kwiatami.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prezent na 50 urodziny
klaczu 2010-11-05 22:22:10
Ja kupiłam u jubilera takie drzewo genealogiczne powkładałam po kolei zdjęcia i na razie to ten prezent najbardziej ucieszył moja mame i koszt nawet 100zł nie przekroczy a jak kiedyś będzie wnuk to tam znowu wkleisz zdjęcie:) Super pamiątka.Pozdrawiam
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prezent na 50 urodziny
klaczu 2010-11-05 22:23:05
Ja kupiłam u jubilera takie drzewo genealogiczne powkładałam po kolei zdjęcia i na razie to ten prezent najbardziej ucieszył moja mame i koszt nawet 100zł nie przekroczy a jak kiedyś będzie wnuk to tam znowu wkleisz zdjęcie:) Super pamiątka.Pozdrawiam
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prezent na 50 urodziny
malenka006 2010-11-15 12:08:23
ja myślę że masaż u kosmetyczki z jakimś dodatkowym zabiegiem może być ciekawą opcją:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prezent na 50 urodziny
konto usunięte 2016-01-17 14:27:37
Ja proponuję biżuterię. W sklepie http://www.ethomas.pl/index.php/pl/ jest duży wybór biżuterii dla eleganckich kobiet w każdym wieku. Wykona na jest ze stali chirurgicznej, czyli jest tania, ale nie śniedzieje ani nei rdzewieje
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prezent na 50 urodziny
AgnieszkaGrzel 2016-05-19 12:18:12
Odświeżę troche wątek, bo ten problem zawsze jets :D może prezentu typu akcesoria kuchenne, dodatki do domu czy do ogrodu są dobrym pomysłem? W sklepie Dajar jets bardzo dużo artykułów, które nie są drogie,a wyglądają elegancko
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prezent na 50 urodziny
konto usunięte 2016-05-27 18:38:05
a może jakaś elegancka , modna porcelana? znowu jest na topie . A taka herbatka podana w porcelanowej filiżance smakuje lepie.Zobacz sobie w duka, mnie urzekła porcelana Duka https://dukapolska.com/porcelana-i-ceramika
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prezent na 50 urodziny
mistty 2016-11-21 21:46:58
Myślicie już o prezentach świątecznych?? Mi chyba największy problem sprawia szwagier :D nigdy nie mam pomysłu co mu kupić, zastanawiam się nad maszynką do strzyżenia bo podobno mu się zepsuła jego aktualna, może do świąt sobie nie kupi :D
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prezent na 50 urodziny
alfa777 2017-03-26 21:52:37

Świetnie sprawdzi się:

Koszulka lub bawełniana torba z zabawnym napisem – np. “40 lat i ciągle sexy” lub “Najlepsze nogi w mieście”. Koleżankę z dystansem do siebie na pewno rozbawi taki prezent.
Alkochińczyk – czyli gra, w której zamiast pionków używamy… kieliszków z wódką. Zasady są proste – pierwszy zawodnik na mecie musi wypić zawartość kieliszka. Zabawna planszówka zapewni Wam dobrą zabawę podczas przyjęcia!
Kobieca piersiówka w kształcie szminki – lub inny gadżet, np. rogi diablicy, będą fajnym dodatkiem do imprezowych zdjęć.
Twoja okładka – czyli spersonalizowana okładka magazynu dla kobiet ze zdjęciem solenizantki w ramce. Koleżanka będzie czuć się jak gwiazda podziwiając wiszący na ścianie upominek. 

Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prezent na 50 urodziny
Jan6478 2017-10-11 13:41:53
Może jakąś wygrawerowaną karafkę? ;)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in