10°   dziś 9°   jutro
Sobota, 20 kwietnia Czesław, Agnieszka, Marian, Czech
4270

Porady

Prezent na 30 urodziny dla Męża

konto usunięte 2012-05-16 09:18:05
Poszukuje prezentu na 30 urodziny dla męża rzudzcie jakieś pomysły
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prezent na 30 urodziny dla Męża
marcus 2012-05-16 10:21:47
To zależy ile pieniędzy chcesz wydać, jaki tryb życia prowadzi Twój mąż, czym się interesuje, czy prezent ma być praktyczny czy ekskluzywny. Ale konkretnie moje pomysły jako faceta na taki prezent to:
- golarka elektryczna (najlepiej Braun lub Philips) - bardzo praktyczna rzecz, która każdy mężczyzna z pewnością doceni
- jakiś gadżet elektroniczny począwszy od ładowarki samochodowej, nawigacji samochodowej - ale tylko jeśli faktycznie dużo jeździ, odtwarzacz mp3, pen drive
- kosmetyki - jako mężczyznę bardzo cieszą mnie takie prezenty, bo np dobra woda toaletowa zawsze się przyda (polecam Calvin Klein One, Nike Cool Wind lub Blue Wave, Hugo Boss)
- dobre wino, które można wspólnie wypić ;):D, czasem bywają zestawy z korkociągiem, więc też praktyczny prezent
Tyle w tym momencie mi przyszło do głowy:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prezent na 30 urodziny dla Męża
konto usunięte 2012-05-16 10:48:23
Dzięki MARKUS golarka świetny pomysł a winko czemu nie przecież
sam nie będzie pił musze pomuc;)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prezent na 30 urodziny dla Męża
wisnialwa 2012-05-16 11:09:40
Podpisze się pod wszystkimi propozycjami marcusa, plus od siebie dorzucę od siebie jakieś elektronarzędzia, jeśli mieszkacie w domu i mąż lubi majsterkować. Faceci lubią prezenty nie tyle sentymentalne, co użytkowe :D

No i do tego, fajnie się ubierz, itd. i sama możesz być najlepszym i najpiękniejszym "prezentem" tego dnia, co będziemy więcej tłumaczyć... ;)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prezent na 30 urodziny dla Męża
konto usunięte 2012-05-16 11:40:26
Dziękiiii;):D
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prezent na 30 urodziny dla Męża
Rasputin 2012-05-16 11:57:11
Trójkąt z fajną koleżanką...lub też karta VIP do klubu GO-GO ;).
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prezent na 30 urodziny dla Męża
konto usunięte 2012-05-16 12:36:06
Zaproś jego znajomych, kup 2 skrzynki piwa i ulotnij się na 24h
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prezent na 30 urodziny dla Męża
moimzdaniem 2012-05-16 12:59:10
... słabo chyba znasz swojego męża skoro nie masz pomysłu na prezent :(
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prezent na 30 urodziny dla Męża
Janek64 2012-05-16 13:14:56
Daj mu male rzeczy ktore w zyciu bardzo ciesza :):)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prezent na 30 urodziny dla Męża
1234567 2012-05-16 15:28:03
nie tylko słabo znasz męża, ale i ORTOGRAFIĘ /rzudzcie, pomuc/!!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prezent na 30 urodziny dla Męża
konto usunięte 2012-05-16 15:31:38
ZAMILCZ !!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prezent na 30 urodziny dla Męża
renesa 2012-05-17 17:40:39
ożesz ty!!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prezent na 30 urodziny dla Męża
Sansa 2012-09-03 16:13:13
Prezent dla męża, zwłaszcza po 30 latach małżeństwa może być nieco problematyczny. Za każdym razem chce podarować mu coś wyjątkowego, a liczba okazji z jakimi spotkaliśmy się przez tyle lat sprawia, że prawie wszystko już było. W tym roku wraz z dziećmi postawiliśmy na kamerę (http://www.euro.com.pl/kamery,r1.bhtml). Nagraliśmy fajny reportaż z naszych przygotowań do przyjęcia urodzinowego i poprosiliśmy wszystkich zaproszonych gości, by wcześniej nagrali swoje życzenia. Powstał z tego zabawny i wzruszający film, który zachwycił męża. Co będzie w przyszłym roku? Nie mam pojęcia, ale już zaczynam o tym myśleć.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prezent na 30 urodziny dla Męża
Janek64 2012-09-03 17:09:34
Sansa ach te usta:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prezent na 30 urodziny dla Męża
konto usunięte 2012-09-03 20:25:51
Prawdziwy mężczyzna uwielbia wolność, daj mu kasę i wolną rękę. Już tam on będzie najlepiej wiedział co potrzebuje.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prezent na 30 urodziny dla Męża
12lp 2012-09-03 21:26:53
no to sie <<pusci>>:) przeca facet to ,,swinia":)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prezent na 30 urodziny dla Męża
karinka86 2012-09-05 21:56:53
Ja uważam, że fajny pomysł, to na przykład kupony na drobne przyjemności, ale z dodatkiem czegoś praktycznego, jak przykładowo perfumy. Tyle, że nie wiem, co praktycznego wymyślić tym razem dla mojego chłopaka, właściwie narzeczonego na 30-ste urodziny. Jesteśmy już ze sobą sporo lat i większość pomysłów już wykorzystałam. Także liczę na waszą pomoc, a to ewentualne sugestie w którym kierunku szukać lub których unikać:
- jego pasją jest narciarstwo i windsurfing, z gadżetów narciarskich wszystko już chyba ma, a do windsurfingu sprzęt niestety wypożycza bo jest drogi, także nic nie ma, ale co to da, jak mu kupię jeden element, jak bez reszty się nie da pływać? A tak wypożycza całość (Aha mogę przeznaczyć góra 300 zł więc i tak ciężko w tym sporcie z takim budżetem)
- odpadają tym razem prezenty typu wspólna kolacja, kąpiel, wyjazd, masaż i inne tego typu, wyjeżdżamy na weekend urodzinowy do jego rodziców na działkę nad jezioro, chciałam coś wymyślić typu quady ale z tego powodu też się nie da
- nie mieszkamy razem więc bez sensu na razie inwestować we wspólne obrazy czy inne rzeczy takie bardziej wystrojowe
- ma sklep/serwis komputerowy więc wszelkiego typu urządzenia i komputerowe i inne elektroniki to ma, płyty z filmami czy muzyką to strata pieniędzy bo wszystko ściąga z internetu
- do majsterkowania myślałam, że może coś kupię, ale nie wiem czy jest sens jeśli się mieszka w wynajętym mieszkaniu w którym się nic nie remontuje, a na razie nie zapowiada się żebyśmy kupili własne
- to miłośnik mitshubishi, zwłaszcza starych coltów, kupiłam już drobne gadżety typu koszulka czy brelok, myślałam o jeździe jakimś autem, ale niestety w trójmieście o to ciężko, a zresztą przecież i tak jedziemy nad jezioro..:( a modeli starych coltów nigdzie nie ma:(
- kosmetyki używa tylko te najbardziej podstawowe, dba o siebie ale nie lubi żadnych perfum ani kremów, wystarczą mu ze 4 elementarne rzeczy a te często kupuję mu bez okazji więc bez sensu robić z tego prezent
- no i nie przepada za alkoholem, jeśli kupię wino to ze mną wypije, ale kupienie czegoś drogiego to też wyrzucenie pieniędzy

Uff się rozpisałam, chciałam dokładnie nakreślić, czego (nie)potrzebuje żeby wyeliminować najczęściej powtarzające się na forach pomysły;P

Proszę o pomoc!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prezent na 30 urodziny dla Męża
konto usunięte 2012-09-06 00:00:42
To zaproś go do jakiegoś Sanktuarium do spowiedzi i na Drogę Krzyżową, a trzy stówy możesz wrzucić do skarbony kościelnej.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prezent na 30 urodziny dla Męża
Janek64 2012-09-06 00:38:51
Piszesz ze lubi zimowe szalenstwa wiec moze kup mu wycieczke w gory Kolorado!:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prezent na 30 urodziny dla Męża
moimzdaniem 2012-09-06 09:23:05
... może grawerowane spinki do mankietów, jeżeli nosi ;)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prezent na 30 urodziny dla Męża
Dunior 2012-09-06 12:07:52
kup mu multitool leatherman wingman, lub innego droższego lathermana o ile fundusze Ci pozwolą ;-)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prezent na 30 urodziny dla Męża
konto usunięte 2012-09-06 14:24:00
Ja od żony dostałem 0,7 Jack Daniels no. 7 whiskey oraz średnią paczkę cygar Leon Jimenes Churchill Deluxe /20.

I tym samym mnie uszczęśliwiła :)

Generalnie, na moją 30tke praktycznie od wszystkich dostałem whiskey i bourbony z czego jestem niezmiernie zadowolony :D
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prezent na 30 urodziny dla Męża
konto usunięte 2012-09-06 18:56:13
mąż czy nie mąż
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prezent na 30 urodziny dla Męża
JanKowalsky 2012-09-07 08:58:58
kup mu czarny gumowy penis.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prezent na 30 urodziny dla Męża
grzesiek234 2014-10-16 11:01:47
dobrym pomysłem na prezent dla chłopaka będzie przejażdżka super autkiem, takie oferty tylko nawww.devil-cars.pl
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prezent na 30 urodziny dla Męża
biobalance 2014-12-02 13:24:13 Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prezent na 30 urodziny dla Męża
gosh 2014-12-05 14:13:50
Wszystkie pomysły są fajnie :)

Ja bym jeszcze dorzuciła imprezę niespodziankę do tych pomysłów. Na pewno znasz jego kumpli których dawno nie widział. Rodzeństwo. Zmrozić mocno wódkę, zamówić pizze, jakieś sałatki tez można zamówić i dowiozą :P tak aby się nie domyślił. :D:D prezentu spodziewa się każdy a znajomych nie zawsze :P :D
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prezent na 30 urodziny dla Męża
Julek 2014-12-05 18:31:38
Daj mu do dyspozycji siebie, to co sobie zażyczy,będzie w siódmym niebie.

To o czym marzy mężczyzna nie leży na półce w drogerii.

Skorzystaj np z tego:
http://powiedzialem.pl/lifetyle/jak-dobrze-zrobic-loda-10-przykazan/

I nie słuchaj koleżanek, bo g. wiedzą!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prezent na 30 urodziny dla Męża
konto usunięte 2014-12-29 18:09:20
A może wspólna wycieczka? Powiem ci, że o tej porze fajnie jest w Egipcie. A jak chcielibyście jechać jeszcze z dziećmi, to polecam Jungle Aqua Park. Ja tam byłam ze znajomymi, ale jeździ tam mnóstwo rodzin z dziećmi. Tu możesz sobie poczytać o tym miejscu: http://www.qtravel.pl/inspiracje/jungle-aqua-park-id10 . To takie wakacyjne miasteczko niedaleko Hurghady. Są tam pokoje hotelowe, restauracje, bary i wiele atrakcji. Największą są oczywiście baseny i zjeżdżalnie, ale są tam także korty tenisowe, boiska, pole do mini golfa i jeszcze inne, nie sposób wszystko wymienić.
Kursuje tam też bezpłatny autobus, który dowozi na plażę, więc jak konus mało wody w basenie, to może jeszcze i tam pojechać.
A wycieczki nie są takie drogie.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prezent na 30 urodziny dla Męża
konto usunięte 2015-02-26 13:34:22
Korzystałem już z kilku kuponów do jazdy po prawdziwym torze rajdowym, ale www.motoprezent.pl według mnie trzyma największą klasę. To jednak firma, która wymyśliła taki model upominków i chociaż było tam kilka zmian w strukturach władzy :) to teraz jakość się mocno poprawiła.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prezent na 30 urodziny dla Męża
konto usunięte 2015-02-26 14:05:29
kup mu motocykl :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prezent na 30 urodziny dla Męża
konto usunięte 2015-05-09 21:30:21
ja kupuję jakies karnety, na siłownie, basen, paintball:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prezent na 30 urodziny dla Męża
diecut 2015-05-30 07:21:01
Dobrej jakości zegarek.

W zależności od preferowanego stylu, może to być średniej klasy automat - Atlantic, Orient, Seiko.
Jeżeli ma to być pamiątka, i służyć na dłużej, można zainwestować ok 2000/2500 zł i kupić coś ze średniej klasy wyższej - dobry szwajcar (nic z grupy Swatch - Tissot i tym podobne, zły stosunek cena /jakość), raczej coś od producenta niezależnego, lub Seiko.

Jeżeli mąż lubi kwarce, w cenie do 1500 złotych są zegarki Seiko Kinetic lub Citizen EcoDrive.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prezent na 30 urodziny dla Męża
edi60 2015-05-30 11:00:30
a moja rade kup sobie jakas erotyczna bieliznę jakies gadżety erotyczne oprawa kolacji swiece szampam ekskluzywne jedzenie polaczone z erotyka i spedzcie razem w domowym zaciszu acha zapomniałem o najwazniezszym zebys kupila mezowi naprawdę odlotowa ekskluzywna bieliznę i gadżety do tego to naprawdę będzie odlotowa nie zapomniana kolacja urodzinowa a przy okazji tez odzyja wasze uczucia milosci i pozadanie erotyczne co wlasnie w wieku 50 lat wśród partnerow zanikaja albo wcale ich już niema
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prezent na 30 urodziny dla Męża
darooo123 2015-11-26 09:37:41
Ja bym się ucieszył z dobrego zegarka albo nowego tableta;-)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prezent na 30 urodziny dla Męża
konto usunięte 2015-11-30 10:48:51
Cebulki kwiatowe. Koszt niewielki a satysfakcja gwarantowana przez wiele, wiele lat. Oczywiście jeśli je teraz tj. jesienią wsadzi w ogrodzie , obok ścieżki czy ganeczku przed domem. Długo będą przypominały tą osobę od której był ten prezent.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prezent na 30 urodziny dla Męża
konto usunięte 2015-11-30 10:51:47
Cebulki kwiatowe. Satysfakcja gwarantowana .
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prezent na 30 urodziny dla Męża
mczarna 2016-01-19 20:45:02
I to jest najlepsza podpowiedź.
Będzie zachwycony i kochał Cię będzie jeszcze bardziej
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prezent na 30 urodziny dla Męża
junak83 2016-01-19 22:19:26
koniecznie motocykl czarny
może być harley-davidson
na pewno sie ucieszy
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prezent na 30 urodziny dla Męża
emma 2016-01-25 09:42:50
Lepiej zainwestuj w siebie,kup sobie słownik ortograficzny,mąż długo z nieukiem nie zdzierży..
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prezent na 30 urodziny dla Męża
forma 2016-01-26 17:04:22
ja proponuję może jakieś akcesoria do samochodu, mężczyźni lubią takie gadżety. Na avans.pl zobacz sa GPS, są rejestratory, uchwyty, podstawki do wyboru do koloru, uważam że to fajny prezent.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prezent na 30 urodziny dla Męża
mczarna 2016-02-29 16:27:38
Nie kupuj Mu viagry. Może się obrazić.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prezent na 30 urodziny dla Męża
pati632 2016-03-08 09:36:31
Jakaś przejażdżka sportowym samochodem na pewno by go ucieszyła . Albo kup mu coś do samochodu, jakieś akcesoria.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prezent na 30 urodziny dla Męża
34607szczawa 2016-08-16 19:33:39 Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prezent na 30 urodziny dla Męża
tikakotka 2018-01-23 12:44:15
Fajne pomysły na prezent na 30 urodziny męża widziałam na Prezentokracja .pl Lot szybowcem był zawsze jego wielkim marzeniem, więc w zeszłym roku wreszcie mógł je zrealizować.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prezent na 30 urodziny dla Męża
zalamka 2018-04-21 08:19:38
A co powiecie na taki prezent https://leasinglaptopa.pl/Acer_Aspire_5-0aa708cd-52d9-405e-b853-3929fcfe5d45 Moj mąż z racji swojej pracy dużo czasu spędza w podróżach po całym kraju. Dlatego właśnie pomyślałam o laptopie. Oferta jest ciekawa bo jako osoba prywatna mogę skorzystać z leasingu. Rata 110 zł nie jest wysoka. A wykup 195 zl to też da się przeżyć. A ja nie wykładam od razu całej sumy. Mąż moim zdaniem będzie zadowolony.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prezent na 30 urodziny dla Męża
mariamonika 2018-12-22 14:07:16
A na taki: https://fabrykartka.pl/kartki-urodzinowe plus zegarek? Myślę, że na urodziny warto dać jakieś łądne życzenia, bo to jest coś do czego można wrócić na stare lata. :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prezent na 30 urodziny dla Męża
farah557 2019-12-17 16:00:48
A może jakieś czaderskie boardshorty: https://easy-surfshop.pl/do/cat/boardshorty-meskie :-)?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in