7°   dziś 11°   jutro
Środa, 24 kwietnia Aleksy, Horacy, Horacja, Grzegorz, Aleksander, Fidelis, Bona, Jerzy
2168

Wydarzenia

Prezantacje i sprzedaż pościeli(oszustwo)

goofy 2012-03-07 08:39:40
Witam forumowiczów. Wiesz może gdzie i kiedy odbywają się prezantacje pościeli i ich sprzedaż? Proszę podaj miejsce,datę i godzinę.:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prezantacje i sprzedaż pościeli(oszustwo)
konto usunięte 2012-03-07 09:10:41
A co? Pewnie jesteś zadowolona z tej pościeli.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prezantacje i sprzedaż pościeli(oszustwo)
gueene 2012-03-07 11:19:14
to może wyjasnij cos wiecej a nie tak haotycznie, na czym polega to oszustwo,a pokazów jest chyba dużo bo czesto dzwonia do mnie np.z zaproszeniem ale ja odmawiam
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prezantacje i sprzedaż pościeli(oszustwo)
goofy 2012-03-07 11:53:03
Ja nie kupiłam.Kupiła ją sąsiadka którą zawiozłam na taką prezentację.Ja tylko słuchałam i stwierdziłam,że to wielka ściema i pranie mózgów seniorom.Wiedzą kogo zaprosić na taką prezentację, z młodymi by im tak łatwo nie poszło.Jakość kołdry niezła,bardzo ciepłe.Ja bym nie kupiła cena moim zdaniem za wysoka,w internecie można kupić taniej.Te dodatkowe nagrody w żaden sposób nie rekompensują tej drożyzny.Oszustwo polega na tym,że sąsiadka uzgodniła z nimi,że dostanie dwa komplety. Zapłaciła więcej niż wynosiła cena jednego kompletu,to był warunek jej zakupów.Niestety okazało się,że dostała jeden komplet + jakiś dodatkowy koc który jest w inny wzór i kolor(zresztą nie tylko koc,to wygląda nie jak komplet lecz zlepek z różnych kompletów).Odradźcie swoim babciom i dziadkom takie prezentacje!!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prezantacje i sprzedaż pościeli(oszustwo)
konto usunięte 2012-03-07 12:48:03
A tam oszustwo za jedyne 3000 otrzymujesz pościel wartości aż 300-500zł Świetny interes. ;)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in