Wtorek, 10 grudnia
Julia, Daniela, Bogdan, Bohdan, Judyta, Grzegorz
1991

Tematy archiwalne

prawo jazdy

chce zrobić prawko? może ktoś poradzić gdzie?
RE: prawo jazdy
HEJ JUNAK. JA ROBIŁAM PRAWKO W ELICIE. JEŹDZIŁAM Z PANEM JARKIEM. PRZESŁAŁ MI SMSA ŻE OTWIERA SWOJĄ SZKOŁĘ-JAREMI CZY JAKOŚ TAM.JA JESTEM BARDZO ZADOWOLONA. ZADAŁAM ZA PIERWSZYM RAZEM. POLECAM!
Polecam Speed i instruntora Czachórskiego
JA TEŻ POLECAM JARKA POTOŃCA. NIE WIEDZIAŁEM , ŻE OTWORZYŁ SWOJA SZKOŁĘ.SUPER! POLECAM!
U Gawrona i instruktor Kęska
speed i tylko speed .jakby ci sie udalo jezdzic z pawlem kuzielem ,wspolwlascicielem to masz zagwratanowane ze twoje pieniadze nie poszly na marne.polecalem,polecam i bede polecal speed na ul.M.B Bolesnej....ta szkola nie ma sobie rownych na ternie liamnowoj!pozdrawiam
uprzedzam polonistów i przepraszam za blędy:)zycze powodzenia
Kita ... w Sowlinach :)
U Sowy w ekonomie:)
nie wiem czy dalej pracuje u gawrona pan Homa, bo prawko robiłam kilka lat temu, ale jesli tak o polecam fantastyczny instruktor:)
szkoła jazdy to jedna sprawa, ale baaardzo dużo zależy od tego na jakiego egzaminatora trafisz - niby wszystko jest nagrywane, ale jak będzie chciał ulać to i tak do czegoś się przyczepi - a najprawdopodobniej za "wymuszenie pierwszeństwa" - chyba 90% osób jest na tym uwalanych. Więc nigdy nie masz pewności, że zapisując sie tu czy tam - zdasz na pierwszym razem - ale życzę powodzenia.
Nowa szkoła Jaremi...polecam Jarka Potońca, dobry instruktor...świetnie przygotowuje...profesjonalne podejście!
Słyszałem od kumpli że speed jest przereklamowany. ale wielkie dzięki za opinie. czekam na więcej wiadomości, chce się nauczyć dobrze jeżdzić a nie tylko zdać. skoro tak chwalicie JAREMI to rzućcie jakiś kontakt do nich. dzięki!
mnie też uczył pan Jarek Potoniec świetny facet,naprawde uczy!!!jestem bardzo zadowolony!!!siostra się wybiera teraz do niego, 21 stycznia rozpoczyna się kurs,jutro z nią pogadam to podam namiary,gdzie i nr tel.
Sowy nie polecam. To co piszą o sobie na swojej stronie zupełnie mija się z prawdą. Wiem to z własnego doświadczenia.
rozmawiałem z siostrą i kurs tak jak pisałem rozpoczyna się 21 stycznia,pod tym mumerem można się zapisać i dowiedzieć wszystkiego 664 183 630 a wykłady mają być w ZSS NR1
Ja robiłem prawko w szkole Piwowarczyka i jestem bardzo zadowolony.. Polecam też Jarka Potońca to dobry nauczyciel i jazdy i geografii i przyrody i fizyki (w przyszłości jak mniemam)
polecam Pana Piwowarczyka ; )
Polecam tak jak koleżanka wyżej Pana Piwowarczyka.
A ja polecam Sowę.
A ja polecam speeda i Pawła Kuziela
SPEED P.Kuziel i P.Czachórski.
dodatkowo SPEED ma profesionalny symulator na którym mozesz pocwiczyc... wszystko w cenie kursu :)
ja polaecam Pana Wilka jest świetny i ma dobre podejście ale wszystko zależy od egzaminatora i od szczęścia
polecam Wilka z Targowej za dworcem PKS
polecam Wilka z Targowej za dworcem PKS
Pan Sowa i jego szkoła na pewno są godni polecenia ;)
A poza tym popatrz też na statystyki zdawalności. Bo jeżeli któraś szkoła ma około 70%, to warto się nad nią zastanowić. Nie kieruj się tylko opiniami.
a ja polecam kite ze sowlin zwłaszcz pana Leopolda jako instruktora.
ja polecam także Sowę jestem bardzo zadowolona a i tak wszystko zależy od instruktora....
prosze was! jak czytam wasze opinie to wydaje mi sie ze szkoły same sie reklamuja:) Sowa czy Wilk prosze was!! poraszka i zastanawiam sie czemu jeszcze ktos robi prawko u nich tragedia tak jak pan kita czy kęska:) ktory spi wiecznie jak jezdzi do sacza hihi
A ja polecam wziąć się za naukę przepisów
A ja polecam wziąć się za naukę przepisów
ja robiłem kurs u pana Piwowarczyka kat a b zdałem za pierwszym razem - wymagający gość profesjonalista - polecam
Robiłam u Piwowarczyka i nie mogłam zdać 4 razy . Zapytałam znajomych i polecili mi Sowe , zdałam za 1 razem . Polecam ! :)
Niezły refleks maliina :D Ostatni wpis z 2011 roku
Polecam robić prawoi jazdy u Gawrona i instruktora pana Pietrygę .
Ja polecam U Gawrona pana Artur Marek jest najlepszy super tłumaczy i niespotykanie spokojny .:)
Tylko pan Homa albo pan Potoniec
Wszędzie tylko nie u Gawrona! No chyba, że jesteś komunistą, popierasz burmistrza Biedę i nienawidzisz busiarzy. Wtedy Gawron przyjmie Cię z otwartymi rękami i zrobi Ci darmowy kurs :P
Polecam Zieloną elke bo masz 30 godzin jazdy po sączu a nie tak jak wszedzie indziej tracisz godziny kursu na dojazdy do sącza i z powrotem Oni cie zawoża na miejsce i ty jezdzisz nie po równej drodze do sacza tylko po miesie a właśnie to jest potrzebne do egzaminu !!!
zdecydowanie ,,u Bogdana". 36 godzin a nawet więcej w cenie 1050. wszystko profesjonalne. egzamin zdany za 1 razem.:) Polecam!:)
wszędzie byle nie u Gawrona !!! wykłady beznadziejne instruktor każe jezdzic koło swojego domu żeby sobie zabrac lekarstwa i takim sposobem godz siedzi w domu a ty w elce i godz uciekają nie polecam !!! dużo ludzi pewnie wie o kogo mi chodzi ... ATUT Nowy Sącz polecam .
Polecam Lidera w Nowym Sączu, na Długosza :)
Jak nie masz prawa jazdy to punktów nie łapiesz.
Masz do nas sprawę? Skontaktuj sie z nami mailowo kontakt@limanowa.in