Baner
10°   dziś 9°   jutro
Sobota, 20 kwietnia Czesław, Agnieszka, Marian, Czech
4270

Porady

Prawo jazdy kategoria A gdzie polecacie?

DaBomb23 2021-08-06 10:30:20
Witajcie Zapytanie takie już było jednak proszę o aktualną opinię, gdzie polecacie zrobić kurs na prawo jazdy kategorii A ? Pozdrawiam
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prawo jazdy kategoria A gdzie polecacie?
peres 2021-08-06 11:41:49
Napisz do forumowicza RAGTIME. On Ci pomoże.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prawo jazdy kategoria A gdzie polecacie?
powrotdzedaja 2021-08-06 12:22:53
A dlaczego nie do mnie? Czuję się zdradzony...
To jestem twoim wrogiem nr 1 czy nie. Masz czas do wieczora. Później jesteś pała.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prawo jazdy kategoria A gdzie polecacie?
powrotdzedaja 2021-08-06 12:23:14
Zapomniałem.


I tak jesteś pała.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prawo jazdy kategoria A gdzie polecacie?
wasylis 2021-08-06 15:44:58
@powrociedebila, te twoje rzygi, wydalane po całym portalu, wrednie cuchną.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prawo jazdy kategoria A gdzie polecacie?
powrotdzedaja 2021-08-06 15:55:07
wiesio, reaguje, znaczy pogłoski o romansie z ciepłym siurem są prawdziwe.

A teraz no
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prawo jazdy kategoria A gdzie polecacie?
powrotdzedaja 2021-08-06 15:55:18
ga i słuchaj się pana.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prawo jazdy kategoria A gdzie polecacie?
wasylis 2021-08-06 18:00:46
@powrociejebla, jesteś jak chińska podróba: tani, tandetny, szpetny, jednorazowego użytku. Taki w sam raz dla biedoty. Rzyg.







Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prawo jazdy kategoria A gdzie polecacie?
powrotdzedaja 2021-08-06 19:02:02
No ale to ty się do mnie spinasz, haha. Zmieniłeś ostatnio chłopaka, co?
A może to ciepły siur jest na nagraniu.
To że ludzie plują ci pod nogi na ulicy, to nie znaczy, że możesz się wyżywać w internetach, deklu.
A teraz noga.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prawo jazdy kategoria A gdzie polecacie?
wasylis 2021-08-06 19:28:54
@powrociejebla, jesteś jak ściek: śmierdzisz, obrzydzasz i psujesz estetykę wszędzie, gdzie się zesrasz.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prawo jazdy kategoria A gdzie polecacie?
powrotdzedaja 2021-08-06 20:16:19
Potrafisz jedynie obrażać, bo tak byłeś traktowany całe życie. Oczywiście, ja też nie pozostaję dłużny, ale słownictwo i poziom, jakie ty prezentujesz, jest żenujące i żałosne.
Nie dość tego, powtarzasz się, idioto.
Nie masz zwyczajnie pomysłu i wychodzą z ciebie najbardziej denne zakamarki.
Może ja jestem jak ściek, ty jesteś ściekiem.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prawo jazdy kategoria A gdzie polecacie?
wasylis 2021-08-06 21:57:04
@powrociepojeba, kojarzysz mi się tylko i wyłącznie z brudem. Widać jest jakiś powód, a ja ufam swoim skojarzeniom :-)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prawo jazdy kategoria A gdzie polecacie?
powrotdzedaja 2021-08-06 22:55:04
Widać jest oznacza, że go nie potrafisz podać. A ty mi się kojarzysz z notorycznymi błędami. Wiesz może, co teraz źle napisałeś? Czy jednak jesteś dnem?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prawo jazdy kategoria A gdzie polecacie?
wasylis 2021-08-07 00:25:29
@powrótjebla, a jednak moje skojarzenia są prawidłowe. Brudny flej :-)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prawo jazdy kategoria A gdzie polecacie?
powrotdzedaja 2021-08-07 01:24:33
Jedyne, co potrafisz, to pisać o brudach, ściekach, rzygach. Twój poziom. Jesteś rzygem.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prawo jazdy kategoria A gdzie polecacie?
powrotdzedaja 2021-08-07 01:24:46
*rzygiem
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prawo jazdy kategoria A gdzie polecacie?
wasylis 2021-08-07 09:58:28
@powrociepojeba, nie chce mi się z tobą o niczym innym, bo i po co, skoro i tak wszystko do rynsztoka sprowadzisz? No i te skojarzenia... :-)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prawo jazdy kategoria A gdzie polecacie?
powrotdzedaja 2021-08-07 11:48:48
Haha, ty bijesz granice choroby psychicznej. To ty wszystko sprowadzasz do poziomu dna, co ci zresztą właśnie wytknąłem, bo twoje pisanie o rzygach i smrodzie, to właśnie to.
Druga sprawa, już wiele razy pisałeś, że z głupem gadać nie będziesz i teraz znowu deklarujesz brak chęci, a jednak pocisz do mnie kolejne posty, chora istotko.
Co więcej, sam tutaj za mną przylazłeś. Sam sobie przeczysz, ty ścieku. Odpad jakich mało.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prawo jazdy kategoria A gdzie polecacie?
wasylis 2021-08-07 12:20:28
@powrociepojeba, nie chce mi się z tobą gadać. Odróżniasz gadanie od tego co napisałem, pojebku?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prawo jazdy kategoria A gdzie polecacie?
powrotdzedaja 2021-08-07 20:13:42
Więc piszesz to od kilku miesięcy i nadal do mnie piszesz. Ba, sam szukasz kontaktu, ty ścieku. Skoro nie chcesz gadać, to po co do mnie piszesz? Idź się leczyć, ty frajerze.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prawo jazdy kategoria A gdzie polecacie?
wasylis 2021-08-07 20:17:09
@powrociepojeba, rasowy debil z ciebie, nic nie dociera.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prawo jazdy kategoria A gdzie polecacie?
powrotdzedaja 2021-08-07 20:29:40
Znowu ty, baranie?
Nie chcesz ze mną gadać, to nie pisz do mnie. Sam tutaj przylazłeś, kretynie.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prawo jazdy kategoria A gdzie polecacie?
wasylis 2021-08-08 00:42:18
Ha ha ha kretyniątko nadal niczego nie kuma :-)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prawo jazdy kategoria A gdzie polecacie?
powrotdzedaja 2021-08-10 23:06:06
Znowu napisałeś?
Sam tutaj przylazłeś, przeszczepie.
To chcesz ze mną gadać czy nie?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prawo jazdy kategoria A gdzie polecacie?
wasylis 2021-08-11 15:29:19
@powrociekretynka, jasne że nie chcę. Zresztą nie gadam, co najwyżej cię gnoję :-) :-) Wiem że nie odróżniasz.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prawo jazdy kategoria A gdzie polecacie?
powrotdzedaja 2021-08-15 23:39:32
Gnoiła to cię całe życie matka, dlatego taki kretyn z ciebie.
Nadal jednak gadasz. Nie dziwię się jej, sam bym gnoił przygłupa.
A to taką miałeś zagadkę. Nie no... jednak przygłup pełną parę. Klasa sama w sobie.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prawo jazdy kategoria A gdzie polecacie?
wasylis 2021-08-16 11:20:32
@powrótkretyniatka, dysfunkcje umysłowe wyraźnie się pogłębiły, zostało ci tylko powielanie tego, co ktoś inny napisał. Jesteś żywym, choć zidiociałym przykładem podstawowego prawa ewolucji: organy nieużywane uwsteczniają się :-)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prawo jazdy kategoria A gdzie polecacie?
powrotdzedaja 2021-08-17 23:58:28
I to napisał idiota, która cały czas za mną łazi, chociaż twierdzi, że jestem dnem i nie chce ze mną żadnego kontaktu. Idiota do kwadratu, do entej.
U ciebie nawet nie ma się co uwstecznić. Zwykła gąbka jest bardziej rozwinięta, i to taka do pupy.
Tobą lekarze nawet się nie zajmują, bo większe szanse ma osoba, która wykąpie się w lawie.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prawo jazdy kategoria A gdzie polecacie?
wasylis 2021-08-18 00:05:48
@powrociedebilątka, debilku mój ulubiony, zaczynasz pobijać własne rekordy: "Tobą lekarze nawet się nie zajmują, bo większe szanse ma osoba, która wykąpie się w lawie". Padłem :-) :-) :-)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prawo jazdy kategoria A gdzie polecacie?
powrotdzedaja 2021-08-19 15:33:26
Jedyne co potrafisz teraz robić, to w kółko jak opętany wyzywać. Bierze się to z twojej bezsilności. W każdym poście, który do mnie piszesz, jedynie obrażasz. Nie masz żadnego pomysłu i z desperacji jedynie wyzywasz. Sam pokazujesz, że przegrałeś.
Oczywiście będziesz dalej stanowczo wyzywał, obrażał i to nie tylko kolejnymi epitetami, ale nawet w moim nicku.

Jak zwykle nie omieszkałeś dodać na koniec znaku, że faktycznie nie panujesz nad sobą kolejny raz, czyli tych idiotycznych dwukropków, nawiasów i myślników. Widzę, że tobie już nic nie pomoże. Wpadłeś w taki ciąg, że to prosta droga samozagłady.

Twoje kolejne posty, gdzie tylko prowokujesz świadczą o tym, że nie starcza ci już sił na walkę ze mną.
To, ile w tobie jest nienawiści widać chociażby w tym, że za każdym razem umieszczasz w moim nicku wyzwisko. Nienawiść zjada cię od środka. Ale nie jest to nienawiść do mnie, a do siebie samego. Dzięki mnie ostatecznie zrozumiałeś, że jesteś dnem i stąd takie uwolnienie emocji w moją stronę. Bo to ja tobie uświadomiłem.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prawo jazdy kategoria A gdzie polecacie?
kaziaoczko 2021-08-19 17:30:47
Ten przecinek dzedaj to chyba jakieś perpetuum mobile ...
Nie idzie tego w żaden sposób zatrzymać :)

Matka musi mieć z nim urwanie dopy ...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prawo jazdy kategoria A gdzie polecacie?
powrotdzedaja 2021-08-19 18:34:49
Ten przecinek, który ci tatuś ładował w gardełko? Wróciłaś ze zbioru truskawek z dojczów, ty pokurwasko?
Wybudzili cię z leczenia?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prawo jazdy kategoria A gdzie polecacie?
peres 2021-08-19 22:07:00
Dzedaj nie obrażaj kobiety. Jak mam się teraz na tobie wzorować?
Kogo mi proponujesz za wzór, abym mógł zostać godnym partnerem do rozmowy dla ciebie?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prawo jazdy kategoria A gdzie polecacie?
kaziaoczko 2021-08-19 22:10:48
dzedaj
"Każdy sądzi według siebie"

Współczuję wspomnień
Ja na twoim miejscu chyba bym sie pochlastała :(

Jednak jesteś mocarz ...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prawo jazdy kategoria A gdzie polecacie?
powrotdzedaja 2021-08-19 23:50:59
O, proszę, kto zaszczekał?! Nasza arcymałpka, gwiazda programu. To przecież ty jesteś głównym bohaterem.
Mogę ci zaproponować do rozmowy twojego chłopaka, który was nagrał podczas igraszek w lesie.

1. Nie obrażam kobiety. No chyba, że poradziłeś się Bęgowskiego.
2. Ty obrażałeś Panią Czesławę.
3. Jesteś szowinistą, a takich nie lubię.
4. Kobiety również szanuj, bo póki co tego nie robisz.
...
5. I HIT wieczoru - dlaczego piszesz o takich porach? Odpowiedz w końcu.
aaaa...
6. I wzorujesz się na jureczku. Nie mieszaj mnie z resortowymi bękartami.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prawo jazdy kategoria A gdzie polecacie?
powrotdzedaja 2021-08-19 23:51:55
perskie oczko, poszło w pięty, co? Taka malutka jesteś teraz. Myślałaś, że jesteś taka do przodu, a się okazało, iż jesteś w zadku. Kup sobie nowy garnek.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prawo jazdy kategoria A gdzie polecacie?
kaziaoczko 2021-08-20 07:05:28
:D :D :D

Po raz drugi.
https://www.blasty.pl/upload/images/large/2016/07/mowili-ze-mam-nierowno-pod-sufitem_2016-07-19_19-58-27.jpg
Bo za pierwszym razem najwyraźniej nie zrozumiałeś :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prawo jazdy kategoria A gdzie polecacie?
peres 2021-08-20 09:23:35
Dzedaj bądź bardziej konkretny i odpowiedz na moje pytanie. Nie wątpię, że kto jak kto, ale ty je rozumiesz, a mimo to nie odpowiadasz. A jak z tym sufitem? Równo tam masz?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prawo jazdy kategoria A gdzie polecacie?
wasylis 2021-08-20 11:39:58
@powrociedebilka,widzę, że miałeś jakiś przymusowy post od sieci, bo dopadłeś do niej, jak kurwizja do szamba he he he. Ja na twoim miejscu nic bym nie pisał, bo twoje pozowanie na prawdziwego, inteligentnego, szanowanego, opanowanego faceta rozwiewają się po jednym zdaniu, które wyrzygasz. No i nie zapominaj, że każdy ten zlepek debilizmów może w przeczytać, kompletny przegląd na twoim profilu to żywa karta chorobowa i prawdziwa twarz kretyniątka :-)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prawo jazdy kategoria A gdzie polecacie?
bulkatarta 2021-08-20 17:12:05
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prawo jazdy kategoria A gdzie polecacie?
Maryla 2021-08-24 18:13:17
Kiedy już zdasz prawo jazdy i będziesz mógł bezpiecznie poruszać się po drogach,warto zadbać o dobrze dobrane ubezpieczenie. Unilink, na swojej stronie przedstawia nie tylko ofertę ubezpieczeniową, ale też zamieszcza porady i wskazówki dla każdego sympatyka motorów, posiadacza auta czy podróżnika https://unilink.pl/porady/mandat-za-zbyt-wolna-jazde-czy-to-mozliwe
Warto,poszerzać swoją wiedzę,być na bieżąco.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prawo jazdy kategoria A gdzie polecacie?
powrotdzedaja 2021-08-26 11:59:53
perskieoczko, dobrze że ubezpieczyciel cię zrozumiał, haha. Albo ten kierowca, któremu przywaliłaś lampę.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prawo jazdy kategoria A gdzie polecacie?
powrotdzedaja 2021-08-26 12:00:38
siurasek, czyli co? Udajesz znowu głupa? A nie, nie udajesz... hehe, pozdrów Antoniego.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prawo jazdy kategoria A gdzie polecacie?
powrotdzedaja 2021-08-26 12:39:47
wiesiu, a ty znowu tutaj wymiotujesz nienawiścią? Pasuje do ciebie ten banał, że musisz być bardzo smutnym człowiekiem.
Sam z siebie robisz debila cały czas pisząc, że nie masz ochoty gadać, ale sam szukasz ze mną kontaktu. Jedyne co potrafisz, to obrażać jak poparzony. Mam nadzieję, że nie kwasem, a wrzątkiem. Dlatego, że lituję się nad twoją nie...ogarniętą osobą i współczuję ci. Smutno mi, że tacy ludzie jak ty są tacy smutni.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prawo jazdy kategoria A gdzie polecacie?
powrotdzedaja 2021-08-26 12:44:01
A i jeszcze zapomniałem dodać, żebyś trzymał bezpiecznie nagranie twoich zabaw/przygód z siurkiem, bo kiedyś ci prokurator wjedzie na chatę i wszyscy zobaczą wasze hentaje.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prawo jazdy kategoria A gdzie polecacie?
wasylis 2021-08-26 13:04:48
Pamiętaj @powrociekretyniątka, konto na tym portalu to twoja karta chorobowa, przyda ci się kiedyś :-). Właściwie już mógłbyś zacząć się leczyć, bo widzę że wali w dekielek coraz bardziej he he he.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prawo jazdy kategoria A gdzie polecacie?
kaziaoczko 2021-08-26 14:44:35
Riposta po 6 dniach na odpowiednim pięciolatkowi poziomie :)
No ! Muszę przyznać że jest moc :D
- ale baardzo daleko od ciebie :D :D :D
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prawo jazdy kategoria A gdzie polecacie?
peres 2021-08-26 15:12:18
@dzedaj agugu. Wreszcie mam pewność, że zrozumiałeś.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prawo jazdy kategoria A gdzie polecacie?
powrotdzedaja 2021-09-09 19:13:21
wieśku, tyle raz już podawałeś swoje imiona, kretyn, debil, i nadal się przedstawiasz. Znaczy, że matka przewidziała i dobrze ci imiona dobrała. A, no i miałeś do mnie nie pisać, a cały czas to robisz, czym pokazujesz, iż za każdym razem boli cię moja riposta. Sam siebie kompromitujesz.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prawo jazdy kategoria A gdzie polecacie?
powrotdzedaja 2021-09-09 19:16:18
perskie oczko, straszne, odpowiedziałem po 6 dniach. Kryminał, a ty po ilu dniach tutaj odpowiedziałaś, he?
Mówisz, pięciolatka? No tak :D:D:D:D. To by się zgadzało.
Ja przynajmniej mam auto całe, a ty jeszcze czoło sobie rozwaliłaś. I już krwawisz z dwóch miejsc. A nie, w tym wieku, to już z jednego, hahaha.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prawo jazdy kategoria A gdzie polecacie?
powrotdzedaja 2021-09-09 19:17:41
siurek, a ty nadal jeszcze w wieku niemowlęcym? Ciągle te słowa siedzą ci w głowie?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prawo jazdy kategoria A gdzie polecacie?
wasylis 2021-09-09 23:14:18
@powrociekretyniątka, daj się zaszczepić przeciw tej pandemii, bo dla ciebie zachorowanie i następstwo w postaci mgły pocovidowej pozbawi cię reszty rozumu, którego przecież nie masz za wiele, prawda? :-)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prawo jazdy kategoria A gdzie polecacie?
powrotdzedaja 2021-09-10 00:10:36
Jeju, ale ty się zawsze tak starasz mi dopiec, że aż widać, iż jestem twoim problemem nr jeden w życiu. Nawet coś tam sapiesz do mnie o covidzie. Ja nie wiem, czy matka czy ojciec ci wiedzę do głowy łopatą kładli, ale z całą pewnością robili to po pijaku. Z resztą widać, że pochodzisz z rodziny patologicznej. Tylko wtedy na gówniaka 500+ nie było, a jeszcze pewnie dostawali wpier.ol od sąsiadów za twoje cwaniakowanie.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prawo jazdy kategoria A gdzie polecacie?
powrotdzedaja 2021-09-10 00:10:37
Jeju, ale ty się zawsze tak starasz mi dopiec, że aż widać, iż jestem twoim problemem nr jeden w życiu. Nawet coś tam sapiesz do mnie o covidzie. Ja nie wiem, czy matka czy ojciec ci wiedzę do głowy łopatą kładli, ale z całą pewnością robili to po pijaku. Z resztą widać, że pochodzisz z rodziny patologicznej. Tylko wtedy na gówniaka 500+ nie było, a jeszcze pewnie dostawali wpier.ol od sąsiadów za twoje cwaniakowanie.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prawo jazdy kategoria A gdzie polecacie?
wasylis 2021-09-10 09:49:32
@powrociepojeba, mam dla ciebie złą wiadomość- ty już masz te mgłę pocovidową. Zostały ci tylko dwa zwoje mózgowe, o jeden więcej niż kurze. Ten dodatkowy po to, żebyś nie srał, jak ona, po podwórku.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prawo jazdy kategoria A gdzie polecacie?
powrotdzedaja 2021-09-10 10:57:11
Czyli od wczoraj nie wymyśliłeś żadnej nowej opowieści? dzi.ka poszła zamiatać ulice? A ty biedny zostałeś w ruderze. Może siuras ci przyniesie garnek zupy, a potem pobzykacie się przed kamerką, gejsze spragnione. Niewyżyte homo erectus.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prawo jazdy kategoria A gdzie polecacie?
wasylis 2021-09-10 12:26:59
He he he, powrocieduraka, tobie już tylko zostało pisać debilizmy jak wyżej, to szczyt twoich i tak marnych możliwości. No debil totalny i kompletny, już nawet w tym kierunku nie możesz się rozwinąć :-).
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prawo jazdy kategoria A gdzie polecacie?
powrotdzedaja 2021-09-10 13:00:30
Powtarzasz się już do znudzenia i piszesz to samo. Człowieku, poproś sąsiada, żeby ci coś nowego wymyślił poza tym ściekiem, rynsztokiem, który jest całościową wizytówką twojej wątpliwej osoby. Ludzie plują na ciebie na ulicy. A tfu, ty kasztanie. Obyś sczezł w czeluściach Tartaru, rzucam na ciebie klątwę, szatanie.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prawo jazdy kategoria A gdzie polecacie?
kaziaoczko 2021-09-10 19:36:51
dzedaju
Właściwie, wszystko co trzeba już ci napisałam.
Może więc poprostu wejdź
na mój profil i przeczytaj to wszystko jeszcze raz.
Ze zrozumieniem ;)
Może coś zostanie.
Gdyby jednak nie, to mam dla ciebie lekturkę : "samouwielbienie"

https://zdrowie.radiozet.pl/Psychologia/Zaburzenia-osobowosci/Osobowosc-narcystyczna-co-to-objawy-leczenie-patologicznego-narcyzmu
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prawo jazdy kategoria A gdzie polecacie?
powrotdzedaja 2021-09-10 20:59:43
perskie oczko, mam czytać te grafomanię? Tej wątpliwej jakości hejt? Rozumiem, że to twoje największe osiągnięcie w życiu. No poza tym przydzwonieniem komuś w maskę.
Widzę lektura dogłębnie przez ciebie poznana. Pewnie dużo lubisz czytać na swój temat. Masz rację, twój profil to twoja wizytówka. A tam jedynie hejt, tylko w tym celu założyłaś konto.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prawo jazdy kategoria A gdzie polecacie?
powrotdzedaja 2021-09-10 21:01:15
Zdajesz sobie sprawę, że rzucając komuś artykuł o chorobie psychicznej jedynie pokazujesz, że tyczy się to ciebie? Lepiej nie próbuj leczyć innych, bo jedynie możesz mu zaszkodzić. Trzeba chronić ludzi od takich jak ty.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prawo jazdy kategoria A gdzie polecacie?
wasylis 2021-09-11 00:41:11
@powrociekretynka, położyłeś mnie na łopatki, do teraz ze śmiechu nie mogę powstać :-) :-) . Cytuję : "Obyś sczezł w czeluściach Tartaru, rzucam na ciebie klątwę, szatanie." Dobre :-) :-). Kiedy debilku egzorcyzmy?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prawo jazdy kategoria A gdzie polecacie?
powrotdzedaja 2021-09-12 17:02:26
Raczej przez kolano to cię ojciec powinien przełożyć, a jedynie ty się możesz kłaść na swoich domownikach. To tyle w kwestii twojej głupiej zaczepki.
Egzorcyzmy jak dostaniesz zaświadczenie, że zacząłeś brać leki i nie stanowisz zagrożenia dla innych. A, i już wiemy, jak masz na imię, debilu, więc nie musisz się przedstawiać.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prawo jazdy kategoria A gdzie polecacie?
kaziaoczko 2021-09-12 19:45:58
nudaa !
dzedaju, twoje loty są na wysokości
poniżej poziomu morza
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prawo jazdy kategoria A gdzie polecacie?
wasylis 2021-09-12 19:56:06
Ha ha ha @powrótkretyniatka zaliczył nurkowanie we własnym szambie :-).
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prawo jazdy kategoria A gdzie polecacie?
wasylis 2021-09-12 20:03:52
Tak na boczku mam pytanie: te badania psychiatryczne to masz jeszcze ważne? Mam wrażenie, że wymagają pilnej aktualizacji, bo zdecydowanie nie opisują aktualnego stanu :-)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prawo jazdy kategoria A gdzie polecacie?
powrotdzedaja 2021-09-13 14:37:11
perskie oczko, hejterka, sama się przyznała. Haha, tak bardzo nienawidzi innych, że zakłada konta, żeby ich obrażać. Żenujący odchód.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prawo jazdy kategoria A gdzie polecacie?
powrotdzedaja 2021-09-13 14:39:19
debilku, nadal pijesz
O jakich badaniach piszesz? Halucynacje masz? To pewnie o swoich pisałeś. No i git riposta dla debila.
Ty się wysilasz, a ja jedynie odbijam twój rynsztok. Wystarczyło cię przycisnąć, żebyś pokazał swoją prawdziwą twarz. To że nawet matka dała ci na imię debil, to dużo mówi o tobie i twojej rodzinie.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prawo jazdy kategoria A gdzie polecacie?
wasylis 2021-09-13 19:34:11
@ powrociekretynka, mówię o badaniach psychiatrycznych, nie umiesz czytać? Wyniki poprzednich masz zdecydowanie nieaktualne :-) :-) Zdebilałeś kompleksowo :-)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prawo jazdy kategoria A gdzie polecacie?
kaziaoczko 2021-09-13 20:16:29
Chyba był rozbłysk na słońcu i dzedaj sie przebiegunował. Zamieniło mu górę z dołem :D
Dostał lewych obrotów i lata do tyłu po wszystkich wątkach :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prawo jazdy kategoria A gdzie polecacie?
powrotdzedaja 2021-09-13 20:29:06
Mówisz?
Przecież podobno ze mną nie chce ci się gadać. Cały czas sobie przeczysz, debilu. Jednak matka ci dobrze dała na imię. Ale ja nigdy nie pisałem o żadnych badaniach w mojej sprawie. Czyli jednak masz halucynacje i pomyliłeś ze sobą. Nie utożsamiaj mnie z sobą, chory patusie. Widzę, że choroba postępuje. Nie współczuję.
Zdebilałeś? Tak ci lekarz powiedział?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prawo jazdy kategoria A gdzie polecacie?
powrotdzedaja 2021-09-13 20:33:50
perskie oczko podobno pijesz zatrutą wodę. Podobno rodzina ci gnojówkę podaje na porost włosów, bo zaczęłaś łysieć, ale niestety skutki uboczne są takie, że i tak już tępa osoba tępieje jeszcze bardziej.
Twierdziłaś, że to ja niby obrażam innych, ale prawda jest taka, że tego nigdy nie udowodniłaś, a tym bardziej nic do ciebie nie pisałem. Więc sama się przyznałaś do bycia hejterką, tu urfiszonku.
Jesteś tak beznadziejna i nieporadna życiowo, że nawet na portalu tutaj błagałaś o pomoc w jakiejś błahej sprawie i nawet nie wysiliłaś się, żeby zmienić nick.
Było tutaj wielu użytkowników, którzy naprawdę obrażali i jeśli ja dopiero byłem motywacją dla ciebie, żeby założyć konto, to naprawdę musisz mieć wobec mnie kompleksy. Pewnie masz małego.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prawo jazdy kategoria A gdzie polecacie?
powrotdzedaja 2021-09-13 20:37:22
Może gdybym się skompromitował tak jak ty takim żebraniem, to by mi twoje komentarze dopiekły. Ja na szczęście takich kompromitacji nie mam, więc zawsze się śmieje z tępoty, którą prezentujesz swoimi komentarzami.
Wystarczy wejść na twój profil, żeby zobaczyć twój hejt.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prawo jazdy kategoria A gdzie polecacie?
kaziaoczko 2021-09-13 21:03:37
:D :D :D
bez komentarza :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prawo jazdy kategoria A gdzie polecacie?
kaziaoczko 2021-09-13 21:09:36
"Pewnie masz małego."
Tak :D
pod lupą nie zobaczysz :D
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prawo jazdy kategoria A gdzie polecacie?
wasylis 2021-09-13 22:45:29
Ha ha ha @ powrótkretyniątka wiesz czym się różni mózg od rozumu? Mózg ma każdy, chociaż w twoim przypadku skrajnie zdeformowany. Poczytaj durnoto chociażby kilka swoich ostatnich wpisów i idź się powstydzić do kąta. A zresztą zostań, przynajmniej jest zabawa :-) :-)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prawo jazdy kategoria A gdzie polecacie?
powrotdzedaja 2021-09-13 23:59:39
perskie oczko, no ale przynajmniej potwierdziłaś, że masz.
:D:D:D:D:D:D
Jeszcze więcej, kukiełko.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prawo jazdy kategoria A gdzie polecacie?
powrotdzedaja 2021-09-14 00:03:16
debilku, na pewno jesteś przekonany, że każdy? To weź nóż i wykrój sobie skórę, a potem młotkiem przebij czaszkę. Zobaczysz, jak bardzo się myliłeś. Wtedy zrozumiesz, że twoja głupota sięga samych początków. Ale niestety - wstydu nie masz, więc o czym mowa.
Mam nadzieję, że przynajmniej twoi rodzice mają wstyd i już dawno poznali kulturę Japonii.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prawo jazdy kategoria A gdzie polecacie?
kaziaoczko 2021-09-14 07:19:25
:D
dzedaju,
Widziałeś kiedy nagą kobietę ? :)
Masz dwóch tatów i do jednego z nich mówisz mamo ? :)
Który ma małego, ten tata czy ten mama ? :)

P.S.
Może to i dobrze że nie wiesz co i jak :D
Przynajmniej nie przedłużysz swojego' gatunku :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prawo jazdy kategoria A gdzie polecacie?
powrotdzedaja 2021-09-21 23:29:10
O, ale ci nerwy, debilko, puściły. Ładnie opisałaś swoją rodzinę. Brawo, teraz mamy przynajmniej jej pełen obraz. Gender pełną parą. Ten nadmiar znaków interpunkcyjnych tym bardziej o pokazuje.
Może weź jakieś leki? Czyżby ci się już skończyły?
Ty na pewno go nie przedłużysz, jak będziesz tak jeździć. Chociaż może umrzesz z głodu, skoro nawet na poradę prawną nie masz.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prawo jazdy kategoria A gdzie polecacie?
wasylis 2021-09-22 10:55:47
@powrociekretyniątka, ale bełkot, czytałeś te swoje wypociny przed wrzuceniem? Wygląda na to, że masz utrudniony dostęp do lekarza i jedziesz na teleporadach, nietrafionych zresztą :-) :-)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prawo jazdy kategoria A gdzie polecacie?
powrotdzedaja 2021-09-22 11:32:50
debilek, pisdeczek, znowu się uaktywnił. Wypuścili cię po dwóch tygodniach?
Znowu się kopiuje!
KSERO!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prawo jazdy kategoria A gdzie polecacie?
wasylis 2021-09-22 12:43:52
@powrótdebilka, 100% kretyna w kretyniatku, nadmiar wylewa się bokiem. Gratuluje pełni, debilku :-). I nalegaj na osobiste spotkanie z lekarzem, martwię się o ciebie he he he :-)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prawo jazdy kategoria A gdzie polecacie?
powrotdzedaja 2021-09-22 14:35:27
KSERO znowu atakuje. Desperat bez pomysłu, którego nawet własna matka debilem nazwała i wpisała w papiery.
:):):):):)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prawo jazdy kategoria A gdzie polecacie?
wasylis 2021-09-22 14:50:12
@kretyniątko, przecież cię nie obrażam, tylko stawiam diagnozę. A że ciągle taką samą? Niestety zaprzestałeś leczenia, to i stan ten sam i diagnoza nie może być inna. Chociaż właściwie nie powinna być taka sama, ale stopniowanie kretynizmu nie ma sensu, prawda?
P.S. Nie wstydzisz się publicznie eksponować swoich ułomności umysłowych?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prawo jazdy kategoria A gdzie polecacie?
powrotdzedaja 2021-09-22 15:36:58
KSERO desperat znowu nie ma pomysłu. Znowu będzie się popisywać swoim rynsztokiem. Debil z urodzenia.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in