Baner
8°   dziś 3°   jutro
Sobota, 20 kwietnia Czesław, Agnieszka, Marian, Czech
1994

Tematy archiwalne

PRACA

miszmasz88 2010-02-01 20:00:59
Szukam pracy w Limanowej i okolicach. Orientujecie się może gdzie teraz można się przyjąć ??? ;)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: PRACA
konto usunięte 2010-02-01 20:25:24
To zależy w jakim zawodzie, branży poszujesz pracy?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: PRACA
miszmasz88 2010-02-01 21:34:08
hmmm branża , ogólnie mogę być sprzedawcą, kierowcą kat "B" , w budownictwie też pracowałem ... wykształcenie średnie,
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: PRACA
darek05l 2010-02-02 13:02:26
noo szczerze Ci powiem, że na kolana to mnie nie powaliłeś
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: PRACA
HiKrush 2010-02-02 13:39:32
Chwali się, że mnie zna, więc dziwię się, że jeszcze nie zasypały go propozycje pracy.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: PRACA
miszmasz88 2010-02-02 14:28:27
haha widzisz HiKrush znam Cie i to dobrze . Tutaj w internecie to taki mądry jesteś a w realu np dawniej w szkole to taka szara myszka, która mało mówi :D taka prawda ;p
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: PRACA
HiKrush 2010-02-02 14:41:58
Słuchaj, stary, to, że z Tobą nie gadałem nie znaczy, że się nie odzywałem, if you know whadda mean;)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: PRACA
Kinia 2010-02-02 16:08:56
Wystarczy trochę odejść od komputera, pochodzić po mieście i poszukać. Może udać się do PUP-u, tam jest dużo ogłoszeń o tak szerokim zakresie... Ps. Chyba ktoś tu nie wiem co znaczy "szara myszka"
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: PRACA
Kinia 2010-02-02 16:13:53
Wystarczy trochę odejść od komputera, pochodzić po mieście i poszukać. Może udać się do PUP-u, tam jest dużo ogłoszeń o tak szerokim zakresie... Ps. Chyba ktoś tu nie wiem co znaczy "szara myszka"
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: PRACA
miszmasz88 2010-02-03 00:32:05
aha Kinia czyli tobie o to chodzi że jeśli spróbuję zapytać na forum czy wie ktoś o jakiejś ewentualnej pracy w KLI to od razu jestem "szara myszka " tak? hehe wysoki poziom inteligencji IQ masz, rzeczywiście. No wiesz no problem jest sprawdzić na pup.limanowa.pl oferty pracy nawet na limanowa.in są ogłoszenia. Więc podaje do ogólnej wiadomości ludziom bez wyższego IQ tak, sprawdzałem też oferty w PUP i chodziłem po mieście. Ale wiesz czasem ktoś wie o jakiejś pracy,czasem też na czarno, nie całkiem legalnie. I taką pracą na czarno w czasie wszechobecnego kryzysu nie pogardze, bo aż taki sumienny nie jestem żeby być super z prawem hehe nikt frajerem nie jest. pzdr gruszka, czasem pomyśli, myślenie nie boli, podobno :D
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: PRACA
miszmasz88 2010-02-03 00:33:33
sorry kinia nie gruszka :D "Myślenie nie boli" nie zapytałaś czy nie pytałem w Pup-ie i po mieście a już wnioskujesz że nie pytałem i że jestem szarą myszką, jesteś coś jak błazen tego portalu HiKrush , pzdr
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: PRACA
Kinia 2010-02-03 08:30:39
Po pierwsze nie użyłam w twoją stronę żadnych obraźliwych słów i nie życzę sobie żebyś to ty mnie obrażał. Nie wszystko co jest w necie i na ogłoszeniach jest prawdą to po pierwsze, dużo ogłoszeń nawet na nie nie trafia, gdyż odrazu w pokoju są komuś przydzielane. Wystarczy trochę popytać. Nie powiedziałam nigdzie że pytanie w necie jest złe ale tak na logikę to chyba każdy kto będzie wiedzieć o fajniejszej pracy nie poda jej w necie dla obcego... A tym bardziej jak to nazwałeś "na czarno" mogłoby to zajść gdzieś dalej i byłoby nie przyjemnie". Z własnego doświadczenia mogę Ci powiedzieć że myślenie nie boli widocznie nie wiesz jeszcze jakie to uczucie... Nigdzie nie nazwałam cię również szarą myszką chodziło o mylenie pojęć...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: PRACA
kpiarz 2010-02-03 09:54:00
Każdego dnia stwierdzam na nowo, iż głupota ludzka nie zna granic. Użytkownik oficjalnie na łamach ogólnodostępnego portalu oferuje łamanie prawa czyli podjęcie zatrudniania "na czarno". Czy ty człowieku na prawdę myślisz, że jesteś tu anonimowy?!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: PRACA
HiKrush 2010-02-03 14:08:25
Znaczy się o ile samo przyznawanie się do chęci popełnienia przestępstwa może być ukarane administracyjnie, tak obrażanie użytkownika Kinia może się skończyć o wiele gorzej.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: PRACA
Kinia 2010-02-03 18:32:44
Co sugerujesz??... Przecież ja nie jestem groźna ;)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: PRACA
konto usunięte 2010-02-03 22:31:28

Komentarz usunięty przez administratora ze względu na obraźliwą treść

Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: PRACA
konto usunięte 2010-02-04 13:34:31

Komentarz usunięty przez administratora ze względu na obraźliwą treść

Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: PRACA
HiKrush 2010-02-04 13:55:28
Tak, mam znajomości u admina i od dwudziestu minut proszę, żeby nie usuwał Twojego obrażania mnie. Jestem jak najbardziej za tym, żeby wszyscy zobaczyli, jaki poziom prezentujesz takimi tekstami o mnie.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: PRACA
boss1 2010-02-04 20:15:20
HiKrush weź się za jakąś robotę a nie siedź cały czas przed komputerem. Straszysz i obrażasz innych, śmieszne... cała kultura nabyta w "MECHANIKU" GRATULACJE!!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: PRACA
miszmasz88 2010-02-04 22:26:28
mechaniku? możliwe, myśle że raczej wpłyneło na jego psychikę ta słynna Elitarna Szkoł Pasiena Bydła Rogatego WSPBR w skrócie. Wiesz z tego co wiem to chodzą tam i młodzi którym nie chce się uczyć i starzy , mamusie , ojcowie itp. wiesz poziom nieziemski, wystarczy być na egzaminie i masz zdane. Na koniec semestru mają egzaminy tzw sesję jak na studiach, podejrzewam że HiKrush ma teraz sesje w tej szkole i chłopak myśli żeby nie spóźnić się na zajęcia bo nie zda, wystarczy że jest i zdane, jakie czasy ELITA, :D:P
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: PRACA
rysiek1213 2010-02-05 10:02:58
"Jeśli pracę dostać chcesz musisz łasić się jak pies , a ja , jako fajny gość dam do ogryzienia kość "
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: PRACA
konto usunięte 2010-03-25 14:38:34
Szukam pracy na terenie limanowej,może być na umowie zlecenie lub na umowie o dzieło. Jestem kobieta niepracująca, żadnej pracy się nie boję.Czy ktoś mnie zechce bez zobowiązań/ Chętnym podam numer telefonu.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: PRACA
borek 2010-03-28 14:54:39
Bez znajomości w limanowej nikt pracy nie znajdzie.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in