7°   dziś 11°   jutro
Środa, 24 kwietnia Aleksy, Horacy, Horacja, Grzegorz, Aleksander, Fidelis, Bona, Jerzy
1205

Hyde Park

Praca za kierowcę

konto usunięte 2013-05-31 11:20:11
Mam pytanie. Na tym portalu w dziale praca jest oferta za kierowcę w systemie dwie zmiany.

http://limanowa.in/ogloszenia/praca;zatrudnie-kierowcow,64136.html

Oferta niedawno dodana. Po wysłaniu podania i CV w odpowiedzi dostałem e-mail o następującej treści:

Witam.

Piszemy do Ciebie, ponieważ bardzo zainteresowało nas Twoje CV. Jesteśmy gotów podpisać z Tobą umowę od zaraz, ale przed wszystkimi formalnościami mamy do Ciebie jeszcze kilka ścisłych pytań oraz mały test, który zajmie Ci kilka minut. Jest to ostatni etap rekrutacji.

Pytania oraz Test - http://hostujmy.pl/download/52968/GM0MTh

Po otrzymaniu odpowiedzi oddzwonimy do Ciebie w celu uzgodnienia miejsca spotkania. Pozdrawiam

Zastanawiam się co z tym zrobić dalej, tam podałem miejsce swojej pracy i inne informacje o sobie a także zdjęcie. Widzę, że ktoś sobie robi jaja z szukających pracy, a nie wiem w jakim celu zbiera CV i po co je gromadzi. Podejrzewam, że może ktoś tym sposobem zbiera dane osobowe numery telefonu adresy e-mail i sprzedaje, korzystając z okazji,że można łatwo w ten sposób na tym zarobić. Ktoś z was pobrał te pliki za które trzeba było zapłacić ?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Praca za kierowcę
asik 2013-05-31 12:13:29
nie baw się w to, ostatnio oglądałam w telewizji program na ten temat, bardzo przestrzegano przed tego typu ofertami, zbierają dane( wiek, daty ur,telefony, e mail, oraz proszą np o przelanie symbolicznej złotówki celem potwierdzenia wiarygodności lub jakiejś opłaty)i oszust ma wszystko, nr konta i dane. handluje danymi, bierze kredyt w pseudo banku, lub kupuje na raty, itp. a ty zostajesz z długami.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Praca za kierowcę
konto usunięte 2013-05-31 12:38:36
Dzięki za szybką odpowiedź. Właśnie zastanawiam się co z tym zrobić dalej, czy nie zgłosić tego na Policję. Myślę, że więcej jest takich osób które skuszeni ofertą pracy uległy pokusie tej oferty. Jeżeli ktoś odpowiedział na tą ofertę niech się odezwie na forum.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Praca za kierowcę
cabaj 2013-06-23 19:33:13
to przekręt jak nic, należy uważać na takie ogłoszenia,
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Praca za kierowcę
aneta12 2013-06-24 08:27:05
Jak szukasz pracy to widziałam ogłoszenie na kopernika do delikatesów centrum na magazyniera ale wszyscy mówią że tam to sajgon a nie praca ale można spróbować
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in