12°   dziś 16°   jutro
Piątek, 26 kwietnia Marzena, Klaudiusz, Maria, Marcelina, Ryszard
4272

Porady

Praca w firmie ADMIL

antika 2011-08-17 18:54:36
Witam, mam takie pytanie czy ktoś pracuje w firmie Admil w Limanowej? Widziałam ogłoszenia o pracy w tej firmie i zastanawiam się jak wygląda u nich praca?. Jakie zarobki?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Praca w firmie ADMIL
renesa 2011-08-18 22:32:52
hej
ja nie pracowałam tm, ale wcześniej czytałam na forum w internecie, dużo piszą i z tego co widzę, jest to raczej prawda. początkowo mówią ci że pracujesz za 7 zł, a p podpisaniu umowy masz płacone 4 zł/h, no chyba że sprzedasz w miesiącu min 6 pakietów z Orange/TP/Netii, to będziesz mieć te 7 zł, co sprzedaż takich pakietów często gramiczy sie ponoć z cudem.
w sumie ja tam nie pracowałam, piszę tylko to, co pisali w większości inni internauci na forum.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Praca w firmie ADMIL
Admil 2011-08-18 23:34:05
Witam

Dostałem informację, że na tym forum padło pytanie dot. firmy, więc chętnie coś napiszę. ADMIL Sp. z o.o. jest jednym z największych Polsce partnerów TP S.A. Limanowski oddział działa od kwietnia. Na dzień dzisiejszy zatrudniamy 35 pracowników, a w najbliższym okresie planujemy rozbudowę oddziału dzięki czemu zatrudnienie znajdzie ok. 20 nowych osób. Nie jestem z Limanowej, ale poznałem już trochę tutejszy rynek pracy i wiem, że tym samym będziemy jednym z największych pracodawców w regionie.
W dużym uproszczeniu praca naszych doradców polega na pozyskiwaniu klientów na usługi Telekomunikacji Polskiej S.A. Obsługujemy cały kraj w segmencie klientów indywidualnych.
O szczegółach zatrudnienia nie będę się rozwodził, bo są to kwestie indywidualnych ustaleń z poszczególnymi pracownikami. Naszym doradcom oferujemy różne formy zatrudnienia - umowa o pracę, umowa zlecenie, staż. W kwestie wynagrodzeniowe również nie chcę się zagłębiać na forum. Napiszę jedynie, że podane powyżej liczby nijak mają się do rzeczywistości.

Nie śledzę tego forum, więc w razie pytań zapraszam bezpośrednio do mnie. W miarę możliwości czasowych postaram się odpowiedzieć na każde pytanie.

K. Bartkiewicz
504-043-661
krystian.bartkiewicz@admil.net.pl
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Praca w firmie ADMIL
Przeciwny 2011-08-19 08:34:32
Panie K.Normalnie to co Pan nam tutaj pisze to wychodzi na to ze firma miodem i mlekiem plynaca hehe.A ja niestety miełem kilka razy stycznosc z TP SA i firmami wspołpracujacymi i wiem ze to wszystko co mowicie i piszecie to takie słodkie pierdzenie.Tak naprawde walicie takie wałki na ludziach ze szkoda sie denerwowac.Jedyne co mozna u Was polubic to tylko reklame.A o jesli chodzi o pieniadze to chcielibyscie zeby pracowac u was za darmo.Kozystacje z tego ze jest takie kolosalne bezrobocie w naszym regionie i wykorzystujecie ludzi do maximum.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Praca w firmie ADMIL
renesa 2011-08-23 23:21:55
Panie Krystianie, to czemu wciąż nie macie wystarczającej liczby pracowników? Skoro tak u Was dobrze?
Wszyscy od Was spierniczają, i mają nie ciekawe zdanie o tej firmie. Czemu w wielu miastach pojawiacie się a za niedługo znów znikacie? Jakoś Wam ta robota nie idzie.
A kto według Pana będzie pracował 164 godziny miesięcznie za 710 zł?
Bo tyle wychodzi około, jeżeli dany pracownik nie sprzeda tych "pakietów"?
No na pewno Pan śledzi różne fora, a także i to, więc niech Pan coś konkretnego się wypowie, bo tracicie w oczach, a to nic dobrego nie wróży, oj nie będzie premii...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Praca w firmie ADMIL
pracownik 2011-09-04 00:18:10
To zwyczajni naciągacze. Nie polecam. Przekonałem się na własnej skórze, że to co piszą w internecie to przykra prawda. Oszukują i wyzyskują pracowników. NIe POLECAM !! Szkoda zdrowia, czasu i pieniędzy ;/:/;/
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Praca w firmie ADMIL
Tunka 2011-09-06 00:59:07
Ja także nie polecam tam pracować, na początku wszytsko pięknie ładnie zarobki mega wysokie a później ukazuje się cała prawda... dokładnie to szkoda czasu pieniędzy i zdrowia, niestety też sie dałam nabrać...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Praca w firmie ADMIL
Tunka 2011-10-24 00:26:08
Nawet nie probójcie oszuśći ja czekam na swoją wypłąte już 2 miesiąc i kilka koleżanek też! zdaje się że wkońcu trzeba się udać do sądu pracy!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Praca w firmie ADMIL
konto usunięte 2011-10-25 15:29:49 Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Praca w firmie ADMIL
konto usunięte 2011-12-30 12:27:52
NIESTETY SAMA TAM PRACOWAŁAM I NIE DOSTAŁAM ANI GROSZA.CO ONI SOBIE MYŚLĄ ŻE UJDZIE IM NA SUCHO!!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in