14°   dziś 18°   jutro
Czwartek, 28 marca Aniela, Sykstus, Joanna, Antoni, Sonia
4270

Porady

Praca chałupnicza

777grzes 2013-12-11 17:05:09
Witam! Mam takie pytanie czy ktoś pracował w chałupnictwie tzn przy składaniu długopisów?? I czy ktoś zna uczciwą firmę bo dużo się ich reklamuję ale też dużo się słyszy o oszustach... Z góry dziękuję za odp:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Praca chałupnicza
hail 2013-12-11 18:40:53
Ściema, polegająca na tym, że musisz kupić na początek jakiś starter czy coś takiego. Oczywiście nigdy się tym nie parałem, ale taką opinię słyszałem już wieki temu :D
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Praca chałupnicza
Kosmata 2014-10-31 03:31:57
Odradzam wszelkiego rodzaju prace chałupnicze! tzn. te z rozmaitych ogłoszeń typu "składanie długopisów" czy "montaż biżuterii". W ten sposób ogłaszają się najczęściej oszuści. Za to za samą pracą w domu jestem jak najbardziej. Można np. zainteresować się tematem pracy zdalnej. Ja kiedyś wykonywałam tłumaczenia na tej właśnie zasadzie, a ogłoszeń szukałam w internecie, na różnego rodzaju portalach z ofertami zleceń, np. na Oferii. Jest wiele profesji, które można wykonywać na zasadzie pracy zdalnej, jest ona jednak niestety nadal mało popularna w naszym kraju http://www.praca-chrzanow.info/porady-dla-pracownikow/390/praca-zdalna-jest-malo-popularna
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Praca chałupnicza
1234567 2014-10-31 07:46:46
tak jak pisze hail, tylko, że zwykle tej zakupionej partii towaru, nikt póżniej od ciebie nie odbierze, a zetem NIE ,NIE ,NIE!!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Praca chałupnicza
gambi 2015-09-10 20:39:34
A jakie tam składanie długopisów daj pan spokoj:) Ten temat to jedno wielkie naciagactwo, dlugopisy produkuja w fabrykach made in china wiec nie wiem co to za bezmozg wymyslil caly ten temat skladania dlugopisow, po kiego grzyba zatrudniac do skladania skoro mozna to wyprodukowac z aa pol darmo w fabryce?!?!?! Poszukaj sobie innej pracy chałupniczej http://krakowlokalnie.pl/praca/dam-prace/chalupnictwo poszukaj na takich portalach czasem oglaszaja sie ze szukaja pracownikow do pisania na forach:) Kasa nie duza... ale coś tam coś tam da sie zzarobic obecnie jest na to wielki popyt:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Praca chałupnicza
IrminaZ 2016-02-05 14:20:53
Jak dotąd nie udało mi się znaleźć dochodowej pracy chałupniczej. Moim znajomym również. Najczęściej trafiali właśnie na takie oferty ze skręcaniem długopisów czy obieraniem cebuli. Jednak jest możliwość pracy w domu nie chałupniczej a na komputerze przez Internet, trzeba tylko wziąć udział w tym bezpłatnym kursie http://getall.pl/p,100,6359,34b8d7,298.html aby dowiedzieć się jak zacząć pracować i mieć z tego spory comiesięczny zarobek. Praca bez inwestowania aby zacząć zarabiać, bez sprzedawania oraz bez polecania.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Praca chałupnicza
konto usunięte 2016-02-05 20:43:37
Mam mnóstwo wolnego czasu i chętnie podjęłabym się pisania czegoś komuś przez internet ale nie mam pojęcia od czego i kogo zacząć. Może ktoś potrzebuje takiej osoby jak ja - uwielbiam pisać i nie robię błędów ortograficznych.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Praca chałupnicza
pizarro44 2019-08-11 13:33:55
Znalazłam ogłoszenie o pracy w domu na stronie: pracewdomu@interia.pl. Po wysłaniu wiadomości o tym, że jestem zainteresowana ofertą- dostałam odpowiedź. Problem jest w tym iż życzą sobie by przelać im 27 zł. a szukając informacji o tej firmie " U.I.H " Fionex" ul. Powstańców Śląskich 131/14. 53-317 Wrocław" nic nie znalazłam. Czy ktoś może mi udzielić odpowiedzi na jej temat, czy to uczciwa firma?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Praca chałupnicza
scholastyka 2019-08-11 22:02:42
Oszuści
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Praca chałupnicza
asd 2019-08-12 06:08:23
Oszuści
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Praca chałupnicza
sloneczko1987_c8 2020-12-18 19:24:11
U.I.H "Fionex" UL.POWSTAŃCÓW ŚL.131/14 53-317 WROCŁAW to oszuści wyciągają pieniądze a żadnej pracy nie dają, tylko wysyłają ogłoszenie wydrukowane z domowego zacisza druki nie starannie, a później chamsko się odzywają. teraz ich znalazłam na stronie https://ogloszenia.eostroleka.pl/propozycje-dla-chalupnikow,227128.html szukają frajerów, żeby kasę wpłacali a tak nie ma żadnej pracy, niestety nabrałam się najpierw chcieli 27zł a później 17zł a jak pracy nie dostałam, tylko chamskie odezwanie się. Więc odradzam
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in