Piątek, 23 sierpnia
Róża, Apolinary, Filip, Miła
4073

Porady

Praca chałupnicza

Witam! Mam takie pytanie czy ktoś pracował w chałupnictwie tzn przy składaniu długopisów?? I czy ktoś zna uczciwą firmę bo dużo się ich reklamuję ale też dużo się słyszy o oszustach... Z góry dziękuję za odp:)
RE: Praca chałupnicza
Ściema, polegająca na tym, że musisz kupić na początek jakiś starter czy coś takiego. Oczywiście nigdy się tym nie parałem, ale taką opinię słyszałem już wieki temu :D
Odradzam wszelkiego rodzaju prace chałupnicze! tzn. te z rozmaitych ogłoszeń typu "składanie długopisów" czy "montaż biżuterii". W ten sposób ogłaszają się najczęściej oszuści. Za to za samą pracą w domu jestem jak najbardziej. Można np. zainteresować się tematem pracy zdalnej. Ja kiedyś wykonywałam tłumaczenia na tej właśnie zasadzie, a ogłoszeń szukałam w internecie, na różnego rodzaju portalach z ofertami zleceń, np. na Oferii. Jest wiele profesji, które można wykonywać na zasadzie pracy zdalnej, jest ona jednak niestety nadal mało popularna w naszym kraju http://www.praca-chrzanow.info/porady-dla-pracownikow/390/praca-zdalna-jest-malo-popularna
tak jak pisze hail, tylko, że zwykle tej zakupionej partii towaru, nikt póżniej od ciebie nie odbierze, a zetem NIE ,NIE ,NIE!!!
A jakie tam składanie długopisów daj pan spokoj:) Ten temat to jedno wielkie naciagactwo, dlugopisy produkuja w fabrykach made in china wiec nie wiem co to za bezmozg wymyslil caly ten temat skladania dlugopisow, po kiego grzyba zatrudniac do skladania skoro mozna to wyprodukowac z aa pol darmo w fabryce?!?!?! Poszukaj sobie innej pracy chałupniczej http://krakowlokalnie.pl/praca/dam-prace/chalupnictwo poszukaj na takich portalach czasem oglaszaja sie ze szukaja pracownikow do pisania na forach:) Kasa nie duza... ale coś tam coś tam da sie zzarobic obecnie jest na to wielki popyt:)
Jak dotąd nie udało mi się znaleźć dochodowej pracy chałupniczej. Moim znajomym również. Najczęściej trafiali właśnie na takie oferty ze skręcaniem długopisów czy obieraniem cebuli. Jednak jest możliwość pracy w domu nie chałupniczej a na komputerze przez Internet, trzeba tylko wziąć udział w tym bezpłatnym kursie http://getall.pl/p,100,6359,34b8d7,298.html aby dowiedzieć się jak zacząć pracować i mieć z tego spory comiesięczny zarobek. Praca bez inwestowania aby zacząć zarabiać, bez sprzedawania oraz bez polecania.
Mam mnóstwo wolnego czasu i chętnie podjęłabym się pisania czegoś komuś przez internet ale nie mam pojęcia od czego i kogo zacząć. Może ktoś potrzebuje takiej osoby jak ja - uwielbiam pisać i nie robię błędów ortograficznych.
Znalazłam ogłoszenie o pracy w domu na stronie: pracewdomu@interia.pl. Po wysłaniu wiadomości o tym, że jestem zainteresowana ofertą- dostałam odpowiedź. Problem jest w tym iż życzą sobie by przelać im 27 zł. a szukając informacji o tej firmie " U.I.H " Fionex" ul. Powstańców Śląskich 131/14. 53-317 Wrocław" nic nie znalazłam. Czy ktoś może mi udzielić odpowiedzi na jej temat, czy to uczciwa firma?
Oszuści
Oszuści
Komentarze
Nowe
Popularne
Masz do nas sprawę? Skontaktuj sie z nami mailowo kontakt@limanowa.in