12°   dziś 16°   jutro
Piątek, 26 kwietnia Marzena, Klaudiusz, Maria, Marcelina, Ryszard
2168

Wydarzenia

Praca Carrefour Jodłownik

KKK259 2014-06-11 19:32:49
Ostrzegam wszystkich przed pracą w tym sklepie!!!!
Wymagania opisane w ofercie pracy to tylko wielkie minimum, które musisz wykonać. W rzeczywistości to 12 godzinny maksymalny wyzysk człowieka przez człowieka - z doświadczenia na własnej skórze.
Może ktoś też ma podobne odczucia ?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Praca Carrefour Jodłownik
takajakja 2014-06-18 16:45:15
Bardzo proszę moderatora o wytlumaczenie mi dlaczego zostal usunięty mój komentarz a raczej na czyje zlecenie nie Bylo ciszy wyborczej nie uzywalam wulgaryzmów nikogo nie wymienilam z imienia ani nazwiska blokady komentarzy tez nie Bylo bym w bezczelny sposób probowala popelnic wykroczenie wiec powtarza moje pytanie proszę w kilku zdaniach kto i dlaczego bądź na czyje zlecenie mój komentarz zostali usunięty top zaczynasz postępować nie fair to chyba tobie powinno najbardziej zależeć na naszych odwiedzinach na portalu ale wybacz nie tędy droga pozdrawiam
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Praca Carrefour Jodłownik
jowita88 2014-07-11 22:13:39
Kto pracowal w tym sklepie??
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Praca Carrefour Jodłownik
dyskryminator 2014-07-12 13:15:30
Rotacja tam jest wysoka, zwłaszcza na najniższych stanowiskach, widać to bo cały czas są inni pracownicy. Moderator-sprzedawczyk nie pierwszy i nie ostatni raz kasuje wpisy "w imię etyki"? Wątpię... raczej w imię układu.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Praca Carrefour Jodłownik
jowita88 2014-07-13 16:54:00
Caly czas sa inne pracownice przez co bedzie piekne manko gdyz zanim sie ktos nowy czegos nauczy na pewno popelni jakis blad
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Praca Carrefour Jodłownik
banitasek 2014-07-13 17:36:08
To niejedyny wpis, który zniknął. Kiedyś zniknął cały wątek incydent na weselu i wiele innych.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in