7°   dziś 10°   jutro
Piątek, 19 kwietnia Adolf, Tymon, Włodzimierz, Konrad, Leon, Leonia, Tytus
4270

Porady

Potrzebuje porady chirurga naczyniowego

krystynka 2014-05-10 18:15:07
Mam problem z pekajacymi naczynkami wewnatrz dloni ,zaczelo sie to okolo 3 lat otoz poczulam takie pieczenie w palcu kciuka i cos jakby peklo pojawil sie siniec i opuchlizna palca to byl pierwszy incydent ,teraz mam te widoczne zylki na calych dloniach guzek siny na plcu wskazujacym ,czasami widac to bardzo mocno az cala erka przybiera kolor fioletowy a czasmi nie widac tylko ten guzek ,oprocz tego boli mnie ta dlon i od pewnego czasu zajelo to tez druga reke ,pokzywalam to niejednemu lekarzowi ,i nie uzysklam odpowiedzi 2 razy mialam robione badanie na krzepniecie i bylo ok ,wiec lekarz powiedzial mi ze mam taka nature widac ,nie daje mi to spokoju poniewaz boli mnie i utrudnia wykonywanie czynnoci ,dodam ze mm 56 lat i od 16 lat lecze nadcisnienie biore leki cozaar 50mg i jestem po usunieciu tarczycy 15lat ,biore eltroxin 100mg prosze o jakas podpowiedz co moze byc przyczyna i gdzie sie udac
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Potrzebuje porady chirurga naczyniowego
konto usunięte 2014-05-10 21:38:11
Proszę spróbować u dr Gawlasa , wiem , że robi USG żył .
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Potrzebuje porady chirurga naczyniowego
hawkeye 2014-05-10 23:03:39
ciezko diagnozowac nie widzac ale w wymienionych objawach są elementy zespołu Reynaud który często towarzszy układowym chorobom tkanki łącznej /np. twardzina układowa, toczen rumieniowaty, reumatoidalne zapalenie stawów/ oraz chorobom naczyn /np guzkowe zapalenie tętnic/. wg mnie diagostyka powinna byc prowadzona przez rozsądnego reumatologa.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Potrzebuje porady chirurga naczyniowego
mbanonim 2014-05-26 20:37:14
To nie porada tylko tak skojarzylam .Prosze to sprawdzic Zespół cieśni nadgarstka (łac. syndroma isthmi canalis carpi) – stan chorobowy powstały w wyniku długotrwałego ucisku nerwu pośrodkowego (łac. nervus medianus) biegnącego w kanale nadgarstka.;)No i w tedy do neurologa albo nuerochirurga bo pewnie Potrzebne by bylo EMG.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in