12°   dziś 16°   jutro
Piątek, 26 kwietnia Marzena, Klaudiusz, Maria, Marcelina, Ryszard
1205

Hyde Park

potrzebny lekarz dentysyta i lekarz kręglarz

andiig 2014-04-14 22:46:36
potrzebuje dobrego dentyste i dobrego kręglarza masazyste terapi manualnej na kregosłup piersiowy w okolicach limanowej,,,pomóżcie dajcie namiary
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: potrzebny lekarz dentysyta i lekarz kręglarz
1234567 2014-04-15 08:18:54
andiig: - wydaje się, że trudno będzie znależć dobrego lekarza-kręglarza, czyli grającego w kręgle!A tak na poważnie, może zapytaj w gabinecie /Henryk Piszcz/ nad apteką Vademecum ,obok Urzędu Miasta w Limanowej.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: potrzebny lekarz dentysyta i lekarz kręglarz
joseph9 2014-04-15 08:41:43 Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: potrzebny lekarz dentysyta i lekarz kręglarz
mari 2014-04-15 12:58:32
joseph9, bio-balance nie wspomina o umiejętności nastawiania kręgów a to ważne, bo większość rehabilitantów nie ma o tym pojęcia i dodatkowo odradza chorym korzystania z tym zabiegów strasząc kalectwem. A kręgarstwo to ważny sposób na proste usunięcie przyczyny bólu a nie tylko łagodzenia skutków.
Jako osoba z 20 letnim "stażem" bólu kręgosłupa mogę polecić także Pana Piszcza- tylko trzeba sprawdzić czy nadal nastawia kręgi czy już tylko "rehabilituje maszynami". Samo nastawianie kręgów to dobrze robi także Pan Mruk ze Starej Wsi oraz ... hm, zapomniałam nazwiska.. ale to taki starszy Pan z Walowej Góry- także bioenergoterapeuta. Z doświadczenia podpowiem, że w niektórych przypadkach samo nastawienie kręgów nie pomoże- trzeba przejść także rehabilitację na "maszynach" (magnetronik, tensy itp).
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: potrzebny lekarz dentysyta i lekarz kręglarz
konto usunięte 2014-04-15 15:39:42
Lekarz kręglarz czy znachor kręgarz, nie robi różnicy?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: potrzebny lekarz dentysyta i lekarz kręglarz
joseph9 2014-04-15 16:26:06
"mari" czyli mam rozumieć, że masz wyksztalcenie medyczne i wiesz o czym mowisz??? Szkoda, że posiadasz doświadczenie tylko w bólu. Przyko mi ale śmiem twierdzić, że ty nie wiesz o czym mowisz. Pozdrawiam.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: potrzebny lekarz dentysyta i lekarz kręglarz
chrusniaczek 2014-04-15 16:48:39
polecam doświadczonego Rehabilitanta, masażyste, specjaliste w sprawach terapii manulanej. Pan przyjmuje w krynicy, czasem w ns. Leszek Giza http://masazysta.info.pl/sklep/
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: potrzebny lekarz dentysyta i lekarz kręglarz
mari 2014-04-15 20:11:50
joseph9- wybacz, ale akurat wiem o czym mówię. Wykształceni medycy skazali mnie na zastrzyki i chemiczne leki- dopiero po 15 latach "leczenia" Ci "medycy" wpadli na pomysł żebym może poszła na rehabilitację. Niestety standardowe rehabilitacje nie pomogły, bo miałam przesuniętych kilka kręgów a konwencjonalna medycyna gardzi kręgarstwem więc trudności w poruszaniu się regularnie powracały.
Przez 28 lat brania leków, zastrzyków, rehabilitacji można chyba być "specem" od swojej choroby, zwłaszcza, że "medycy" są mało pomocni, nie sądzisz? Żebym mogła normalnie chodzić musiałam się sporo nauczyć, odwiedzić kilku kręgarzy i odbyć kilka rehabilitacji- i udało się. Od 4 lat normalnie chodzę- chociaż muszę uważać na "używanie" kręgosłupa.
Obecnie Was na studiach uczą przede wszystkim jak łagodzić skutki chorób a nie usuwać ich przyczyny dlatego nigdy nie zrozumiesz mojego toku myślenia i będziesz machał swoim mgr zawsze kiedy pojawi się myślenie inne niż to, którego Cię nauczono. Otwórz oczy- nie każdy chce brać leki i "rehabilitować się" do końca życia więc idzie do kręgarza. Jeśli jesteś właścicielem bio-balance to powinno Ci zależeć żeby chorzy trafiali do Ciebie a nie kręgarza więc się dokształć. Jest rewelacyjna metoda McKenzie- polecam każdemu rehabilitantowi do nauki i wprowadzenia do swoich usług.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: potrzebny lekarz dentysyta i lekarz kręglarz
xfiles10 2014-04-15 21:01:57
droga "mari" śmiać mi się chce jak czytam Twoje wywody :)
Po pierwsze, fizjoterapeuta nie mógł Cię skazać na " zastrzyki i chemiczne leki" gdyż nie może ich przepisywać oraz dawać żadnych zastrzyków ponieważ nie jest do tego uprawniony. Po drugie "standardowe rehabilitacje" nie zawsze pomagają gdyż nie stoją one na wysokim poziomie w naszym kraju z racji tego że są darmowe i refundowane przez nfz i kładzie się w nich nacisk na ilość, nie jakość usług. Po trzecie, po 28 latach nabierania doświadczenia i zyskania statusu "spec" w swojej chorobie wydaje mi się że nie rozróżniasz pojęć takich jak kręgarz a chiropraktyk:) proponuje zagłębić się w tym temacie i zapoznać się z różnicami. Po czwarte, nie zgodzę się z Twoim stwierdzeniem że na studiach uczą łagodzenia objawów a nie przyczyn dolegliwości. Niestety nie wszystkie przyczyny są odwracalne i wtedy pozostaje już tylko łagodzenie objawów. Każdy szanujący się fizjoterapeuta dąży własnie do usunięcia przede wszystkim przyczyny bólu. Po piąte, Metoda McKenziego to metoda która mogą leczyć fizjoterapeuci i lekarze ponieważ oni mogą przystąpić do odpowiedniego kursu przygotowawczego, a nie kręgarze o których jest mowa. Prawda jest taka że każdy chwali sobie tą trapię tego fizjoterapeutę tego lekarza który nam akurat pomoże. I zawsze znajda się tacy którzy będą polecać i którzy będą negować. Najważniejsze w tym wszystkim, zwłaszcza w temacie kręgosłupa jest to aby udawać się do osób które są wykształcone w tym kierunku i posiadają odpowiednią wiedzę potrzebną do " zabawy z kręgosłupem ". a nie "kręgarzy" których wiedza w tym temacie jest zazwyczaj nie wielka i opiera się na metodzie " prób i błędów". :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: potrzebny lekarz dentysyta i lekarz kręglarz
marlehill 2014-04-15 21:53:41
mari
popieram a pan Mruk to fachowiec, czego nie można powiedzieć o wielu medykach-chemikach
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: potrzebny lekarz dentysyta i lekarz kręglarz
ZigZap 2014-04-15 22:29:55
byłam w styczniu w bio balance z bólem pleców który dokuczał mi od kilku miesięcy i jak na razie po 2 miesiącach od wizyty jestem zadowolona. Jak dotąd nie odczuwam żadnego bólu :) więc polecam:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: potrzebny lekarz dentysyta i lekarz kręglarz
konto usunięte 2014-04-15 23:00:17
Na pewno lepszy jest lekarz-kręglarz niżeli lekarz-łapówkarz czy lekarz-pijak :D
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: potrzebny lekarz dentysyta i lekarz kręglarz
konto usunięte 2014-04-15 23:02:52
"xfiles10" popieram w 100%, a Ty Droga "mari" widzę że jesteś prawdziwym specem od kręgosłupa , 28+4 lat jak dobrze liczę to będzie 1982, czyli diagnoza postawiona jeszcze w "pięknych" czasach komunistycznych. Taki szmat czasu nie znaleźć odpowiedniego fachowca to dziwne. I domyślam się że pomogła dopiero medycyna współczesna, w końcu świat nie stoi w miejscu i w tej dziedzinie się rozwija. Dlatego nie rozumiem Twojej krytyki poziomu nauczania na studiach medycznych. Gdyby nie ciągle rozwijająca się medycyna pewnie nie udało by Ci się dzisiaj "normalnie chodzić". Ale Ty pewnie przez te 28 lat leczyłaś się na NFZ, Kasę Chorych czy co tam było jeszcze wcześniej, a i u nie jednego bioenergoterapeuty bo widzę że niektórych znasz bardzo dobrze. Dlatego nie dziwie się że tyle lat się męczyłaś, a wystarczyło znaleźć odpowiedniego fachowca, zapłacić, a nie liczyć na bezpłatną służbę zdrowia i jakichś szarlatanów.

p.s. droga "mari" myślę że z Twoim doświadczeniem :) spokojnie możesz już leczyć sama skoro polecasz jakieś metody rehabilitantom, doświadczenie najważniejsze :).

Osobiście polecam BIO-BALANCE, przy mojej pracy siedzącej są dla mnie nie zastąpieni. Korzystam regularnie i widzę niesamowitą poprawę.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: potrzebny lekarz dentysyta i lekarz kręglarz
kamistar 2014-04-16 11:31:45
Mnie również pomogli w bio-balance, byłam bo strasznie bolał mnie bark. Jest tam w miarę niedrogo i po kilku wizytach czuję się faktycznie lepiej. Polecam oklejanie tymi taśmami, fajna i niedroga sprawa.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: potrzebny lekarz dentysyta i lekarz kręglarz
1959 2014-04-16 13:07:58
Dobry rehabilitant jest też na ul.Szwedzkiej (dawne bezrobocie)i obsługa super
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: potrzebny lekarz dentysyta i lekarz kręglarz
konto usunięte 2014-04-16 13:13:59
Dentysta do czego ma być: do leczenia, czy usunięcia zęba?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in