Baner
21°   dziś 21°   jutro
Czwartek, 02 maja Zygmunt, Atanazy, Anatol, Longina, Tola
2168

Wydarzenia

poszukuje tematu maturalnego

jasiu123 2012-09-16 09:17:20
może ma ktoś niepotrzebną prace maturalną z polskiego . chętnie bym odkupiła. pisać na priv
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: poszukuje tematu maturalnego
jasiu123 2012-09-16 12:41:59
obraz miasta w literaturze
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: poszukuje tematu maturalnego
1234567 2012-09-16 20:35:44
jasiu123: - przecież to takie łatwe, tylko nieco pracochłonne. Oj leniuszek z Ciebie wyłazi!!!Ja jako człowiek z branży mechanicznej, zdający maturę wieeeeele lat temu,jestem w stanie dzisiaj tę pracę napisać bez żadnego problemu, gdyż mnie kiedyś inaczej uczono ,niż Ciebie dzisiaj. Moja rada: zabierz się do pracy, nie idż na łatwiznę,napisz samodzielnie konsultując z prowadzącym, a nagrodą będzie bezstresowa obrona i wysoka ocena. Zyczę Ci owocnych przemyśleń i powodzenia na maturze!!! Nie trać czasu, zacznij pracować nad tematem a zobaczysz, że to się opłaca!!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: poszukuje tematu maturalnego
konto usunięte 2012-09-16 21:45:21
@1234567, pytam z czystej ciekawości, napisałeś/aś komuś pracę i ten ktoś zdał 20/20? Bo nie wiem skąd ta pewność, że tak łatwo przyszło by Ci napisać taką pracę. Pisanie pracy wcale nie jest pracochłonne, najdłużej schodzi przy tworzeniu planu (przynajmniej mi). To co miałem mówić napisałem w dwa wieczory, do prezentacji nie przeczytałem dodatkowo żadnej lektury. Pomijając wszystko żeby tego nie zdać trzeba chyba nie umieć mówić, a o wynik i tak nigdy nikt nie spyta.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: poszukuje tematu maturalnego
M44 2012-09-18 20:29:55
praca moze byc zajebiscie napisana jednak jak osoba zdając zawali to nie ma opcji aby 20/20 dostała
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in