Baner
7°   dziś 10°   jutro
Czwartek, 18 kwietnia Alicja, Bogusława, Apoloniusz, Gościsława
4270

Porady

Poszukuję kogoś do FCE

spoon 2012-03-29 06:08:15
Jak w temacie. Poszukuję kogoś kto przygotouje mnie do tego egzaminu. Proszę o info na PW. :P
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Poszukuję kogoś do FCE
Tusik 2012-03-29 10:08:13
Spoon, albo prywatnie jakiś anglista, albo kurs przygotowawczy. Radziłbym kurs przygotowawczy - trzeba jednak pochodzić z rok na taki kurs (chyba że jakiś intensywny kurs, jednak nie da się tak szybko przygotować). Trzeba przerobić cały materiał - i przede wszystkim - przygotować się dobrze ze wszystkich umiejętności: speaking, listening, reading, writing, English in Use. Można dobrze znać angielski, a nie zdać egzaminu, jeśli nie rozwiązywało się wcześniej wielu testów z wszystkich w/w umiejętności (i jeszcze "technika" zdawania też tu jest ważna - którą trzeba wyćwiczyć na rozwiązywaniu wielu testów), ja bez chodzenia na kurs zdawałem 1 raz na CEA w 2001 r. i 1 raz na FCE w 2005 r. (wydawało mi się, że FCE będzie dla mnie bułką z masłem, bo CAE minimalnie oblałem kilka lat wcześniej) - w obu przypadkach totalnie "wyłożyłem" się na readingu i listeningu (one są największą zmorą tych testów!), reszta była ok lub na granicy zdania, ale niestety w łącznej ocenie wyszło "oblany". ;-/
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in