20°   dziś 23°   jutro
Niedziela, 28 kwietnia Paweł, Waleria, Ludwik, Piotr, Bogna, Witalis
1994

Tematy archiwalne

postulat do głupich komentarzy

Piotr 2010-06-28 10:57:22
dajcie już ludziska spokój z tym beznadziejnym komentowaniem. Czasem tak to wszystko czytam i śmiać mi się już chce. Nie bronie nikogo, ale przyczepiliście się Kuby jak rzep psiego ogona. Robicie aferę z głupiej literówki, którą sami popełniacie miliony razy. Szydzicie z artykułu, który akurat Wam sie nie podoba. Nie czytaj jeśli Cie to nie interere. Jeden z drugiem, nie siedźcie na dupie przed komputerem, tylko ruszcie sie i zróbcie coś, jeśli tak strasznie nie odpowiada Wam to, co inni robią. A jeśli nie macie na tyle jaj, to nie krytykujcie.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: postulat do głupich komentarzy
111ksiadz 2010-06-28 11:30:58
Oczywiście,Piotr masz rację.Jakieś literówki i małe pierdołki to pikuś.Trzeba naprawdę docenić jego dobrą robotę.Komentowałem i krytykowałem natomiast przechył TOP-ka w czarno-prawą stronę.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: postulat do głupich komentarzy
dionelwa 2010-06-28 11:49:17
buchaaaaaaaahaha. To dopiero pojechał. Dobrze zgadzam się masz racje. jesteśmy wstrętną zapyziałą dziurą zabitą dechami. Brak zrozumienia - drobnomieszczańswo- a wręcz wiocha i ciemnogród. Każdy na każdego - Pise ogrodnika.Wszystkim wytykamy zapałki a każdy swego drąga nie widzi. Wszystko nam przeszkadza na wszystko narzekamy. że słońce świeci że deszcz pada że mamy drogi lub ich nie mamy. Brak pozytywnego myślenia - No cóż może lepiej - może kiedyś tą Limanową zaorają i zrobią skansen myśli wiejskiej. jako przykład uwstecznienia myślenia.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: postulat do głupich komentarzy
dionelwa 2010-06-28 11:52:25
Jak dawniej się mówiło iż dopiero zdjeli ci bandarze jak cię granatem od pługa odrywali. Tak teraz mam wrażenie iż Powinno być Powiedzenie "" Limanowiaka to i bombą atomową go nie oderwie od pługowego myślenia"" Pozdrawiam Wszystkich z Limanowej - Sam w niej mieszkam więc narzekam iż mieszkam w Limanowej Wolność słowa.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: postulat do głupich komentarzy
dionelwa 2010-06-28 12:00:11
Każdy który się wybił uciekł z tej dziury. Społeczeństwo siuę w zastraszającym tępie starzeje - co tu będzie za 20 lat. Na rynku Procesja ludzi po 50 tym roku żeby ostatniej drogi na sącz nie zamykali - bo od kiedy powstała obwodnica To miasto turystyczne l-wa zostało zaorane przez miejscowych Twardoumysłowych którzy są przeciwko wszystkiemu a protestują tylko żeby protestować i pokazać że albo ma władzę albo ma pieniądze. A za pieniądze to można u nas wszystko. A władza - no cóż można jej nadużywać lub w niej się tarzać jak to po niektórzy robią. Wszystko u nas jakby na odwrót. Urzędnicy w urzędach nie są dla nas . Policja jakby nie chroniła obywateli tylko łobuzów. Radni nie patrzą na interesy mieszkańców tylko na swój własny koniec nosa . Co się podziało z naszą limanowa - Kto mi odpowie - Czy czarnobyl odbija się u nas czkawką czy to raczej my sami się tak załatwiliśmy. ??
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: postulat do głupich komentarzy
Bogdan 2010-06-28 12:28:05
Co do tematu,to ja uważam że dobrze że każdy pisząc wyraża swoje myśli,w ten sposób poznajemy społeczeństwo,aby tylko trzymać się tematu,pisać swój post a nie odpisywać na inne, w ten sposób unikniemy głupich docinków i ubliżeń.Próbujemy nadążyć za cywilizacją ale na forum jest mało mądrych wypowiedzi na podane tematy,natomiast łobuzerskich popisów jest dużo,ale patrząc na przyszłośc naszego Narodu to nie tylko rozmowa lecz zachowanie i wygląd daje dużo do myślenia.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: postulat do głupich komentarzy
111ksiadz 2010-06-28 13:52:44
...raczej my sami się tak załatwiliśmy??Już sobie odpowiedziałeś.Urodziłem się w Limanowej,wyemigrowałem za wczesnego Gierka(czas prosperity i pracy w bród)wróciłem po 30latach i co? Jak napisał kiedyś,chyba zdrajca-skansen i ckliwy katolicyzm.Dlaczego młodzi uciekają a starszym brak na chleb i wykupienie recept.Jak sam piszesz,urzędy policja,lekarze,prawnicy z dziada pradziada-jest utrzymywana linia wujka Janka i cioci Jadzi,bo oni byli dobrzy.Byli dobrzy,ale kiedyś,teraz należałoby przewietrzyć trochę,zwolnić miejsca młodym,wykształconym a nie ciągle pociotki i znajomki.Nawet przewielebny jest tu 40lat.Ktoś powie że bluźnię,tak zmieniła się szczególnie wieś.Piękne domy,więcej porządku ale tak dokładnie się przyglądnąć to albo ktos był na zachodzie,albo rodzina w Stanach albo nowobogaccy .
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: postulat do głupich komentarzy
dionelwa 2010-06-28 14:15:27
Zaściankowa Wiocha - rączka rączke myje. Daj w łapę a pojedziesz.Bezprawie i samowola.Pierdzi stołki po urzędach.Po rodzinie i bezwykształcenia . Oczywiście nie wszyscy bo w każdej regule są wyjątki. Lecz ogół - ocena końcowa to jak dla mnie - to nawet minus jedynka albo zaszaleje dałbym dopuszczający żeby był większy wstyd w następnej klasie żę nic nie umie i nic nie wie a ma rok więcej.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: postulat do głupich komentarzy
zdrajca 2010-06-28 16:01:09
Czas już przyszedł miło było poznać takich ludzi jak Ksiądz,Skorpion, Zygmut i wielu innych i tych którzy mi wytykali moja straszną ortografie bo nic innego nie mieli do powiedzenia, wszystkim serdecznie dziękuję, gdyż zwłaszcza ci święto je....br. do Polski nie ma co wracać tak będę tłumaczył wszystkim którzy mnie o zdanie i radę będą pytać, do puki nie wygaśnie arogancja, homofobia,nie tolerancja, chamstwo,inkwizycja(nie chodzi o płonące stosy)i samo uwielbienie to niema po co wracać do tego kraju. Mimo wszystko mam nadzieje że tacy których wymieniłem na początku spróbują coś zmienić, będę się bardzo cieszył,a tym którzy mnie krytykowali za ortografię życzę by pisali i mówili tak po polsku jak ja po30-stu. latach niebytności w kraju gdzie bagatela oprócz po polskiemu mówię b.dobrze w piśmie i mowie pięcioma innymi językami.Nie mówię żegnaj wybrany narodzie.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: postulat do głupich komentarzy
konto usunięte 2010-06-28 20:23:31
Piotr ty chyna jestes nierozumny...!!! po to jest jakis temat zeby sie wypowiadac.Pamietaj bo chyba zapomniales ze ten portal istnije dzieki nam !!!!!!! czytelnikom.".KOPNIJ SIE W GLOWE"
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: postulat do głupich komentarzy
Bogdan 2010-06-28 21:40:00
Piort;inteligencją nie grzeszysz.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: postulat do głupich komentarzy
konto usunięte 2010-06-29 08:56:49
Jesli nie macie nic do powiedzenia nie wypowiadac sie na tym forum i w tym temacie a nie hasła "KOPNIJ SIE W GLOWE" czy "inteligencją nie grzeszysz" Juz to kiedys pisałem i napisze znów: "Plujmy sobie w kasze,to takie polskie,to takie nasze"
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in