Baner Baner
7°   dziś 10°   jutro
Piątek, 19 kwietnia Adolf, Tymon, Włodzimierz, Konrad, Leon, Leonia, Tytus
1994

Tematy archiwalne

Poślizgi Limanowskiego Kościoła Rzymskiego

konto usunięte 2010-02-19 19:53:44
Najbardziej ewidentne przekręty w kościele i rzeczy z tym związane.Mi przypomina sie jak sprzedawali "radia na których słuchać można radia Maryja do kupienia po mszy w zakrystii" oczywiście po zawyżonej cenie,reklamowanie na mszach funduszu emerytalnego w którym udziałowcem był kościół.I tak pobocznie prohibicja w limanowej podczas róznorakich uroczystości i zamykanie sklepó na różaniec fatimski. Ojej gdzie my żyjemy?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Poślizgi Limanowskiego Kościoła Rzymskiego
miro 2010-02-19 19:59:00
to się wyprowadź , najlepiej na Księżyc
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Poślizgi Limanowskiego Kościoła Rzymskiego
klaczu 2010-02-19 20:01:05
a mi się przypomina jak w karty hektary lasów przegrywali....
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Poślizgi Limanowskiego Kościoła Rzymskiego
konto usunięte 2010-02-19 20:01:19
Księżyc już jest zarezerwowany.Sam wiesz dla kogo.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Poślizgi Limanowskiego Kościoła Rzymskiego
konto usunięte 2010-02-19 20:40:31
dla tych dwoch kartofelków ...opetanych rzadza wladzy po ktora sa w stanie siegnac chocby po trupach .w sumie do tej pory tylko tak po nia siegali....
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Poślizgi Limanowskiego Kościoła Rzymskiego
konto usunięte 2010-02-19 20:46:00
Ale że co?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Poślizgi Limanowskiego Kościoła Rzymskiego
konto usunięte 2010-02-19 21:35:37
nie sądz a niebedziesz sądzony, niedajesz na to kasy to nienarzekaj, pomyśl wcześniej jakim sam jesteś człowiekiem... Robi się źle, albo zawsze bylo teraz poprostu to widać jak nie narobią dzieci to trza na słowacje po nich jeździć, teraz Monika B. jaszczur temat rzeka niema co na nich patrzeć, nic z tym niezrobisz...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Poślizgi Limanowskiego Kościoła Rzymskiego
loleklima 2010-02-19 22:05:20
jaszczur chyba cie molestowali na zakrystjii jak byłeś ministrantem ,bo tak jadem plujesz... ja do kościółka nie chodze a w Boga wierze !!! a kler olewam i tyle. toż to normalna praca....
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Poślizgi Limanowskiego Kościoła Rzymskiego
MAGNUM 2010-02-20 08:52:46
prawda taka,że teraz ciężko spotkać prawdziwego księdza z powołania...ale nikogo nie oceniam...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Poślizgi Limanowskiego Kościoła Rzymskiego
konto usunięte 2010-02-20 17:58:26
Lolek ja do koscioła chodze bo jestem katolikiem.Ale kościół to nie księża tylko wspólnota wiernych,a oni myslą że są świętymi krowami i mają wpływ na rzecxzy na które mieć wpływu nie powinni.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Poślizgi Limanowskiego Kościoła Rzymskiego
konto usunięte 2010-02-20 20:12:07
wydaje im sie nie wszystkim ksiezom ze mogą robić co chcą a tu czasami prości ludzie mają kulturę wiekszą. kocham Boga całym sercem ale czasami mam watpliwosci jak widze przy ołtarzu pewne osoby które kościół traktują jak prace zawodowa dobrze opłacalną bo dwie pensje w szkole i na czarno przy kosciele...... msze podgrzeby i inne.... nigdy nie zrozumieją prostych ludzi gdzie z pensji trzeba wyżywić całą rodzine.....
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Poślizgi Limanowskiego Kościoła Rzymskiego
konto usunięte 2010-02-20 20:18:29
Muszą zrozumieć i pokochać kazdego człowieka a wszystko wróci do normy, mniej szaleństw straszenia Panem Bogiem Pan Bóg Kocha Nas wszystkich..... A przedewszystkim żyć tak by był to wzór dla nas do naśladowania.... Nauczyć ludzi pierwszego przykazania.. Będzież miłował blizniego swego jak siebie samego, całym swoim sercem ........
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Poślizgi Limanowskiego Kościoła Rzymskiego
MAGNUM 2010-02-20 20:20:30
no tak dama.zgadzam się z Tobą..z resztą..wystarczy popatrzyć jakimi autami jeżdżą co niektórzy.ech..mało jest prawdziwych księży z powołania.ale nie nam ich rozliczać...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Poślizgi Limanowskiego Kościoła Rzymskiego
allamigo 2010-04-22 02:02:17
Taki ksiądz nie ma baby to niech chociaż się furą wozi...jak by się woził rowerem to ludzie mówili by że tylko udaje biednego hehe
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in