10°   dziś 9°   jutro
Sobota, 20 kwietnia Czesław, Agnieszka, Marian, Czech
4270

Porady

Poród W Limanowej

tyneczka7 2016-08-11 22:05:51
Witam chciałabym się dowiedzieć co trzeba zabrać do szpitala W Limanowej do porodu. jak to teraz wygląda gdyż jest to moja 1 ciąża i nie wiem co muszę pakować do torby. Z góry dziękuję za odpowiedź :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Poród W Limanowej
pieguska87 2016-08-12 10:18:55
Musisz zabrać rzeczy dla siebie i dla dziecka:
1. Tobie potrzebne bedą:dokumenty, dokumentacja ciązy- karta ciąży, koszule (1- do porodu, 2-3 do karmienia), szlafrok, kapcie, japonki pod prysznic, kosmetyki naturalne (typu Biały Jeleń) - min. chemii), podklad na łóżko, podpaski poporodowe - 2 opak. np. tantum rosa do przemywania, Do jedzenia: biszkopty, herbatniki jak będziesz po porodzie w nocy to będziesz głodna i woda niegazowana.
2. dla dziecka: pampersy, chusteczki nawilżające, krem do pupci, albo wazelina, ubranka na wyjście do domu.
:) Powodzenia
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Poród W Limanowej
tyneczka7 2016-08-12 16:49:30
Bardzo dziękuję za odpowiedź :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Poród W Limanowej
Manuella 2016-08-12 20:58:55
Mozna pampersy? Bylam 4 l temu to mozna bylo tylko szpitalne tetry. A teraz znow jestem tematem zainteresowana :-)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Poród W Limanowej
mka3 2016-08-12 21:52:03
mozna pampersy sami ci przynosza dziecko w pampersie :) do przemywania w przypadku naturalnego porodu nie stosuj nic innego tylko szare mydlo mi płyn do higieny intymnej tylko przyspozyl problemow a po mydle zaraz sie ladnie goilo , kazdy reaguje inaczej ale ja odradzam wszelkie plyny. wkladki poporodowe jak braknie to mozna zabierac z dyzurki.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in